• Žádná
    • Zboží za velké ceny,které neodpovídá kvalitě

Tento obchod,a tuto značku už nikdy.Zakoupil jsem u nich lyžařské zimní kalhoty,které měly mít údajně jejich nejodolnější membránu vůči dešti "Teratex 30000"(vodní sloupec 30000mm).Po této nejodolnější látce v jejich nabídce by se měli kapky deště koulet,a vytvářet nepromokavé kapičky.Po chvíli,kde byly na místě kapky vody,které stékaly po látce,látka začala tmavnout,tudíž začaly prosakovat vodu.Mám lyžařskou bundu od jiné značky,která má jinou technologii membrány,vodní sloupec jen 10000mm,a tam se toto neděje.Kapky vody se po látce koulí.a ani po delší době neprosáknou.(látka netmavne)A ten jejich slavný "Teratex 30000" by měl být dvakrát tak odolnější.Jedním slovem klamání zákazníka.Když jim zboží vracíte,tak s Vámi nekomunikují,dokud je neupozorníte.Žádná odpověď o přijetí vráceného zboží,a v mém případě i nedodržení jejich obchodních podmínek,kdy jsou povini do 14 dnů od převzetí vráceného zboží vrátit kupujícímu na účet jeho peníze,které za zboží zaplatil.Až potom,co jsem oznámil ,že celou záležitost předám ČOI,tak dva dny potom,co překročili jejich 14.denní lhůtu pro vrácení peněžních prostředků,mi ty peníze poslali.Je to ostuda,a řezání si pod sebou větev, pro tak velkou,a známou společnost jakou Nordblanc je.

• Rychlé doručení / rychlé vyřízení vrácení zboží.
    • V krabici vždy formulář k vrácení a krabice se dá skvěle využít na zaslání zpět.
    • Zboží se vrací pouze poštou.
    • Velikosti se trochu liší od standartních.

Produkty neodpovídají fotkám na eshopu. Objednala jsem si tmavě modrou bundu a to co mi přišlo? Vypadalo to jako deset let nošená modrá bunda.
    Další mínus? Produkt objednaný přes eshop nejde vrátit v kamenné prodejně? Za mě v dnešní době standart.
    Náklady na vrácení zboží hradí zákazník? To mi taky připadá už dost zaostalé.

To co předvádí tato značka nemá obdoby. Sice na fotkách produkty vypadají dobře, ale co se týče kvality materiálu a střihu ať každý posoudí sám. V kamenných prodejnách obsluha nedokáže ani pozdravit, komunikace nulová. A internetový obchod? Zdraží zboží které dlouhodobě stojí jistou cenu aby následně mohly poskytnout slevu. To jsou nám praktiky. Vyhněte se obloukem!!!

Za mě také prima. Zboží objednáno ve středu pozdě večer, ve čtvrtek předáno PPLku, v pátek doručeno.

Eshop se po letech přesunul z https://www.nordblanc.cz/ na https://www.nordblanc-obchod.cz/cs/

• Neuvěřitelná rychlost
    • Velká nabídka zboží

Já jsem překvapená recenzemi zde, já jsem naprosto nadšená. Objednala jsem si včera v 11:30 a dnes v 12:20 u mě byl kurýr z PPL a zboží mi přivezl. Ještě teď to nechápu, za mě doporučuju.
    Navíc zboží naprosto odpovídalo fotografii a velikosti, to se mi docela dlouho nestalo. Děkuji!

• ak do Nord Blanc na Kladne uz nikdy vice! Napred jsme meli problemy s nakupem bundy, na letaku oc central kladno meli napsano slevy na veskere bundy 25% prodavacka nam potvrdila, ze letak plati a jelikoz nemeli velikost, nechali jsme si ji objednat a poslat do obchodu...pote jsme si ji prisli vyzvednout a najednou letak neplatil a pani prodavacka delala, ze to nikdy nerekla. Po kontaktovani managementu a obraceni se na zakon o ochrane spotrebitele nam tedy slevu poskytli...vsechna cest...tak jsem zde pred vanoci zakoupila jako darek lyzarske kalhoty a bohuzel se netrefila do velikosti. Pri nakupu bundy nam byla dana poukukazka na pristi nakup na slevu 500,- tutiz nestaly 3000,- ale 2500,-...a kdyz jsme je ted v lednu prisli vymenit, bylo mi napred velice neprijemnou prodavackou sdeleno, ze to slo pouze do 31.12. takze pro lidi co travi svatky mimo Kladno...nemozno vymenit...nakonec pouzila telefon a zhury bylo receno at nam velikost vymeni...a po vymene stejnych kalhot, ale pouze vetsi velikosti nam nauctovala 200,- ze to bylo v prosinci koupeno s poukazkou, kterou ted neuznaji? No tak tohle se mi skutecne jeste nikdy nestalo. At si sve zbozi nechaji!

Uz nikdy vice

• akce na zboží
    • nejhorší e-shop,kde jsem kdy nakupovala. Na mail mi přišlo pouze info, že je moje objednávka zpracovávána. Po několika dnech marného čekání na potvrzení objednávky mi přes oběd volal řidič dopravní služby, že má pro mne zásilku na dobírku. Takže nebýt připravena a nemít u sebe tolik peněz, tak mám smůlu. A ještě navíc ani nebyli schopni na balík napsat jméno, byl tam pouze název firmy. Naprostá neschopnost!!!!!!!!!!!!

už nikdy! to si raději zajdu do obchodu a koupím si to tam.