• Nejprve zrušil bez dúvodu objednávku, pak zboží poslal bez vysvětlení

Reakce obchodu nonRx.cz

Zákazník si udělal první objednávku s platbou pomocí platební karty, platba však neproběhla, následně si udělal druhou totožnou objednávku s úhradou na dobírku, kterou jsme v pořádku odeslali. Tu původní,nezaplacenou, jsme tedy logicky stornovali. Na naší straně nevidíme nejmenší chybu. Děkujeme tedy moc za neodůvodněnou negativní recenzi.

• Cena - protože nikde není k sehnání Endiaron chtějí za něj trojnásobnou cenu.

Reakce obchodu nonRx.cz

Kdybychom nedrželi vyšší cenu už byste si ho nemohla pro sebe v tuto chvíli objednat. Spíše byste nám měla být vděčná, že jsme vám tím umožnili přípravek zakoupit. Nikdo vás jej u nás zakoupit nenutil. Není pravda, že není k sehnání, víme, že např. některé pražské lékárny ho mají stále skladem, mohla jste si je obvolat a zajet si tam pro něj a u nás nic neobjednávat (ale pravděpodobně toto by vás stálo více peněz a času, a tak jste radši využila nabídku našeho eshopu?!). Vaše hodnocení se nám zdá proto hodně nefér, z naší strany nedošlo k žádnému pochybení.

Obchod nedoporučuji. Neposlali vše, co jsem si objednal.

• Zakoupila jsem zboží za cenu kterou uváděl prodejce na svých stránkách . Druhy den mi prodejce poslal storno objednávky bez jakéhokoliv vysvětlení . Teprve až na můj dotaz mi zareagoval ze cena produktu se změnila a nelze koupit tento produkt za původně inzerovanou cenu .

• minimální trvanlivost zboží
    • platba převodem na účet

Objednala jsem 7 balení náplastí a pouze 1 balení mělo normální trvanlivost. Zbytek je v srpnu a září. Při objednávce nebylo uvedeno, že zboží brzy skončí trvanlivost.

• Objednávka proběhla potvrzením v e-shopu, ovšem nepřišel potvrzovací email ani platební údaje. Nejspíš nefunkční platforma pro mobilní telefony ios.

Objednala jsem zboží, ale za dva dny mi přišel mail, že objednávku ruší, protože zboží nedodá dodavatel. Z toho jsem pochopila, že nabízejí věci, které nemají na skladě. Platbu jsem měla na dobírku, takže s tím nebyl žádný problém. Dělám to tak u všech obchodů, kde objednávám poprvé.

• Nabízejí zboží, které nemají a zákazníka neinformují.Po týdnu jsem volala, kdy zboží dorazí?Údajně mě měli informovat, že zboží došlo. Pravda to není.

• Na internetových stránkách přípravek je a za dva dny řeknou že není a udělají storno
  • Problém je propojenost produktu a heuréky. V popisku na Heurece si kupujete tónovanou BB hydratační emulzi pro normální a smíšenou pleť, pod tím samým názvem je v nonrx, ale i mnoha dalších obchodech z výběru normální SPF emulze pro suchou pleť. Dokonce jsem si byla jistá, že fotka byla totožná s BB krémem, teď už není. Takže mám produkt, který jsem doma nechtěla.

Obaly u zboží byly porušeny, utržená strana papírové krabičky, přepravou to nebylo, prášky byly rozdrobené. Celkově bylo zboží špatně zabaleno, poškozeny krabičky u kapek, na zboží to nemělo viv.

Uvádění nepravdivé údaje skladu

• Zboží (pleťový krém) nebylo originálně uzavřené. Lituji, že jsem nepořídila videozáznam otevírání zásilky. Zde již nenakoupím.

dlouho vše trvalo, dopravní společnost katastrofa, už to vypadalo, že to ani nedoručí

Reakce obchodu nonRx.cz

Ze strany našeho eshopu proběhlo vše v pořádku, nemůžeme však ručit za kvalitu služeb třetích stran (dopravních společností).
    Opravdu nechápeme 10% hodnocení.

• Klamavá cena pro zviditelnění se.
    • Nekalé praktiky.

Reakce obchodu nonRx.cz

Zákazník objednal 29 ks produktu, po ověření dostupnosti u dodavatele jsme zjistili, že jsou pro celou ČR dostupné 3 ks a že zboží vyřazuje ze sortimentu.
    Zákazníka jsme neprodleně kontaktovali a dohodli s ním storno objednávky.
    Opravdu nechápeme takto ostrou negativní reakci.

• dobré ceny
    • nemožnost ovlivnit expirační dobu léčiv

Vše bylo v pořádku, ochotná paní, vyšla mi vstříc, ale poslali mi léčiva s velmi krátkou dobou použitelnosti - 3 a 5 měsíců. Pokud kupujete léky do zásoby (jako jsem to udělal já), nemá to smysl. Co ušetříte, zaplatíte ještě více jinde za nové, neprocházející léky.

Reakce obchodu nonRx.cz

Na kratší dobu použitelnosti upozorňujeme většinou zákazníky, kteří si objednávají větší množství, než odpovídá běžné spotřebě. Tento zákazník si objednal 3 produkty po jednom kuse. Při běžném dávkování se tyto produkty spotřebují do data použítelnosti. Zákazník měl také možnost využít možnost vrácení zboží v zákonné lhůtě, čehož nevyužil.

• Posílají i léky kde za měsíc končí doba použitelnosti. Prý je to v pořádku.

Reakce obchodu nonRx.cz

Zkrácená doba použitelnosti byla zřetelně zobrazena v detailu produktu, který byl také prodáván s výraznou slevou! Zákazník měl také možnost využít možnost vrácení zboží v zákonné lhůtě, čehož nevyužil.

• Nejsem spokojena s komunikací obchodu se mnou jako zákazníkem - podali mi nepravdivé informace a zboží.

Po objednání zboží mi bylo sděleno, že nemají jeden druh zboží, který jsem objednala a nejde ho ani od výrobce objednat, protože se už nevyrábí.
    Na můj dotaz přímo u výrobce mi bylo sděleno, že zboží se stále vyrábí a patří k jejich nejprodávanějšímu.
    Protože šlo o zboží, kvůli kterému jsem hlavně dělala objednávku (Knuspi jarní zelenina) objednávku jsem zrušila.

• inzerovaná cena neodpovídala

nepočítat s objednávkou, naštěstí rychle vrátili peníze

Reakce obchodu nonRx.cz

I když se snažíme, aby byl náš obchod stále v dobré kondici, čas od času se stane, že vzhledem k množství produktů co nabízíme dojde k zobrazení ceny, za kterou již nejsme schopni zboží dodat, např. kvůli zdražení výrobce. Zákon nám umožňuje zboží nedodat, pokud není zboží skladem, tohoto práva jsme využili. Děkujeme za pochopení.

• - nebyly včas aktualizovány ceny produktů,tímto jsem byl uveden v omyl a pokud v době objednávky byla uvedena určitá cena mělo být zboží za tuto cenu dodáno

- může se vám stát,že si vyberete zboží resp.produkt za určitou cenu a následně vám bude sděleno,že již za tuto cenu není a bude vám nabídnuta cena vyšší,ale třeba jsem byl "světlá" vyjímka