• Zboží mi přišlo rozbyte, nebylo vůbec zabalené. Pouze v originálním balení a manipulací praskl koš na trávu!!!!

• Neinformovani o stavu zasilky i kdyz je zaplacena

• Objednala jsem si těhotenské vitaminy, u kterých bylo napsané doručení do dvou dnů. Dnes je to týden od objednání a balík stále nemám, bez jediné omluvy. Příště objednám jinde.

• objednala jsem si 6 sad antigen. testů a obdržela jsem testy s expiraci do 09/2022, dne 26.8.2022.Dokonce jeden z nich neměl serum v lahvičce, ale to chápu, že se může stát.Tento eshop bych si již nevybrala, nedoporučuji.

Zboží čekám už víc než dva týdnu

Reakce obchodu Nordvik

Mrzí nás, že nejste spokojen s nákupem u nás.
    Objednávku na našem E-shopu jste ovšem vytvořil 8.8.2022 ve 22:36:01.
    Již následující den byla objednávka předána přepravci, který ji vyložil na depu v Ostravě, kde ji následující den zařadili do rozvozu a převezli na depo do Prahy.
    My bohužel rychlost doručení zásilky neovlivníme.
    Dnes je to od přijetí Vaší objednávky týden, nikoli více než dva týdny.
    Vaše zásilka je od dnešního rána připravena k vyzvednutí na Vámi vybraném výdejním místě.
    Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.
    S pozdravem,
    Tým Nordvik

• objednané zboží nebylo dodáno
    • Přišel nám mail, že zásilka je odeslána dne 24.1.2022. Přitom nebyla do dnešního dne ani podaná. Objedávka byla 20.1.2022.
    • Nikdo nebere telefon, ani nereagují na mail.

Nedoporučuji.

• Rychle zpracovani objednavky

nejspise lidska chyba pri pocitani, nebo na strane dodavatele, ale v balicku bylo misto 20ti respiratoru jen 19ks. Jinak vse ostatni bylo OK.

Neni to cerna rouska, jak bylo prezentovano, ale je seda s flekami . Vypada hurs, nez s vjetnamske trznici!!! Obe dve krabici s rouskami byli otevrene!!!

• Zboží přišlo dost brzy.
    • Balení v měkké obálce. I když se jednalo o relativně levné zboží, poplatky jsou stejné jako u drahého. Zboží bylo v pořádku spíš náhodou.

i přesto, že zboží je zaplaceno předem, při nedoručení obchod velmi špatně komunikuje

• nízká cena, rychlé doručení

K výrobku není česká návod

• Bez problémů vrátili peníze.

Doručený Oximetr byl nepoužitelný.

• Měnící se ceny
    • Dlouhé expediční okno
    • Rozdílné ceny

Roušky, které byly skladem koupeny za 88 Kč. Následující den na eshopu ty samé už za 100 Kč.
    Delší odesílací lhůta

Nekomunikace. Šíleně dlouhá dodací doba.

Nespolehlivý eshop. V pondělí 22. 2. jsem si objednala respirátory, které byly skladem. Dodání bylo do 1. 3. Ještě ve středu nebo čtvrtek byl tento typ respirátoru v eshopu k dispozici. Velmi mě tedy překvapil email z eshopu 7. 3., že je už nemají a nemohou mi je dodat. Nabídli mi jiný druh, který mi nevyhovoval.

• V pondělí jsem objednala a zaplatila, přišlo mi potvrzení o platbě a balíček byl doručen až v pondělí další týden. Vzhledem k tomu, že jde o zdravotnické pomůcky, které si člověk objednává, protože je potřebuje v tu chvíli, mi to přijde u !zboží skladem! hodně dlouho.

• Dlouhá čekací doba na doručení objednaného zboží

Při osobním vyzvedávání zboží mi byla naúčtována cena vyšší, než za kterou jsem ji objednávala s odůvodněním, že "pokud nemám zájem, ať to neberu". Zboží nebylo vychystané, v odběrovém místě neskutečný chaos a nepořádek.

• Neúplné či až klamavé údaje.

Všude na Heurece se píše že má respirátor CE. Bohužel tento respirátor CE nikdy neviděl. Takže obchod Nordwik nejspíš poskytnu klamné údaje a náseldně to Heureka papouškuje. Také na stránkách nápis u produktu "Doporučeno vládou" - nevím co si o tom myslet.
    U produktu píšou o "výsledků testů nezávislého světového výrobce 3M". Tam ale žádné výsledky testů 3M nejsou. Pouze je zde dokument který udává rozdíly parametrů třídy ochrany dle norem jednotlivých kontinentů či států. Rozhodně to o nic neudává o kvalitách či nekvalitách tohoto respirátoru.
    Každopádně bych tento respirátor již nikdy nekoupil.

Na dovoz respirátorů KN 95 byla udělena výjimka jen od 13. března do 15. června 2020.