Velmi rychlé dodání, i přesto, že zboží nebylo skladem. Bezkonkurenční ceny za stejnou kvalitu.

rychlá reakce při zádrhelu stran barvy, obstarání chybějícího sortimentu k mé spokojenosti

Tento o obchod by si měl dá do pořádku v prvé řadě web.
    Nabízet zboží za stejnou cenu pokud se jedná o půlkilové balení či pětikilové balení?
    Vzbuzuje to ve mě nedůvěru.

• Pro me zadne.
    • Neuvádí dulezite informace.

Po objednání dorazi platebni údaje a i kdyz zbozi nemají a odpověď ze zboží neni dojde az tak za tri dny. Sice s omluvou ale pozde.

Reakce obchodu Numama.cz

Měníme sklady - je nám líto, že jste se stala obětí těchto změn. V tuto chvíli byste už neměla v nabídce narazit na zboží, které "nemáme". Děkujeme za Váš názor

• zboží je s poznámkou dodání do 5 dnů, ale ve skutečnosti ho obchod nedodá

Reakce obchodu Numama.cz

S každým zákazníkem, v případě nedostupnosti zboží, situaci řešíme buďto vrácením peněz nebou domlouvou na alternativním zboží. Prosíme o informaci, pokud bylo s Vámi jednáno jinak. Děkujeme

• Možnost zaslání drobného nákupu jako doporučené psaní (nižší poštovné).
    • Dlouhou dodací lhůtu a zaslání zboží až po dotazu po e-mailu, na nějž mi ani nikdo neodpověděl. Navíc jsem zaplatila celou objednávku, kde jeden produkt nebyl a peníze mi ani po 10 dnech ještě nedorazily zpět.

Reakce obchodu Numama.cz

V tomto případě je to snad již vyrovnáno a dořešeno, omloujvám se za komplikace :( Penízky máte, děkujeme za Váš názor

• skvela komunikace

doporucuji

• pro mě žádné... maximáln+ě hezké vzory plenek, kdyby to ovšem fungovalo (matka od dětí)
    • Odpovídají na e-mail po opravdu dlouhé době- týden a více... Po objednávce nepřijde potvrzení.. komunikace téměř žádná.. vysoké ceny..

Po e-mailu místo odpovědi přišlo teprve potvrzení, komunikace nulová, na telefonu to buď nezvedají a když to někdo zvedne, řekne Vám, že to vyřídí a že teď nemá čas a poté se opět nic neděje.. po téměř dvoutýdenním čekání mi obchod zrušil objednávku s tím, že zboží, které jsem objednala už mají jen kazové a že jej posílají na reklamaci. Jaksi mi to asi zapomněli oznámit dříve, když u zboží bylo označení skladem a nic se nedělo. Krom toho, obchod je dosti drahý. Chtěla jsem tam koupit plenky kvůli hezkým vzorům, ale už bych se na to příště vybodla...

Reakce obchodu Numama.cz

Je nám líto - špatná komunikace z naší strany v tomto případě. Makáme na tom! Děkujeme

• Rychle dodani presto ze zbozi nebylo skladem, ale u dodavatele.
    • Koupila jsem satek Little Frog, kde je soucasti brozura s navody jak tento satek uvazovat-ovsem pouze v anglictine...

• skvělé ceny
    • špatná přepravní služba-kurýr napřed předávku odvolal na další den v ten se už ani neozval

Reakce obchodu Numama.cz

Spolupracujeme s GLS, všechny nesrovnalosti s dodáním nám prosím ihned hlaste, dokážeme na kurýra také "přitlačit", ať je na něj spoleh. Děkujeme

• Kupovala jsem satek na dite, vyber z celeho sortimentu primo od vyrobce, dobra cena, rychle dodani:)

Spokojenost

• nabídka zboží, které ještě není na českém trhu obvyklé a velmi rychlé dodání i v tomto náročném předvánočním období
    • nevím o žádných

určitě doporučuji, budete spokojeni

Dobrý obchod, paní mě telefonicky kontaktovala, protože bylo k dodání zboží v trojbalení, perfektní komunikace, rychlost, doporučuji...

• Zajímavý sortiment
    • Dobré ceny
    • Výborná komunikace, paní majitelka mi vždy splní moje přání

• supr komunikace
    • supr zboží

Doporučuju, doporučuju, doporučuju!!!:)

• Přehlednost uspořádání, velký výběr, různé cenové skupiny, množství doplňků

Nakupuji pravidelně, nemám jedinou výhradu. A když jsem potřebovala, vždy mi ochotně a hlavně i "prakticky" poradí, což je neocenitelné.

• nabízí hůře dostupné zboží
    • Žádné

• Dobrá komunikace,pohodlná levná doprava a vztřícnost.
    • Návod na šátek je jen v polštině.

Doporučuji!!!

• krásné, kvalitní zboží
    • perfektní komunikace
    • velmi ochotní a vstřícní
    • rychlá dodávka zboží