• odeslání zboží, které bylo označeno jako skladem, trvalo několik dnů

Reakce obchodu NORTH SHOP

chtěli bychom se Vám omluvit za komplikace, které jsme Vám způsobili zpožděním Vaší objednávky o 2 dny. Bohužel jsme měli chybu ve skladu a Vámi objednaná lampa SKEETER HAWK UV lapač hmyzu NEBO bohužel nebyla skladem, jak jsme deklarovali. O této skutečnosti Vás měli okamžitě informovat z expedice, ale bohužel se tak nestalo. Velice se za toto pochybení našich zaměstnanců omlouvám. Stále se snažíme chybovost eliminovat na minimum, ale bohužel lidský faktor na 100 % ohlídat bohužel nejde i když se moc snažíme.
    Prosím přijměte ještě jednou naši omluvu.
    S přáním hezkého dne,
    Magda za tým NORTH SHOP.cz

• Pomalé doručení

Reakce obchodu NORTH SHOP

Dobrý den, je nám velice líto, že jsme ještě nebyli schopni doručit Vaši objednávku, ale Vámi objednané ponožky byly na objednání v Německu s doručením do týdne. Objednávky zasíláme až, když jsou kompletní. V pondělí, nejpozději v úterý by tedy mělo dojít k expedici. Pokud jste na zbytek objednávky spěchal, stačilo nám zavolat, nebo poslat e-mail a rádi bychom Vám dostupnou část objednávky zaslali hned.
    Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den,
    Magda NORTH SHOP.cz

• výhody obchodu?žádné
    • slabiny obchodu- debilní otázka

objednal nenakoupil.proč?? uvedena doprava zdarma - zdarma nebyla obchod stornován

Vážený pane Dvořáku,

je nám velice líto Vaší nespokojenosti. Telefonicky jsme Vás informovali, že akce má podmínku minimální ceny objednávky
    300Kč. Akce den dopravy zdarma se týká nákupu nad 300Kč u všech zúčastněných obchodů (https://www.northshop.cz/nase-novinky/den-dopravy-zdarma/).

Váš nákup byl v hodnotě 193 Kč, proto Vám byla doprava účtována. Na Vaši žádost jsme objednávku stornovali.

S úctou
    NORTH SHOP.cz