• Kamínky neodpovídají mým představám. Hodně jich je opravdu malých. Některé mají ostré hrany, v jenom je víc dírek a z jednoho je jen půlka.

...

• kvalita

Bohužel každé broušené srdíčko bylo nějak poškozené, naštípnuté, uražené

Rychle dodání, korálky super,pěkná práce

Nekteré korálky byly poškozené u otvoru, na nekterých bílá místa tam kde zrejmě leželi když byly přibarvené což jsem netušila. Až později když jsem se na to zaměřila jsem zjistila že jsou dobarvované a pochybuji o tom zda jsou pravé či fakes. U dvou byly dírky špatně navrtané. Normálně bych to zabalila a vratila, ale neudelala jsem to kvuli synovi ktery si je hned navlekl.

Korálky nevypadají jako na nabízející obrázku.

• Objednávka je zaplacená a nedorazil ani potvrzovací email.Psala jsem přímo na stránky, žádná odpověď.

Reakce obchodu NUBIO

Dobrý den, bohužel jsem vám dvakrát psali email a v pátek jsem vám zkoušel volat. Nyní jsem vám psal pár minut zpět.

David, nubio

Dlouhá doba dodání, zřejmě chyba přepravy, ale kazí to velmi celkový dojem.

Reakce obchodu NUBIO

Dobrý den, moc se omlouváme za komplikace, my jsme zásilku odeslali 15. 7. Zkusíme zjistit kam se zatoulala

• Dlouhá doba dodáni, týden od objednání zboží nebylo ještě doručeno.

Reakce obchodu NUBIO

Dobrý den, moc nás mrzí, že zboží nebylo doručeno, od nás odcházelo 14. 6. Budeme kontaktovat dopravce abychom vše vyřešili.

• Obrázky nesedí, nelíbí se mi

Reakce obchodu NUBIO

samozřejmě nás mrzí, že se vám dodané korálky nelíbí. Vždy se snažíme mít co nejrelevantnější foto - samozřejmě vždy záleží na nastavení monitoru. V každém případě jsme spolu již komunikovali a dohodli se na odstoupení od smlouvy.

nubio