• Je to už týden co jsem zboží zaplatil a žádná odezva, nato doručení.

• Dne 16.6. 2023 mi byla doručena zásilka 4 kusů balení přípravku Menomax s expirační dobou 2. 8. 2023 , od výrobce jsem takto nesolidní jednání nečekala. Nedoporučuji a už nikdy neobjednám.
    • Prošlé zboží. Nedoporučuji

Dne 16.6. 2023 mi byla doručena zásilka 4 kusů přípravku Menomax s expirační lhůtou 2. 8. 2023 :( Od výrobce opravdu nečekané, že se tímto způsobem zbavuje starého zboží :(. Nedoporučuji !!!!!

Provedla jsem objednávku, která ani po týdnu zatím nebyla zpracována, žádný email s potvrzením mi nepřišel.

Na konci července jsem obdržel doplněk stravy s minimální trvanlivostí
    do září 2022.

• Dali mi slevu za nakup v CD e shopu
    • Mají pouze doplňky stravy
    • Objednala jsem Preventan acut junior a vůbec nechutna detem
    • Chtěla jsem pouze Preventany , ale bez dezinfekce na ruky byli dražší

Reakce obchodu neuraxpharm.com

Dobrý den, jedná se o e-shop společnosti Neuraxpharm Bohemia, která je součástí holdingu Neuraxpharm – předního evropského specialisty na CNS. Náš e-shop se specializuje na doplňky stravy. Preventan Akut Junior je přípravek pro okamžitou podporu imunity dětí. Snažíme se, aby přípravky byly maximálně účinné s komfortním užíváním. Bohužel se může stát, že příchuť přípravku někomu nezachutná. Dezinfekční gel je přidáván navíc k velkým balením Preventanu, která jsou samostatně neprodejná. Velká balení (90 tablet) jsou vždy výhodnější než balení 30 tablet.

Děkujeme za pochopení.
    S pozdravem e-shop Farmax.

• rychlé odeslání, zboží v pořádku

Neuvěřitelně pomalý a nepřehledný e-shop, příště nakoupím jinde.

Objednala jsem před týdnem a nepřišel ani potvrzující mail, že objednávku přijali. Zboží jsem si nechala poslat na dobírku, takže neřeším, že se obchod nijak neozval. Až dnes, jsem koukala, že před třemi dny byla objednávka expedovaná...a zase žádné info. Tak uvidím jestli se ozve dopravce.
    Toto (ne)jednání mě mrzí, dosud jsem měla s obchodem dobrou zkušenost.

Reakce obchodu neuraxpharm.com

Dobrý den, prověřujeme systémové problémy v doručení zpráv o přijetí objednávky a expedici zboží. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Děkujeme za zachování přízně eshopu Farmax

katastrofa - podvodníci

Reakce obchodu neuraxpharm.com

je nám líto neobjektivní recenze. Jsme eshop, který funguje již od roku 2011. 94% zákazníků doporučuje eshop Farmax pro rychlost, komunikaci, ceny, servis atd.
    Důvodem negativní recenze byl problém s doručením přes Zásilkovnu Z - box, po komunikaci se zákazníkem jsme ihned problém řešili, bohužel se nám nedaří s dopravcem spojit. Případně nabídneme náhradní řešení a věříme, že problém vyřešíme k oboustranné spokojenosti.

Děkujeme za pochopení a zachování přízně.

Po stlačení převodem žádná odpověď musela jsem si zavolat,také s problémy ,ale majitel byl velmi vstřícný a vše vyřešil tak snad už bude vše vpořádku

• Dorazila jen třetina objednávky.
    • Tři dny nikdo nebere telefon

Reakce obchodu neuraxpharm.com

v prvé řadě se Vám chceme omluvit za toto nedorozumění, velice nás mrzí, že došlo k této chybě v zaslání objednávky.

Obratem Vám zbývající kusy posíláme na Vámi zvolenou adresu a přidáváme dárek navíc.

Prosíme kromě volání na pevnou linku, volat i na mobilní telefon nebo napsat na emailovou adresu, které jsou k dostání na naší stránce v záložce "Kontakty".

Ještě jednou se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti a věříme, že nyní bude vše v pořádku.

Přejeme Vám pěkný den a pevné zdraví.

obchod FARMAX

Nikdo vůbec nekomunikuje, odeslán dotaz na několik email.adres a nikdo nereagoval.

• Nejdřív to měli,
    • Po chvíli to najednou neměli
    • Jsou drahý !

• nelze zaplatit kartou - přes GoPay není k dispozici
  • ani po deseti dnech zásilka není připravena kvyzvednutí

Reakce obchodu neuraxpharm.com

velice nás mrzí toto nedorozumění. Vaše zboží je připraveno k vyzvednutí už od 2.9.2020 u nás na recepci.
    Bohužel došlo k chybě v komunikaci a email s informací o vyzvednutí zboží se k Vám zřejmě nedostal, což nás velice mrzí.
    Na základě Vaší připomínky, budeme pro příště posílat i SMS zprávu.
    Vaše zboží si můžete vyzvednout jakýkoliv všední den mezi 8:00 - 15:00.
    Děkujeme a ještě jednou se omlouváme za toto nedorozumění.
    S pozdravem TEAM FARMAX

Zboží bylo uvedeno jako “skladem”, skladem však nebylo. Obchod mou objednávku zrušil, aniž by mě třeba informoval o dostupnosti zboží nebo nabídl jinou alternativu.

• I have received only the confirmation about reception of the order. The status of the order is indicated as "not confirmed". The real order confirmation never came, so I can't proceed with the payment. I've tried to contact your representative in Lithuania and was redirected to Latvia (SIA Farmax). Unfortunately the clarification didn't come as well, despite I've called two times.

• Přehlednost
    • Zaměstnanci

Strašnej shop
    Lepší zavolat a domluvit na přímo.

Reakce obchodu neuraxpharm.com

Velice děkujeme za hodnocení, je pro nás důležité v rámci zpětné vazby. Již nyní pracujeme na vylepšení dalších funkcí eshopu, které přinesou jak větší přehlednost, tak umožní snadnou orientaci v eshopu. Váš Farmax

• proti jiným eshopům dlouhá doba dodání

Reakce obchodu neuraxpharm.com

Velice děkujeme za hodnocení, je pro nás důležité v rámci zpětné vazby. V případě osobních odběrů probíhá expedice ještě ten samý den. Tedy nejdéle druhý den je zboží vždy připraveno k vyzvednutí. Ve chvíli expedice také odchází email s informací o expedici. V rámci zkvalitnění služeb nyní také odchází sms, že si zboží můžete vyzvednout. Váš FARMAX

• Bohuzel zadna komunikace ze strany obchodu,zbozi niky nebylo doruceno