• Dobře poradí, vyznají se v sortimentu.

Obzvlášť pokud potřebujete něco doporučit a nevyznáte se ve vybavení, tak se stačí zeptat a dostanete výborné doporučení na konkrétní zboží.

• Dobře poradí. Vyznají se ve zboží.

• Dobrá cena

Vše proběhlo v pořádku. Dobrá cena.

• nevidím rozdíly mezi podobnými obchody
    • nebylo na skladě zboží,které bylo deklarováno(čepice).

Klasický obchod s poněkud delší dodací lhůtou.Celkem široká nabídka v různých cenových relacích.Obchod bych doporučil.

Reakce obchodu NORDIC SHOP

dodací doba je psaná přímo u zboží. Skladová dostupnost odráží reálný stav skladu. Zboží však mohlo být pro někoho již telefonicky rezervované apod.
    Pokud je zboží skladem, je u něj psáno SKLADEM a níkoliv například "Dodací doba 5 dnů".
    Je vhodné si tyto údaje přečíst a případně si skladové položky rezervovat. Jinak Vám nezaručíme, že zde v době Vaší návštěvy ještě budou.

S pozdravem Vojta Bartoněk

• přehledný a věrný popis zboží, fundovaní prodejci, max.ochota

solidní a znalí produktů, doporučuji

• Obchod posílá pouze generovaný vzkaz vytvožený automatem. Bylo by dobré kontaktovat nakupujícího telefonicky, nebo alespoň mailem, který není generován automatem.

Reakce obchodu NORDIC SHOP

zákazníky kontaktujeme telefonicky pouze pokud je potřeba něco řešit. Není možné standardně vyřizované objednávky obvolávat. Myslím, že k tomu není ani důvod, pokud vše běží jak má.

S pozdravem Vojta Bartoněk

• Přehlednost

Zboží bylo připraveno v deklarovaném termínu. Spokojenost

• vyborna komunikacia, ustretovost obchodu, ceny... urcite sa vratim nakupovat.
    • neviem o ziadnej...

obchod urcite odporucam navstivit... 100% starostlivost o zakaznika...

• Rozsah sortimentu
    • Rychlost naskladnění
    • Parkování

• Levný
    • Osobní odběr
    • Velký výběr
    • Nevím :)

Jedne z nej obchodů s lyžemi a bruslemi ..

• Velký výběr zboží které jsem jinde nemohl najít. Ceny v normě.
    • Dlouhá dodací doba u zboží které není skladem. Přes internet nelze platit platební kartou.

Nakoupil jsem zde protože měli nejlepší cenu. Musel jsem sice docela dlouho čekat na zboží které neměli skladem, potom zase oni museli čekat na moji platbu ale nakonec všechno dobře dopadlo a zboží mám doma.

Reakce obchodu NORDIC SHOP

některé zboží objednáváme přímo z výroby třeba z Itálie. Jedná se o zboží, které v ČR běžně nezakoupíte. U takového zboží je dlouhá dodací doba uvedena.
    Na platbách kartou na e-shopu pracujeme a objeví se vnové verzi našeho e-shopu.

• přehlednost a šíře sortimentu.

• Zboží nabízené skladem ve skutečnosti nemají

Na základě první a hned negativní zkušenosti nemohu mít na obchod kladné hodnocení a požadované jsem zboží objednal jinde.

Jako kladnou věc bych viděl, že obchod po oznámení o nedostupnosti zboží alespoň nabízel slevu 5% na zboží jiné.

Reakce obchodu NORDIC SHOP

skladová dostupnost na našich stránkách ukazuje reálný stav skladu na našem obchodě. Zboží nabízené skladem tedy máme.
    Občas se však může stát, že je zboží v době Vaší objednávky prodáno na kamenném obchodě, což se v systemu skladu projeví až ve večerních hodinách.

• DOSTUPNOST DO PODVEČERNÍGH HODIN .

• Na požádání mi bylo již převzaté zboží do druhého dne podle potřeby ještě dodatečně upraveno.

• výborná cena

• Zboží,které jsem objednala,již na skladě nebylo, ale bylo mi nabídnuto jiné za cenu původního.Skvělá komunikace.
    • Nevim

Spokojenost

• Široká nabídka a hlavně obsluha, která se vyzná v sortimentu a dokáže poradit.
    • Snad jen parkování

Pokud chcete poradit s výběrem, určitě se ptejte..

• Jeden z mála obchodů, kde se obsluha vyzná ve zboží naprosto špičkově.

Pokud chcete poradit s výběrem zboží, zkuste tento obchod.