• No hry nic moc v tom nejlepším klíči

• NIC
    • Snad vše co lze vytknout

Zakoupená a hned zaplacená hra nedorazila, na emaily nereagují, v žádném případě nedoporučuji !!!!!!

• Rychle zakoupení
    • Není složité nakupování
    • Nedošlo mi zboží hned nebylo skladem

Fakt doporučuji

• Se štěstím jsou hry libové

Při platbě kartou jsou klíče doručeny okamžitě. Jestli chce opravdu dobré hry, tak je lepší koupit ten nejdražší bundle klíčů, vrátí se vám to mnohonásobně.

• Dobré ceny
    • Málo možností platby
    • Díky málo možností se vyplatí koupit někde jinde protože platíte nějaké poplatky

• Nefunkční platební portál

• Dostanete klíče na ...... hry :)
    • Dostanete klíče, které byste si v životě nekoupili, i kdyby jste měli spousty peněz navíc.
    • Mnoho z her bylo již v minulosti někde rozdáváno zcela zdarma, přesto ji vydávají za plnohodnotnou hru.
    • Mnoho her je z roku 2000-2014.
    • Je veliká pravděpodobnost, že dostanete klíče, které již byly použity.

Nedoporučuji hráčům, kteří si chtějí reálně něco zahrát.

• Instantní doručení na email
    • Hra má na Steam cenu 20$ jak slibují, ale záhadným zůsobem je to hra která je zrovna ve slevě za 5$ takže myslím, že pěkný scam. Jsem zklamán

Již jsem párkrát na obchodu Náhodný Klíč nakupoval, ale vždy předurčenou hru, ale zkusil jsem nově náhodný klíč platinum.. (Ten nejdražší a dalo mi to klíč na hru ani ne v poloviční cenové relaci). A ještě k tomu to je hra která vypadá otřesně, ale tohle se dá prominout, jelikož se jedná přímo o náhodný klíč.

• zboži prislo ale neprisel mi klic k vyzvednuti kreditu

• Ceny

Trochu delší dodání, ale v termínu.

Rychlé dodání, vynikající komunikace v případě potřeby zákaznické podpory. Rozhodně nelze nic vytknout.

Rychlé a spolehlivé jednání. 100% mohu doporučit.

• Protože měl dával kód byl starý hry od 2006, je mi nelíbí že to nedával na nový hry.
    • Tam nebude kupoval na NKGAMES.

Kód dorazil o několik dní později, nefunguje, obchod reaguje po dlouhé době, psal jsem jim kvůli dvojité platbě a to mi ani neodpověděli, že provádí vrácení peněz, naposledy co jsem tady nakupoval

• ja jsem to chtel na cd r a ne ces server nikdy vic nakupovat u vas nebudu nejste to co jsem cekal

Hra je dobrá akorát ostatní díly kromě 7 by chtěli předělat do nové a lepší grafiky

• aktivny support
    • predavaji kliče i kdyz nejsou na sklade

• Retardi co neumí poradit

• do 5 minut přijde klič