Rychlost, komunikace

• Po více jak týdnu poslali ráno do emailu jen fakturu na dobírku, odpoledne email že faktura chybně a zboží nemají skladem .... a víc už nic..žádná reakce, žádný návrh kdy zboží bude apod., zda moje objednávka zrušena, nic prostě nic

Rychlost

• Rychlá reakce, kvalitní služba, naprostá spokojenost

Vzor pro ostatní obchody

• Kvalitní produkty
    • Vstřícnost a ochota
    • Rychlá odesílka zboží
    • Zboží dobře popsáno

Poté co mi odešel motor do Karcher Puzzi 8/1C a servisák společnosti Karcher si za opravu (výměnu motoru) řekl cca 5200 Kč jsem s mírnou obavou zakoupil u této firmy motor nový. Zakoupil jsem jenom díky popisku a technickým parametrům. A měl jsem štěstí na prodejce, motor, který přišel na cca 1600Kč bez DPH jsem si během půl hodiny vyměnil sám, a mám klid. Zboží přišlo v průběhu cca 2 dnů, až protivně pedantsky zabalené a výměna byla dílem půl hodiny. Servisáci Karcheru styďte se! A prodejci zdejšímu DĚKUJI, hodně jste mi pomohli.

• Rychlost dodání.
    • Široký sortiment

OCHOTA, RYCHLOST

Všechno v nejlepším pořádku.Děkuji

Na telefonickém kontaktu, paní byla milá a ochotná, chtěla vědět zda opravdu je to správný typ motoru, vše v pořádku motor pasuje a funguje, doporučuji.

Bezproblémový nákup. Doporučuji všem.

• Rychlost a cena zboží

Objednávka byla vyřízena v pořádku a rychle. Tím, ale spokojenost s obchodem skončila.
    Přišel mi v balíku poškozený Mop. Zavolal jsem na reklamační oddělení a s paní jsem se předběžně dohodnul na výměně. To byl bohužel poslední kontakt této firmy. Odeslal jsem emailem fotky poškozeného mopu dle dohody a od té doby skončila veškerá komunikace. Zkoušel jsem se spojit několikrát denně s někým kdo by mi dal k reklamaci nějaké stanovisko, ale marně. Jako by firma neexistovala. Na emailové urgence přišel vždy jen email odeslaný automatem. Předpokládám, že buď mají tolik reklamací, že nestíhají ani brát telefony, nebo na to úplně kašlou.