• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. (Autor hodnocení nesmí být spřízněný s hodnoceným obchodem)

• velmi pozdní dodací lhůta

Reakce obchodu NEWBIKE.CZ

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení.. Bohužel zákazník uvedl chybné telefonní číslo a tedy došlo k vrácení zpět k nám a následně bylo znovu odesláno. .Věřím, že nyní bude vše OK..

rychlé a spolehlivé a vždy s dárkem navíc

Reakce obchodu NEWBIKE.CZ

Dobrý den, jsme rádi, že jste spokojený a přejeme mnoho najetých km..

• sada svetel by mela obsahovat jedno predni a jedno zadni,Bohuzel mi prisli dve zadni

Chvalim rychlost doruceni a informovanost zakaznika o prubehu jeho obednavky.Akorat mensi chybicka pri kompletaci sady svetel.Za me doporucuji.

Reakce obchodu NEWBIKE.CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení.. Chybné světlo dopošleme..:-) Měl jste nám napsat na email, že Vám přišla dvě zadní...Omlouváme se..Hezký den

• Vše v pořádku kolo bylo seřízené a rozebrané.Útahnout pár šroubků a je hotovo

• výhoda
    • výhoda

Profi jednání

• spokojen

• Skvělá komunikace
    • Možnost vyzvednutí v bike-life v Brně včetně servisních služeb
    • Jednoduché a přehledné webovky
    • live chat
    • maximální spokojenost s domluvou, určitě nenakupuji naposledy :)
    • Nic moc mě nenapadá, snad jen slabší výběr z některých cyklodoplňků

Ackoli jsem puvodne chtel jinou znacku kola ktera nebyla nikde skladem bylo mi doporuceno jine za cca stejnou cenu a s lepsi vybavou. Vyborna komunikace s prodavajicim vcetne domluvy na darku ke kolu. Poprve v zivote jsem koupil kolo online a jsem spokojen. Opravdu doporucuji tento obchod. Kez by bylo vice takovych.
    Jen skoda ze kdyz jsem potreboval jeste radu, jiz po koupi a doruceni kola tak se mi uz nikdo neozval.

• komunikace
    • drobný dárek navíc
    • skvěle zabaleno

• Dobře poradí
    • Vyjdou vstříc
    • Velký výběr

Kupoval jsem zde kolo, bohužel modely, které jsem si na doporučení kamaráda, který kolům rozumí, vyhlídnul, už se nevyrábí a moje finance byly limitované. Nejsem žádný znalec kol. Poradou on-line jsme s prodejcem vybrali kolo podobné, dokonce lepší řady a spojení s akční cenou jsem získal výborné kolo, za cenu kterou jsem si mohl dovolit. Znalec kamarád mi kup pochválil, že toto kolo je o dost lepší než jsme vybírali.
    Po domluvě s prodejcem jsem kolo ihned zaplatil, obchod jej ihned vyexpedoval a hned následující den po obědě mi DPD přivezla kolo domů. Tento obchod rozhodně doporučuji, již je to druhá koupě kola (to první mi po roce ukradli ze zamčené dílny) od tohoto e-shopu a naprostá spokojenost. Doporučuji, doporučuji, doporučuji!

Reakce obchodu NEWBIKE.CZ

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste s kolem spokojený a přejeme mnoho najetých km.

• kolo doručili seřízený...

Celková spokojenost

vtřícné a ochotné jednání,obchod mohu jen dopořučit

Reakce obchodu NEWBIKE.CZ

Velice děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojený a přejeme mnoho najetých km..

• dobré ceny, výběr uboží,rychlost, ochota personálu, nadstandartní služby, fungující přepravce

Reakce obchodu NEWBIKE.CZ

Velice děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste spokojený.

• Dovoz az na místo.

Lidé ochotní vše co řekli dodržely super.

Reakce obchodu NEWBIKE.CZ

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste s novým kolem spokojený a přejeme mnoho najetých km

• Výborné jednání, naprostá spokojenost

Naprostá spokojenost

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste spokojený

Výborná komunikace. Naprostá spokojenost

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste spokojený

• Perfektní komunikace

Perfektní komunikace ze strany obchodu. Rychlé odpovědi i ve večerních hodinách. K zakoupenému kolu jsem dostal i poukaz na servis a dárek.

Z nějakého důvodu bylo kolo odesláno přes společnost Toptrans (v objednávce PPL/DPD). Doručení rychle a v pořádku, ale Toptrans nenabízel platbu kartou. A platit za kolo několik desítek tisíc v hotovosti mi nepřijde nejšťastnější. Kromě této maličkosti vše OK. Obchod můžu doporučit.