• Přistup a zápal majitele
    • Produkty, které nejsou běžně dostupné
    • Malý výběr svetrů

Letos v lednu jsem se s partou kamarádů vydal na poznávání Islandu. V plánu byly jak běžné, profláklé "atrakce", tak i méně navštěvovaná místa - obzvláště v zimě.

Téměř na poslední chvíli jsem si uvědomil, že nemám pořádnou čepku a ponožky! Majitel, srdcem dobrodruh a milovník severu, měl k mé situaci pochopení. Nedovolil, aby se něčí výprava zadrhla. Nastartoval auto a osobně mi objednávku odvezl. O dva dny později jsem s klidem odletěl do mé vysněné destinace.

Co se týká samotných produktů:

Ponožky jsou teplé a z příjemného materiálu. Jejich styl a vzor potěšily mé oko. V ponožkách z nordicshop.cz se skvěle relaxovalo i spalo.

Koupil jsem si také čepku. Čepice má tradiční skandinávský styl, a dokresluje ji malá norská vlaječka. Co vám budu povídat, cítil jsem se jako polárník. Čepice z nordicshop.cz je teplá, hřeje i když navlhne a neprofoukne. Trochu problém byl ji usušit (nebylo moc kde).

Celkově jsem s nákupem spokojený. Ať už s přístupem majitele nebo kvalitou produktů, nemohu si stěžovat. Určitě to nebyl můj poslední nákup.

• Velice rychlé, vstřícné, flexibilní a milé jednání :-) Naprostá spokojenost!

• rychle dodání
    • velký výběr ponožek
    • solidní ceny na to, že to jsou skandinávské výrobky (tedy dražší)

Solidní ceny za kvalitní výrobky. Za mě spokojenost.

Doporučuji. Rychlý obchod,komunikace i zboží. Zboží kvalitní. Příjemný přístup obchodníka. Takový obchod u nás ještě není a jsem ráda,že jsem na takový narazila. Opravdu super produkty. Určitě to nebyla poslední objednávka.

• vysoká kvalita výrobku
    • široká nabídka skandinávských výrobků
    • nabízené produkty na vysoké úrovni

Vřele doporučuji všem kterým učarovali severské země a samozřejmě i všem kteří chtějí koupit vhodné a kvalitní dárky.

Super zboží,rychlé vyřízení.

Stylový e-shop s krásnými věcmi.Rád zde nakupuji.

Vysoce kvalitní výrobky - ve skutečnosti ještě hezčí než na obrázcích, balení paráda. Komunikace s e-shopem v podstatě on-line. Doporučuji!

• Kvalitni zbozi, rychlost dodani a mila komunikace.

Zbozi je velmi kvalitni , komunikace s obchodem vyborna, celkova spokojenost, moc doporucuji.

Stylový e-shop s hezkými a kvalitními doplňky.Mohu jen doporučit.

• Kvalitní zboží, rychlé dodání a velmi přijatelné ceny, i nadále budu ráda nakupovat v tomto obchodě, dlouho jsem hledala nabídku skandinávského zboží a teď můžu s radostí vybírat pro sebe a své blízké

• Kvalitní zboží, vše funguje, jak má, celková spokojenost