DOBRÝ DEN,I KDYŽ MÁM VELIKOST 50 TAK V PRŮRAMKÁCH NESEDÍ NEDÁTE PŘI TANCOVÁNÍ RUCE PŘED SEBE ŠKRTÍ ------

Očekávala jsem kvalitní šaty a přišly silonové hadry pravděpodobně z Turecka nebo Polska. prostě hrůza.

Reakce obchodu Noel boutique

Naše šaty jsou většinou určeny spíše ke společenským příležitostem, materiál je proto zvolený tak, aby šaty byly splývavé a nemačkaly se, většinou směs viskóza/polyester/elastan. U každých šatů je složení materiálu uvedeno. Prodáváme zboží renomovaných polských značek, konfekční zpracování je velmi kvalitní.
    Daniela Černocká
    noel-boutique.cz

Stačilo označit vyprodáno, nelze objednat.

Reakce obchodu Noel boutique

V obchodě je u zboží informace "Momentálně nedostupné", zákaznice si toho asi nevšimla. Mrzí mě, že došlo k nedorozumnění.
    Daniela Černocká
    noel-boutique.cz

• Zrušila jsem objednávku,Jelikož zboží nedorazilo,a ani nikdo nereaguje na email.

Rychlost vyřízení objednávky byla výborná, ale zboží bohužel neodpovídá zboží vyfocenému fotu v e-shopu. Během telefonickém hovoru mi bylo sděleno, že neměli jinou fotografii a výrobce neřeší, jak to vypadá (v mém případě společenská šála) - jednou je taková a podruhé jiná! Mohu ale šálu zaslat zpět...

• 2 objednané věci stejné velikosti ve skutečnosti s rozdílem minimálně 1 velikost

Reakce obchodu Noel boutique

Stejná velikost může jinak padnout v závislosti na materiálu a střihu - jedny šaty mají volnější střih a jsou z elastického materiálu, druhé jsou neelastické, navíc přiléhavý pouzdrový střih. Mohla jsem s velikostí poradit, mrzí mě, že paní není spokojená... D. Černocká.

• nakupovanie z domu,
    • popis šiat -nezhoduje sa s dodanými,biele šaty nie sú vôbec biele, objednala som si veľkosť 44 a na šatách je veľkosť 46

po tejto skúsenosti nedoporučujem

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.