• Peněženka přišla poškozená.

Ahoj,
    nedohledali jsme žádno tvoji snahu o vrácení nebo reklamaci. Proběhlo něco takového? Ozvi se nám na email [email protected]. Vyřešíme to.
    Díky.

Tým Meatfly.

• Nedorazilo vše.

Reakce obchodu Nugget.cz

Omlouvám se za problémy s doručením. Snažíme se využít veškerou skladovou zásobu. Poslední kusy ovšem někdy bývají problematické. Budeme se snažit o nápravu.
    Díky za pochopení.
    Tým Nugget.cz

• Nachazi se v me blizkosti
    • Konkrétne posledni zkusenost - zamestnanec na pobočce mi rekl ze cast objednávky nemohl byt doručen (rekl ze mi to predse zaslali mailem ze zbozi jiz nemej k dispozici), v SMS a v maile potvrzenka /suma kterou mam zaplatit a oni ani to nemej na pobocke, tak si delaj srandu ?

Reakce obchodu Nugget.cz

Dobrý den, aktuálně v nabídce eshopu nabízíme i zboží, které máme jen na prodejnách. Bohužel poslední kusy bývají problematické. Zákazníkům vždy posíláme nejdříve potvrzení o evidenci objednávky. Tzv. potvrzení objednávky, čili že objednávku vykryjeme a doručíme, posíláme vždy až víme, že skutečně máme všechny objednané položky.
    Za nedoručení některé z objednaných položek se omlouváme.
    Díky za pochopení.
    Tým Nugget.cz

Have not received the order due to third party delivery (private courier). They refuse to deliver 10+ days due to not having a CZ telephone number, and "not understanding English". Still have not received order

• 3x storno objednávky ze strany obchodu

chtěla jsem dárek pro manžela, ale bohužel mi obchod 3x vystornoval objednávku, takže jsem to vzdala a šla ke konkurenci

• Nabízejí něco co ani nemají

Reakce obchodu Nugget.cz

Omlouváme se za tento nedostatek. U starších výprodejových modelů, kdy evidujeme skladem poslední kus, se někdy stane, že položku nedohledáme, nebo má nějakou vadu a nelze tak odeslat.
    Budeme se snažit tyto případy minimalizovat. Děkujeme za pochopení.
    David Gross (Nugget.cz)

Objednávka přijata, potvrzena, za dva dní mail, že zboží už není na skladě. Po deseti letech jsem se rozhoupala vyměnit starou Nugget bundu za novou, ale.....

10dni som cakala pokym tovar pride na obchod??? mozno ho neprevezmem..