• Rýchle a spoľahlivé dodanie, pekne prádlo

• Můžu si v klidu prohlédnou a vybrat z velké nabídky.
    • Zatím nevím

Nemusím proběhat spoustu obchodů,než najdu co se mně líbí,v klidu doma vyzkouším a jsem přitom v pohodě.

• Zboží nedorazilo a nemám ani informace.
  • DNE 3.1.2015 JSEM UČINILA A HNED I ZAPLATILA PŘEVODEM OBJEDNÁVKU , DO DNEŠNÍHO DNE T.J. 26.1.2015 , JSEM SE MUSELA SAMA TELEFONICKY SHÁNĚT INFORMACE O SVOJÍ OBJEDNÁVCE , A DÁL SE ZASE NIC NEDĚJE, TAKŽE Z MÉ STRANY NESPOKOJENOST,NEDŮVĚRA .JE TO VELICE NESERIOZNÍ JEDNÁNÍ !

Super nákup, doporučuji, komunikace po telefonu moc dobrá, paní (slečna) velmi ochotná.
    Jediné negativum je, že jsem objednala, objednávka byla přijata, já jsem provedla platbu přes účet a pak jsem po telefonu zjistila, že zboží není v uvedené barvě. Naštěstí pro mojí spokojenost vše dobře dopadlo. Díky.

naprostá spokojenost

• diskrétnost
    • zboží, které jsem sháněla

Bez chybičky. Rychlé jednání, dodání. Tento obchod můžu doporučit. Bohužel jsem musela zboží vrátit, z důvodu nevyhovující velikosti. Ale jinak vše OK.

• Slušné ceny a sortiment
    • špatná komunikace, není aktualizovaný stav objednávky na webu

žádná komunikace
    zboží nedodáno

• přehlednost stránek
    • dodací lhůta

8.12.2012 jsem objednala a stále nic nedorazilo, ani žádné info o stavu objednávky, takže nevím

• dodací lhůtu

• Zdravím. Dne 8.12.2012 jsem si objednala košilku a druhý den dala příkaz k úhradě. Dosud mi nepřišel žádný informační mail, celý den mi to nezvedají, na e-mail neodpovídají, tak se obávám, že jsem přišla o 700 kč :(

jestliže mi vůbec zboží dojde, budu ráda, ale pokud ne, svý prachy snad dostanu zpět :(

• Široká nabídka zboží.

S nákupem a komumikací s prodejcem jsem byla spokojena. Sháněla jsem zboží, které bylo všude vyprodáno a tento prodávající ho měl. Byla jsem velmi nadšena z balíčku, který dorazil i s ozdobné taštičky, byla vidět péče o zákazníka. Někteří zboží nasoukají do sáčku a pošlou. Tento prodávající mi jen poslal v krásné papírové taštičce :-) Celkově mám z tohoto nákupu velmi dobrý pocit.

• dobrá cena, přijatelné poštovné, rozsáhlý výběr zboží
    • nenapadá mě

velká spokojenost, určitě plánuji další nákupy zde

• nákup z domova
    • dodací lhůta

• Nulové.
    • Zboží nedorazilo ani po 11 dnech.

• Žádné info o stavu objednávky a dlouhá dodací lhůta... Nejprve mi přišel mail, abych ohodnotila nákup, ale zboží ještě nemám... Dle posledních informací je někde na cestě...

• Dobré ceny
    • výborná cena poštovného a balného
    • slevy na příští nákup

Jsem velmi spokojen, jen při výběru dopravy zboží se mi nenabídlo PPL, proto výběr pošty.