Magnetický oboustranný kryt měl pouze jednu stranu takže je pouzdro k ničemu

Objednávka proběhla 11.4. , 12.4. byla uhrazena.
    15.4. mi bylo na základě mého dotazu sděleno, že objednávka bude doručena 17. nebo 18.4.
    DOSUD NEDORAZILA !!!!!

Po 3 dnech čekání jsem objednávku zrušil a koupil za hodinu na Alze.

Reakce obchodu Novates.cz

Dobrý den, vážený pane, zřejmě jste si spletl obchod jelikož, jste nám psal už 9 hodin po objednání do emailu, že rušíte objednávku jelikož jste dostal pouzdro od manželky, máme to v emailu. Tak prosím informujte alespoň pravdivě a nepište nějaké nesmysly.

• Drahé poštovné
    • Obrázek a popis neodpovídá realitě, objednala jsem gelové mraveniště, na obrázku modré, přišlo žluté v krabici s čínskými nápisy a s čínským návodem. K tomu jsem objednala hlavolamy počítala jsem, že přijde sada 6 ti hlavolamů. Přišel jeden v krabicce velikosti krabiček od sirek.3 drívka spojena šňůrkou za 111 Kč!
    • Obchod preprodava levný šunt z Číny.

Obchod nedoporučuji, klamave popisky a preprodava co v Číně levne nakoupil.

Reakce obchodu Novates.cz

Vážená paní, České Poště jsme zaplatili za Váš balíček 126,-kč, takže žádné předražené poštovné jak tvrdíte a ještě to musí někdo zabalit, takže je potřeba počítat a ještě i číst, jelikož v popisu výrobku máte jasně napsané, že "Barvu gelu nelze volit - posíláme dle skladové dostupnosti." To že Vám přišla žlutá barva je tedy taky v pořádku. Objednávku jste udělala 5.12. a dodáno Vám bylo 10.12. Z naší strany nešlo k žádnému pochybení, jsme na trhu už 10 let, to mluví za vše.

• Jak jste psali, před 10 dny jsem si u vás objednala zboží a do dnešního dne mi nic nepřišlo. Budu objednávat jinde.

Nepřesný popis zboží - objednali jsme "automat na žvýkačky" s tím, že podle popisu je hračka vysoká okolo 20cm, ve skutečnosti má asi 13 cm takže to vypadá oprvadu uboze a ne jako vtipný dárek, jak jsme původně zamýšleli.

Reakce obchodu Novates.cz

Ano uznáváme, u automatu byl opravdu chybný popis.

• pro mě žádné
    • neuzná reklamaci,nekomunikuje

elektrická balička poškozená-promáčklá na boku,poškrábaná,křivá,poslala jsem zpět a požadovala vrácení peněz,místo toho mi dnes přišla sms,že adresát zásilku nepřebral a vrací se mi zpět...absolutní nespokojenost!

Reakce obchodu Novates.cz

Tak to je opravdu vrchol, zákazník který mě vůbec nekontaktoval, mě obviní, že nekomunikuji a neuznal jsem mu reklamaci, o které jsem se dozvěděl až z tohoto hodnocení. Přitom jsem od něho nedostal ani 1 email, že něco reklamuje, což je běžný postup a máme to i uvedené v reklam. řádu. Cizí zásilky o kterých nic nevíme samozřejmě nepřebíráme. Člověka pořád něco překvapí i po 23 letech obchodování. Podívejte se na moje další hodnocení a pochopíte kde je pravda.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.