Fajn pristup - kolo poslali a jako bonus pridali poukazku na servis/sestaveni kola..

Ačkoliv jsem pochopil, že objednané příslušenství nemohlo být namontováno na kole kvůli možnosti výměny kola při případné nespokojenosti zákazníka, tuto montáž bych i přesto očekával. Jednalo se o komponenty/příslušenství, které nejsou pevně spojeny s části kola a tedy schopné zpětné demontáže, aniž by byly narušeny vlastnosti výrobku kola. Chyběly mi záruční podpora - informace (např. servis zdarma po ujetí 300 km nebo 3 měsíce) byla-li vůbec součástí prodaného výrobku (kola). V jiných obchodech tento typ služby zahrnut v garančních podmínkách produktu - kola. A právě z garančních důvodů by tento typ podpory měl být zahrnut (kontrola dotažení hlavních částí včetně finální seřízení po prvotní montáži kola).

Reakce obchodu NEWBIKE.CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, veškeré informace jsme Vám řekli v telefonu i na online chatu.Doplnky nemontujeme, neboť by mohlo dojít jednak k poškození při přepravě a za druhé, nebylo by je možné dát do originálního balení, pokud by jste je nechtěl.. Garanční servis zdarma není možný udělat Vám zdarma, neboť jak jsme Vám říkali, dostal jste skvělou cenu na kolo .. Pokud by jste kupoval kolo za doporučenou cenu, tak bychom Vám udělali klidně dvě..Nelze čerpat slevy a kombinovat si je jak se Vám to hodí. bohužel..

• Vstřícné a velmi rychlé jednání

Reakce obchodu NEWBIKE.CZ

Velice děkujeme za Vaše hodnocení. jsme rádi, že jste s novými koly spokojení a přejeme mnoho najetých km..

• Dovoz až do domu, kolo sestavené, seřízené. Navíc dárek a super sleva!
    • Na dotaz ke kolu, odpověď cca do minuty!!!

• Super cena
    • Rýchle doručenie

Reakce obchodu NEWBIKE.CZ

Velice děkujeme za Vaše hodnocení,. Jsme rádi, že jste spokojený a přejeme mnoho najetých km..

• komunikace
    • kvalita

Těším se na další nákup. Rozhodně doporučuji

• Doručení New bike kurýrem

Reakce obchodu NEWBIKE.CZ

• Vstřícné a rychle jednání.

• Kurýr doveze kolo seřízené až domů.
    • Ve všem poradí.

Reakce obchodu NEWBIKE.CZ

• ochota poradenste doporučeni na zboži

ochota přistup rychlost

Reakce obchodu NEWBIKE.CZ

Velice děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste spokojený a přejeme mnoho najetých km..

• Okamžité vyřízení, rychlost dodání!!!!

Zcela jednoznačně obchod doporučuji. Vše proběhlo naprosto v pořádku!!!

• Kvalifikovaní prodejci, aktivní chat

Potřeboval jsem ujistit, že mi bude kolo skutečně včas odesláno, aby bylo doručeno dceři k narozninám. Perfektní telefonická domluva, všechny dotazy profesionálně zodpovězeny, kolo dodáno včas. Naprostá spokojenost :)

Reakce obchodu NEWBIKE.CZ

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení,. Jsme rádi, že jste s nákupem spokojený..

• Skvělé a velmi vstřícné jednání

Jednoznačně doporučuji. Komunikace s obchodem i během víkendu.

Reakce obchodu NEWBIKE.CZ

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení , jsme rádi, že jste spokojený a přejeme mnoho najetých km..

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• vše včas připraveno a ochota poradit

Reakce obchodu NEWBIKE.CZ

Velice děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste spokojený a přejeme hodně najetých km..

Plně spokojen od A po Z

Reakce obchodu NEWBIKE.CZ

• Vstřícnost, rychlá komunikace a rychlé vyřízení.

Kolo doručili druhý den osobně až domů. Samozřejmě sestavené. Dcera k němu dostala i pár dárků.

• Rychlost vyřízení