• Zboží jr na stránkách skladem, po objednání člověk zjistí že skladem není a bude čekát kdo ví jak dlouho.

• Ze tří druhů zboží, které jsem si vybrala, bylo k dispozici pouze jedno. Nevím, proč e-shop nabízí zboží, které nemá.

Reakce obchodu Nugatu

My jsme měli výpadky u některých produktů kvůli situaci s koronavirem. Někteří dodavatelé bohužel nemohou včas dodávat zboží. Rádi bychom upřesnili, že ze tří druhu zboží, jsme měli výpadek jen u jednoho druhu.
    Omlouváme se za nepříjemnost.
    S přátelským pozdravem

• Objednávku zrušil obchod

Reakce obchodu Nugatu

vážíme si Vaši recenzi. Produkty, které jste objednala nebylo skladem a to jsme již v emailu vysvětlili. Kvůli současné situaci (covid) bývají výpadky v dopravě, proto některé zboží nedostáváme vůbec.
    Děkujeme za pochopení a s pozdravem

• Rychlá komunikace
    • Obchod zaslal špatné zboží

Reakce obchodu Nugatu

vážíme si Vaši recenzi. Ano my jsme poslali omylem jiné produkty a proto, jsme Vám vyměnili a poslali výhodnější balení jako kompenzace za nepříjemnost. S tím jste s námi též souhlasil. Nevíme, jestli bylo za potřebí kvůli tomu náš obchod nedoporučovat.
    S přátelským pozdravem a hezký zbytek dne
    Tým Nugatu

• Dodání trvá jim moc dlouho
    • Jenom samé omluvy že mají inventuru apod.

Reakce obchodu Nugatu

omlouváme se za vzniklé potíže. Opravdu na začátku roku musíme ze zákona provést inventuru skladu, bohužel celý proces trvá déle, než jsme předpokládali.
    Děkujeme za pochopení a s pozdravem.
    Tým Nugatu

Zboží co dorazilo opravdu nevypadlo tak jak bylo na fotkách, kdybych tušila jaký šunt dojde, ani by mě nenapadlo náušnice objednat. Jak od kolotočů...

Reakce obchodu Nugatu

děkujeme za recenzi. Náušnice jste si vybrala z levnějších kolekcí našeho sortimentu a jsou určené k výprodeji.
    Jinak platí, že pokud nejste spokojená s naším zbožím, máte nárok na bezdůvodné vrácení produktu do 30 dní.
    Tým Nugatu

• Prodávat peněženku, která není na peníze, což se z obrázku nedá poznat, je velmi klamavý přístup.

Reakce obchodu Nugatu

velmi nás mrzí, že nejste s peněženkou spokojený. Avšak na webu máme u každého produktu rozměry uvedené.
    Rozměry ŠxVxH: 6,5x8,5x1 cm.

Jinak u nás máme 30-denní lhůtu pro bezdůvodné vracení a navíc dopravu zpět neplatíte vůbec a peníze většinou vrátíme ve stejný den, kdy zboží k nám dorazí.
    Postupujte dále zde: https://www.nugatu.cz/reklamacni-rad/
    Rádi Vám poskytujeme veškerou službu.
    Tým Nugatu

• Tovar na obrazku je nezodpoveda skutecnosti,problem zavrit penezenku

• Obchodník mě telefonicky kontaktoval ohledně mojí chyby při objednání a vše bylo hladce vysvětleno a opraveno.

"Šperk" není kvalitní. Tvar je nepřesný. S několika velkými otřepy.

Reakce obchodu Nugatu

Děkujeme za Váš názor. Chtěli bychom dodat pár vět, které blíže vyjasní styl Vámi objednaného zboží: https://www.nugatu.cz/muzi-privesky-nabozenske/privesek-pentagram-z-chirurgicke-oceli-p00196/
    Tento produkt je ručně vyráběný. Je to středověký Satanistický symbol a nese Punk-rockový charakter. Další podobné šperky nabízíme v našem sortimentu a bývají dokonce zdobené nedokonalými černými fleky.
    Zřejmě jste chtěl šperk jemného stylu a to se většinou vyrábí z drahých kovů (zlato či stříbro). Podobné šperky z oceli jsou frézované laserem a patří do levné skupiny, které zde vůbec nenabízíme.
    Jinak vždy máte možnost zboží vrátit ve 30-ti denní lhůtě. Rádi bychom Vám vyhověli, neboť nám jde hlavně o to, abyste jako náš zákazník byl spokojený.

Mockrát děkujeme za pochopení
    Tým Nugatu

• Líbila se mi cena za zboží

Nakupovala jsem v obchodě poprvé a bohužel naposled.Po odeslání objednávky mi přišel email,že přepravní služba již ten den odjela a zboží mi pošlou následující pracovní den (v pondělí). V pondělí mi volali,že zboží nemají vůbec.

Reakce obchodu Nugatu

velmi se omlouváme a mrzí nás Vaše špatná zkušenost. Informace ohledně dopravy (jejího vyřízení) máme uvedené na eshopu, tedy když stihnete odeslat objednávku do uvedeného času, Vaši objednávku stihneme předat ještě tentýž den.

Co se týče zboží, které nebylo skladem je bohužel chyba na naší straně. V systému byl zadaný poslední kus, ale reálně skladem nebyl. Snažíme se pro příště tomuto problému vyvarovat a věříme, že se to nebude opakovat.
    Našich zákazníků a jejich požadavků si nesmírně vážíme.

S pozdravem a hezký den
    Tým Nugatu

objednal jsem si 2 kusy zboží, zaplatil jsem celý nákup a doma jsem zjistil, že je v balíčku půlka. Dodnes mě nikdo neodškodnil a ani nedodal zbytek nákupu.

Reakce obchodu Nugatu

Za prvé bychom se chtěli omluvit za to, že se stala chyba, kdy jsme Vám poslali jenom půlku objednávky. Avšak ihned po Vašem upozornění, jsme okamžitě odeslali zbytek nákupu, tj. 21. 12. 2017. Zde máte číslo zásilky Z 340 3914 755, zkontrolujte si prosím její stav. Následně již 22. 12. 2017 - Zásilka byla převzata k přepravě a je doručována na cílové místo.

Doporučujeme Vám se zeptat přímo na zvolené pobočce Zásilkovny prosím
    Přejeme hezký den