na internetových stránkách mají uvedeno, že pouze velikosti 42-44 a 45-47 mají na skladě v obchodě. Když si pro zboží osobně přijdu zjistí se, že mají pouze jeden pár 39-41. Zbytečná cesta a absolutní nemožnost široko daleko zaparkovat auto :o(

• Velký sortiment potřeb pro běžkaře.
    • Podle mě už zaspali svou dobu, web je nepřehledný, komplikovaný. Komunikace se zákazníkem je pomalá a nepružná. 3 dny po objednávce mi napíšou, že jednu objednanou položku nemají atd.
    • Na moji objednávku reagoval jen stroj. Obchod nekomunikuje, chtěl jsem platit převodem z účtu - to jsem požadoval mailem, bezvýsledně.
    • Na zákazníka nereaguje.

Obchod je nefunkční, nereaguje na zákazníka.

Reakce obchodu NORDIC SHOP

Dobry den,

bohuzel jste se neracil podepsat a nemam jak Vasi objednavku resit. Ted jsem kontroloval vsechny objednavky Nordic-shop.cz a vsechny jsou vyrizene nebo cekaji na reakci zakaznika po zaslani e-mailu od nas. Jedna jiz od 9.9.2015 ceka na uhrazeni po zaslani platebnich udaju. Mozna by bylo vhodnejsi si nastavit spravne spam filtr nebo se napred poptat osobne na stav Vasi objednavky nez nas nekde pomluvite.

S pozdravem Vojta Bartonek
    Majitel

• Nabízí zboží, které nedodá.

Nabídli podobné zboží - velmi slušné jednání.

• Zboží nabízené skladem ve skutečnosti nemají

Na základě první a hned negativní zkušenosti nemohu mít na obchod kladné hodnocení a požadované jsem zboží objednal jinde.

Jako kladnou věc bych viděl, že obchod po oznámení o nedostupnosti zboží alespoň nabízel slevu 5% na zboží jiné.

Reakce obchodu NORDIC SHOP

skladová dostupnost na našich stránkách ukazuje reálný stav skladu na našem obchodě. Zboží nabízené skladem tedy máme.
    Občas se však může stát, že je zboží v době Vaší objednávky prodáno na kamenném obchodě, což se v systemu skladu projeví až ve večerních hodinách.