• kvalita prodávajících
    • sortiment zboží

Já jsem s NOVELmoto moc spokojen a doporučuji.

• Přehledný e-shop s opravdu rozsáhlým sortimentem.
    • Dobře zásobená kamenná prodejna se skladem a velkým výběrem oblečení a doplňků.
    • Rychlá komunikace a rychlé odeslání zboží.

Perfektní zkušenosti s nákupem přes e-shop a nyní už i osobně na prodejně v HK. Na prodejně mají skladem téměř kompletní sortiment oblečení od M-B-W. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. Velký výběr velikostí skladem a co zrovna neměli, tak ochotně objednali. Nákup mohu doporučit.

• -sortiment
    • -NESPOLEHLIVOST:
    • Z důvodu časové tísně objednáno pouze potřebné skladové zboží (Ne - 30.6.). Druhý den 1.7. následoval mail, že se omlouvají, ale že jednu z cca 3 položek nemají (dá se pochopit) a zda mají poslat zbytek objednávky. Odpovězeno, že ano, protože spěchám především na zbytek objednávky (nekontroluji mail denně, takže odpovězeno 2.7. dopoledne). Odpovězeno, že bohužel poslední dodávka pro daný den odjela a po zbytek týdne (období svátků 5.-9.7.) mají zavřeno a jestli to teda stačí poslat až v pondělí (tedy o cca týden později - opět píšu že OK, ale už mírně nervózní, že to do středy nepřijde jsem si dovolil podotknout, že při nutnosti uvádět tel. kontakt při objednávce by tato jinak zdlouhavé domluva byla po telefonu z jejich strany rychlejší). Zřejmě vztahovačného prodejce se tato slušně podaná poznámka dotkla a objednávku se rozhodl neposlat a hlavně o tom dál již neinformovat/nereagovat - takže bagáž před odjezdem na dovolenou jsem tedy na úplně poslední chvíli musel řešit jinak.
    • (Pozn.: nejsem konfliktní typ a nikdy jsem za dobu nakupování po internetu neměl s žádným e-shopem při domluvě problém - až na tento)

NOVELmoto NIKDY VÍCE!!!

Nasla jsem co jsem potrebovala. I kdyz jsem se opozdila se zadanim platby, probehl nakup vporadku. Rozhodne jsem ale nespokojena s dorucenim PPL. Zmenila jsem misto doruceni, ktere bylo puvodne do prace, protoze jsem byla v te dobe na neschopence. Vyplnila jsem zmenovy formular, prisel mi mail, potvrdila jsem zmenu. Meli zasilku dorucovat, podle zaslane sms, v dobe 13:00 - 15:00. Snazila jsem se dovolat na zaslane cislo, jestli muze zasilku prevzit pritel, ze potrebuji k doktorovi. Nikdo to cely den nezvedal. V 15:00 jsem odesla k doktorovi a v 15:20 mi volali z prace, ze tam mam na vratnici zasilku. Proste totalni nespokojenost:-(.

• - přehledné stránky na internetu
    • - možnost osobního vyzvednutí
    • - zatím jsem žádné nenašel

- dostatečný sortimen zboží kvalitního zboží
    - příjemná a vstřícná obsluha
    - vřele doporučuji

• E-shop, je to rychlé a praktické
    • o žádných nevím

rozhodně bych jej dále doporučil, hlevně pro rychlé vyřízení objednávky

Doporučuji. Výborná, rychlá komunikace s prodejcem.

• zadne jsem nezkoumal, proste jsem jen potreboval toto svetlo koupit
    • nevim o zadnych

doporucil bych

• Osobní odber
    • Osazovaci tabulka olejových filtru,případně rozlišení podle výrobce roku a modelu...

Vyborny

• Okamžitá jasná a vstřícná kokunikace - byl jsem upozorněn na o cca 2dny delší dodací dobu, než má obchod obvyklé, z důvodu absence zboží na skladě, přesto jsem byl překvapen rychlostí dodání !!!
    • Na žádné jsem nepřišel

Byl jsem spokojen s komunikací během nákupu, dodacím termínem, kvalitou zabalení zboží a v neposlední řadě cenou !!!

• přehlednost,rychlost dobré ceny
    • při nákupu osobně neberou platební karty

• Výborná komunikace, velmi ochotní,profesionální, skvěle mi poradili ;)

• Dobra komunikace, odbornost, servis
    • Poloha prodejny

Najdu tam vše co potřebuji a co nemají seženou nebo poradí a zaměřují.

• ochota a schopnost poradit
    • nadá se u něj zaparkovat

• a
    • a

a

• Příjemné jednání, zboží OK

Kupujte, doporučuji :-)

• Přehled a rychlost.

Dobrý

• Rychlý a bezproblémový nákup.

• dobrá komunikace a rychlá dodací lhůta
    • poplatek za platbu v hotovosti

• Rachlost a cena
    • Žádné