• :) Prodává zboží, které potřebuji :D
    • Subjektivně vidím rezervy v organizaci shopu - trochu obtížně jsem dohledával příslušenství k tlakovým čističům

Nákup vysavače proběhl standardně dobře, tady bych nic moc nevyčítal. Problém je spíš zvolený přepravce (DPD). Vysavač mi přišel s rozdrcenými předními kolečky - asi jak s tím v mraze někde praštili o zem. Řešení, co s tím aktuálně běží, ale v obchodě jsou vstřícné dámy, tak snad vše dopadne dobře. Už jsem nakupoval i v lepších shopech, ale také ve výrazně horších - tady jsem docela spokojen.

• Dobrá cena, rychlé doručení.
    • U každého výrobku by měla být doplněna vhodnost použití. Výrobků je velmi mnoho druhů a není přesně poznat rozlišnost výrobků.

Jsem jinak velmi spokojen.

• Velice příznivá cena
    • O žádných nevím.

Vřele doporučuji.

• Stroj byl použity
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

vse probehlo rychle a v poradku obchod doporucuji

Reakce obchodu Nilfisk-centrum-morava

Děkujeme, že jste spokojeni.

• Komunikace s kontaktní osobou...

Výborná komunikace.

Děkujeme za Vás nákup.

• zboží, které jsem chtěl bylo k dispozici za slušnou cenu s krátkou dodací lhůtou

objednané zboží dorazilo nepoškozené, funkční a v den dle informace e-shopu

• Klamání spotřebitele údajem NA SKLADĚ, ač to není pravda.
    • Po týdenních urgencích až cca 2-3h před dodáním se dozvídám KDY zboží dorazí. ZOUFALE POZDĚ. Nekritizuji dobu dodání, ale NESCHOPNOST INFORMOVAT o předpokládané době dodání.
    • Musím zdůraznit, že pracovnice na telefonu komunikovaly ochotně, zádrhel je někde jinde...

Popíšu to konkrétně:

pondělí 1.8. 12h
    Zakoupena a zaplacena wapka Nilfisk 130, na e-shopu označeno "NA SKLADĚ". Zadal jsem osobní vyzvednutí na Ostravské výdejně Vřesinská, abych urychlil vyzvednutí, záleželo mi abych ji do pátku měl k práci o víkendu.
    Obratem vygenerované potvrzení objednávky však neobsahovalo ŽÁDNOU INFORMACI o DATU DODÁNÍ. Proto jsem ihned zavolal na číslo v potvrzení a paní mi to neuměla říci, ža mi ale kolegyně obratem zavolá zpět. NEZAVOLALA.

úterý 2.8.
    Nic, žádný telefonát, email ani sms.

středa 3.8. dopoledne
    Volám opět na stejné číslo, paní mi opět slíbila že mi kolegyně zavolá zpět.

středa 3.8. odpoledne
    Konečně mi volá kolegyně, že musí wapku OBJEDNAT, tedy dozvídám se, že NENÍ NA SKLADĚ! Rozčílím se, že e-shop klame zákazníky..
    Bude to do pátku v Ostravě? Snad ano, zní odpověď. Zavolám vám, jakmile to ověřím..

čtvrtek 4.8.
    Nic.

pátek 5.8. 10h
    Volám opět na stejné číslo, paní volá někam do Prahy, jaká že je situace...
    Nakonec se dozvídám, že zboží by mělo být v Ostravě v pondělí.
    Ale žádný konkrétní údaj, žádné sledování zásilky, nic podobného.

pondělí 8.8. 8:30
    Žádný email, žádné sms...
    Opět volám na stejné číslo, opět mi je slíbeno, že mi bude zavoláno zpět..

pondělí 8.8. cca 10:30
    telefonát, zboží bude od 13h připraveno na výdejně dle objednávky

pondělí 8.8. cca 14:30
    v pořádku přebírám zásilku na výdejně Vřesinská.

Reakce obchodu Nilfisk-centrum-morava

Děkujeme za upozornění , bude sjednána náprava .

• spolehlivost

spokojenost

Reakce obchodu Nilfisk-centrum-morava

Děkujeme . Těší nás |Vaše spokojenost.
    Vapka

• Kamenný obchod, dobré jednání, nízké ceny
    • Žádné

Reakce obchodu Nilfisk-centrum-morava

Děkujeme. Vaše spokojenast nás těší.
    vapka.

• specializace na mycí a čistící stroje, široký výběr produktů
    • nevím

Byl to můj první nákup u této firmy přes internet. Mile mě překvapila doba doručení, kdy jsem ve čtvrtek ráno objednal a v pátek jsem už měl vapku doma. Následně mi u stroje nebylo něco jasné, vznesl jsem dotaz a odpověď přišla rovněž rychle. Tento obchod můžu jen doporučit!

Děkujeme.

Super prodejce,ochota poradit a komunikovat. Takových je dnes málo. Moc díky a ať se Vám daří.

děkujeme.