• ochota (8)
  • nakoupil v obchodě NEWBIKE.CZ před 2 týdny

• Prehledny eshop
    • Ceny
    • Siroky sortiment

S obchodem jsem velice spokojena. Komunikace s majitelem obchodu je suprova. Doporucil mi kolo, se kterym jsem velice spokojena a splnuje me pozadavky. Obchod vrele doporucuji.

• nakoupil v obchodě NEWBIKE.CZ před 2 týdny

• Perfektni pristup a super komunikace
  • nakoupil v obchodě NEWBIKE.CZ před 3 týdny

• Výborná komunikace
    • Příkladný přístup
    • Rychlé a vstřícné řešení
  • nakoupil v obchodě NEWBIKE.CZ před 1 měsícem

• velký výběr i méně obvyklých velikostí rámů
    • přehledné stránky
    • on line podpora při nákupu
    • slevy
    • skvělá komunikace

rozhodně doporučuji, kolo sice pořádně vyzkouším později, ale vyzdvihuji ochotu při nákupu, doručení i skvělou komunikaci

• Velmi kladný přístup
    • Dárky k nákupu
    • Ochota.

Reakce obchodu NEWBIKE.CZ

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste s nákupem spokojený a přejeme mnoho najetých kilometrů..

• Spokojený

• nakoupil v obchodě NEWBIKE.CZ před 1 měsícem

Nejlepší obchod s koly a příslušenstvím,krásně poradí s výběrem a ochota je nepopsatelná.Všem doporučuji nakoupit kola u Newbike,to musíte zažít sami.

• Super jednání

• Prehľadné internetové stránky
    • Komunikácia a ochota predávajúceho veľmi dobrá.

• nakoupil v obchodě NEWBIKE.CZ před 2 měsíci

• perfektné a rýchle

Naozaj profesionálny prístup, všetko super

• Spousta kol skladem
    • Mohu jen doporučit

Byl to první nákup, ale při příštím nákupu kola se sem rád obrátím. Měl jsem osobní odběr na partnerské pobočce a sami mě nabídli , že mi kolo dovezou složené, seřízené a zdarma. Pán co to dovezl byl příjemný vše vysvětlil. Za mě

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Velmi vstřícný přístup. Pomohou s výběrem, doporučí to nejlepší.

• nakoupil v obchodě NEWBIKE.CZ před 3 měsíci

Perfektni komunikace,rychle jednani,bleskove doruceni.

• nakoupil v obchodě NEWBIKE.CZ před 3 měsíci

• Osobitý přístup, jako jinde nenajdete.

Bezkonkurenčně nejlepší obchod s koly, co jse zatím měl tu čest.

• nakoupil v obchodě NEWBIKE.CZ před 3 měsíci

• Lepší obchod na kola neznám,vstřícnost profesionalita

• nakoupil v obchodě NEWBIKE.CZ před 4 měsíci

• Obchod maximálně komunikoval a snažil se vyjít vstříc mým požadavkům. Z vážných důvodů jsem byl nucen objednávku zrušit a ani s tím jsem nezaznamenal žádný problém. Velké pochopení obchodu s nastalou situací.
    • Žádnou nevýhodu jsem nezaznamenal!

Obchod má přehledné stránky, rachlou a dobrou komunikaci. Byla projevena velká snaha o rachlé dodání. Mohu jen sdělit samá pozitivní superlativa.

• rychlý,
    • spolehlivý
  • nakoupil v obchodě NEWBIKE.CZ před 4 měsíci

• Rychla a dobra komunikace s obchodnikem. Dokazal presne a odborne poradit.

V případě, že víte co chcete, znáte svoje rozměry a kolo si nemusíte zkoušet, tak vám vše ostatní jsou schopni poradit on-line, přesně, rychle. Vstřícní byli i při zjištění termínu dodání.

• nakoupil v obchodě NEWBIKE.CZ před 4 měsíci

• Výborná a přesná komunikace.

Ochota, zájem; s kolem přišlo i něco navíc (co, myslím, nebylo součástí objednávky)..