• Cbd jednorazove...3 dny a blika konec,hrozny smejd(neuvadejte nesmysly)hhcp canapuf,predrazene,staci si najit jinde,poprve a naposled...1/10 za rychle doruceni...

Reakce obchodu Nordiction.cz

děkujeme Vám za hodnocení. V případě problému s produktem nás prosím kontaktujte na email: [email protected], kde s Vámi vyřešíme reklamaci.

jedna byla uplne vytekla

Děkujeme.

HHC pero které jsem si koupil mělo velice nekvalitní náplň.

Mám zkušenosti s hhc vapem z Německa které též obsahovalo 96%, a tohle co jsme koupil přes tento e shop nedoporučuji v životě nikomu protože je to cistej vojeb :D jak si můžete dovolit vy mrdky prodávat takový hovno.

Reakce obchodu Nordiction.cz

děkujeme Vám za prima hodnocení, které však bohužel vůbec nikomu nepomůže. Nepíšete o jaký výrobek se jedná, ani proč s výrobkem nejste spokojen.

Objednal jste si HHC pero Canapuff HHC Lite Strawberry Cough, těchto produktů jsme již prodali poměrně velké množství. Zatím jsme kromě vadných kusů, které standardně reklamujeme a zasíláme nové, žádnou stížnost na jejich kvalitu nezaznamenali.

Budeme tedy rádi, pokud nám předáte Vaše zkušenosti, to by nám jistě velmi pomohlo a mohli bychom tak předejít dalším nespokojenostem.

Děkujeme.

Není to stížnost na obchod, ale na zboží.

Doručené zboží fungovalo 2 dny, nelze nabít

Reakce obchodu Nordiction.cz

děkujeme Vám za hodnocení. V tomto případě však určitě vždy doporučujeme napsat nám spíše na email, kde s Vámi vyřešíme reklamaci. :-)

Děkujeme.

Po druhé objednané zboží a podruhé úplně vyschlé sáčky. Byly špatně uzavřené.

Reakce obchodu Nordiction.cz

děkujeme Vám za hodnocení. Vámi objednané produkty jsem právě kontroloval a musím Vám dát za pravdu - sáčky jsou v některých z produktů opravdu velmi vysušené a prakticky nepoužitelné. Právě pracujeme na nápravě a Vám se co nejdříve ozveme, abychom vše vyřešili k Vaší spokojenosti.

Moc Vám děkujeme a velice se omlouváme za komplikace!

Nordiction.cz

• Obchod se mě osobně líbí

Reakce obchodu Nordiction.cz

děkujeme Vám za negativní a zároveň pozitivní hodnocení. :-) Jsme rádi, že se Vám osobně obchod líbí, pokud však byl nějaký problém s objednávkou či objednanými produkty, napište nám prosím na email: [email protected]

Moc děkujeme.

Dva ze tří produktu byli po respirační době . A toto se nekouří .

Reakce obchodu Nordiction.cz

děkujeme Vám za hodnocení. Objednané produkty - nikotinové sáčky - jsem právě kontroloval. Máte jistě na mysli expirační dobu, která ovšem na balení uvedena není. Datum, které je uvedeno na balení se týká data výroby, od kterého je obvykle 12 měsíců do data spotřeby. Všechny produkty, které jste objednal jsou tedy v pořádku. Přesto bychom nikotinové sáčky výrazně nedoporučovali kouřit..

Stále čekám a nic

Reakce obchodu Nordiction.cz

děkujeme Vám za hodnocení. Objednávku jsme Vám odeslali nejdříve jak to bylo možné, bohužel podle sledování se pohyb zásilky zastavil na expredičním depu v Praze. Jsme rádi, že jste nám dal po dlouhém čekání vědět alespoň takovouto formou. Nyní Vám konečně můžeme pomoci, kontaktovat přepravce a doručení Vaší objednávky urychlit.

• Bonusový program
    • Dobrá kategorizace výrobků a filtry pri vylistovani výrobků
    • Kvalita prodavanych vyrobku.
    • Výrobky neměli českou etiketu, ale polskou s otázni kvalitou.

Reakce obchodu Nordiction.cz

děkujeme Vám za hodnocení. Dle Vaší objednávky soudím, že se jedná o produkty - nikotinové sáčky značky 77. Tyto produkty jsou opravdu z Polska, nicméně jejich kvalitu bych si dovolil rozporovat. Tato značka je nejen u našich zákazníků velmi oblíbená, produkty se velmi dobře prodávají po celé Evropě a značka jako taková je opravdu úspěšná. Nechce se mi proto věřit, že by si tak nekvalitní produkty získaly takovou oblibu.

Samozřejmě se ale může stát, že je vadné balení, může být například roztržený sáček, balení může být poškozené a tedy sáčky vyschlé apod. V takovém případě naprosto chápu Vaše rozhořčení nad značkou a doporučím Vám kontaktovat nás na email: [email protected], kde s Vámi vše vyřešíme k Vaší plné spokojenosti.

Moc děkuji a přeji Vám krásný prodloužený víkend! :-)

David Práchenský

• Skvěla Chut
    • Psáno že to dá 600+ potahu není to tak

Nespokojen

Dobrý večer,

děkujeme Vám za hodnocení. Z Vaší objednávky vidím, že se jedná o jednorázové e-cigarety značky Lio Nano. Výrobce opravdu uvádí 600 potahů, samozřejmě je to ale průměr a e-cigareta obvykle naprosto přesně 600 potahů nevydrží. Záleží na mnoha faktorech, především na délce a intenzitě potahování. Údaj o kapacitě 600 potahů je strojový, kdy se nastaví např. 1,5 vteřinový potah a stroj udá výslednou hodnotu, v tomto případě je to 600 potahů. Tedy je to údaj, který je třeba brát s rezervou a spíše přispůsobit vlastnímu stylu vapování. Někomu může vydržet déle, někomu naopak méně.

Pokud Vám ovšem e-cigareta vypověděla službu příliš brzy, bude se s největší pravděpodobností jednat o vadný kus. V takovém případě doporučuji obrátit se na nás, ideálně přes email, kde s Vámi vyřešíme reklamaci.

David Práchenský

• Žiadna

600 potiahnutí za vyše 11€ ‍♂️‍♂️KATASTROFA. ĎAKUJEM UŽ NIKDY VIAC. ŠKODA, že SOM SI OMYLOM MYSLEL, že SOM OBJEDNAL 10 kusov. ZA 70€ žiaľ iba 6 kusov. Našťastie som našiel tu istú značku na 800-1200 potiahnutí a za podstatne nižšiu cenu. CENA CELÁ ZLÁ!!!

Reakce obchodu Nordiction.cz

děkujeme Vám za hodnocení. Máme nyní v nabídce 12 značek jednorázových e-cigaret, Vy jste si vybral jednu z nejdražších značek. Objednal jste 6 kusů a čekal jste, že jich obdržíte 10? Máte pravdu, omlouváme se a budeme přemýšlet o změně přepravce, doručení vílami nebo zlatými rybkami by takto možná fungovat mohlo. Ještě k ceně, ta je stanovena dodavatelem a u této konkrétní značky se napříč obchody nijak neliší.

Pokud jste objevil stejnou značku, za nižší cenu a na více potahů, bude se pravděpodobně jednat o obchod z Velké Británie. Na důkaz našeho přátelství Vás chci jen varovat, že cena bude po celním řízení mnohem, mnohem vyšší. Pokud je to však nabídka někde z EU, bude se velmi pravděpodobně jednat o falešné výrobky. Tam budete jistě překvapen kvalitou a výdrží.. :-)

Ještě jednou moc děkujeme za krásné hodnocení, mějte se krásně a užijte si léto. Možná si jen dávejte pozor, jsou vedra a není dobré být moc dlouho na slunci.. :-)

Práchenský, Nordiction.cz

• včasné doručení
    • většina cigaret pěkný hnus

Hlavně Killa Switch už si nikdy nekoupím a Salt 600 už vůbec ne.
    Lio Nano je dobré a Magic Bar ujde.

Reakce obchodu Nordiction.cz

děkujeme Vám za hodnocení. E-cigarety značky Killa Switch a Salt jsou si velmi podobné, jak po stránce designu tak po té chuťové. Obě značky jsou ovšem velmi oblíbené a to především u lidí, kteří nevyhledávají příliš výrazné a sladké příchutě. Killa Switch i Salt jsou chuťově méně výrazné, což může být pro někoho velká výhoda a pro někoho zase asi pěkný hnus.. :-)

Toto hodnocení tedy patří hlavně k recenzi k daným produktům. Pokud by ovšem e-cigareta měla spálenou chuť, či chutnala zcela jasně jinak než by měla, je asi lepší nás kontaktovat a vyřešit reklamaci.

Děkujeme.

• E-cigarety chutnají skvěle. Super náhražka normálních cigaret.

Sáčky jsou suché,jen slabě voní a v ústech příchuť není téměř cítít.

Reakce obchodu Nordiction.cz

mrzí nás, že nejste se zakoupenými produkty spokojený a rádi bychom změnili Váš pocit k úplné spokojenosti. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat a pomůžeme Vám s výběrem náhradních produktů. I když jste byl s produkty nespokojený, věříme, že jste byl alespoň spokojen s našimi službami a rychlým dodáním.

Děkujeme Vám a omlouváme se za komplikace.