Neaktuální nabídka v e-shopu.

Zboží údajně nebylo u výrobce. Následně mi výrobce požadovaný výrobek po tel dotazu v pohodě zaslal poštou.........

Neochota

Reakce obchodu NEUBOX

Dobrý den, nechápu slovo neochota, když 5.4.2019 jsem Vám odeslali tento email.,že zboží máme na prodejně připravené k odběru a den předtím jsem se ptali na jaký vůz budete nosič využívat.
    A do dnešního dne jste se neozval ani nepřijel pro zboží.
    Neuwirth

NEUBOX CZ <[email protected]>
    pá 5. 4. 14:03 (před 10 dny)
    komu:

Nosiče máme skladem na prodejně.
    Neubox.cz

čt 4. 4. 2019 v 11:36 odesílatel <> napsal:

• Špatná komunikace.Na odeslanou objednávku nereagovali.Musel jsem volat.Když už vystavili fakturu tak byla na jinou částku a jako odběratel byl uveden MO (maloodběratel). Moc dobře věděli kdo je odběratelem.

Rozhodně NEDOPORUČUJI !!

Zboží nedošlo, a za více než dva týdny jsem nedostal ani žádnou informaci.

Lžou o dostupnosti zboží. Na webu bylo napsáno "Dostupnost produktu: Skladem". Přesto po objednávce bez uzardění napsali:"Zbozi neni skladem ma byt pristi tyden uz 10dni cekame na zbozi z Pewagu.". I po tomto emailu a mém zrušení objednání zůstalo na webu "Dostupnost produktu: Skladem".

Slibovaný termín dodání 1-2 dny se protáhl na deset dní.

• Dlouhá dodací lhůta

Objednano 14.06.17 je 26.06.17 a zbozi porad nikde(vybiral jsem box z obchodu kde byl jediny skladem!), za 3dny odchazim na dovolenou a obchod mi nedava zadnou sanci si box odzkouset, jsem zvedavej jak to dopadne. Komunikace je nulova musel jsem si dva krat volat kdy to dorazi a jednou to bylo uz uz a po druhe ze zitra, pasl jsem take email ale nikdo neopovedel. Pokud dnes neprijde email s odeslanim zbozi jdu hledat narychlo nekde jinde s osobni vyzvednutim.

• -
    • špatná komunikace

nic moc

Byl jsem překvapen, že značka nejde zasunout do plastových držáků značek. Nevím proč je o 5 mm širší než standardní RZ. Když už něco dělám tak by to mělo odpovídat rozměrům! Momentálně mi nezbývá než dát RZ na šroubky.

Reakce obchodu NEUBOX

omlouváme se . Mohl jste napsat a situace by jsme řešili.
    Poprosíme Vás o zaslání rozměrů.Značek jsme prodali více jak 500ks a vy jste první kdo si stěžuje.Chyba mohla nastat ve výrobě.Každou RZ si nepřeměřujeme.
    S pozdravem Neubox,.cz

• přepravní společnost

Vhodný pro toho, kdo na zboží nespěchá

Reakce obchodu NEUBOX

mohl byste poslat číslo objednávky.
    děkuji NEUBOX.CZ

• zboží, které jsem si objednala uváděli skladem, ale nebylo nejen skladem, ale ani dlouhodobe dostupné. klamání spotřebitele - jinak proti obchodu nic nemám - nemám více zkušeností.

Neubox.CZ

Katastrofální dodací lhůta a pak ještě špatně napsaná faktura i dodané zboží.

děkujeme za recenzi.
    Zákazníkovy jsme omylem poslali model 785 místo 784. Nosiče jsme již vyměnili. Pokud se jedná o termínu zákazník si zboží objednal 22.12.1012 a platba převodem peníze díky svátkum nám přišli 28.12.1012 kdy jsme také zboží expedovali. radíme pro příště pokud někdo spěchá neobjednávat mezi svátky kdy banky i přepravní firmy mají omezený provoz. A nechat si zaslat zboží na dobírku do 24 hodin. Neubox.cz Je nám líto této recenzi kdy se jí dalo předejít i změnou dodání a platbou na dobírku.a hlavně aby zákaznil komunikoval a né hned nedoporučil obchod i když je chyba i na jeho straně.

• Výhody - ty bych také rád zjistil...
    • Nabízené zboží není skladem, neuvádí se doba dodání.
    • Zboží je dražší než jinde.

nakupujte jinde - výhodněji!

děkujeme za recenzi.
    Nechápeme pokud zboží není skladem a je dražší proč si ho tedy objednáváte a píšete zápornou recenzi.
    S pozdravem Jaroslav Neuwirth

• Bez výhod
    • Kdybych měl vypisovat všechny slabiny, píši to ještě za dva týdny. Takže největší slabina je existence obchodu.

Nakoupil jsem zboží, které jsem jinde nesehnal, měl to být Vánoční dárek. Ještě 30. prosince zboží nedorazilo. Mé zkušenosti s tímto obchodem jsou takové, že kdyby neexistoval, bylo by o trochu lépe na světě. Rozhodně nedoporučuji, NENAKUPUJTE ZDE!!!

Reakce obchodu NEUBOX

Dobrý den, děkujeme za recenzi.
    kdybychom Vám nenapsali v den objednaní zboží že zboží není skladem a nezaslali vám odkaz na dodavatela at si vyberete neco jiného. Chápali bychom vaše reakci ale my ji bohužel nechápeme. Zboží ani dorazit nemohlo když jsme Vám psali že není a objednávku stornovali..S pozdravem Jaroslav Neuwirth

• komunikace
    • neaktualizované stránky

ceny jsou dle mého soudu ucházející, ale obchodu přitěžuje dle mého soudu neaktualizování stránek o dostupnosti zboží, rychlost komunikace rychlá, platby všemi možnými způsoby...

Děkujeme za recenzi.
    Neuwirth

• nevim
    • Nabizeji zbozi za cenu ktera skutecnosti neodpovida Zbozi ktere jsem objednaval za cenu kterou dodavatel stanovil mi druhy den chtel prodat o 500kc draz nez za cenu za kterou jsem zbozi objednal v e shopu neseriozni jednani jeste sem to nezazil

Davat si na obchod pozor nabizi zbozi za smyslene ceny

Reakce obchodu NEUBOX

Važený pane, kdybych Vám nepsal 4 omluvné e-maily ,že bohužel dodavatel zdražil cenu výrobku a musíme výrobek zdražit a vy mi tady píšete že jsme neseriozní tak nevím kdo s nás dvou je neseriozní že píšete takovou recenzi. Pokud bysme s vámi nekomunikovali a poslali zboží které neodpovídá popisu a ceně tak to asi příště bude lepší než se vám omluvit a upozornit na změnu ceny.

• Žádné
    • Nechápu,jak si e-shop může dovolit uvést cenu zboží 0kč.(včetně DPH)...a stále ho tam za tu cenu mají?Nákup jsem učinil pouze proto,abych zjistil,jaká bude reakce eshopu.Naprosto žádná.Vůbec nereagují,následuje pouze zrušení objednávky ze strany dodavatele.

Nevím,ale pokud nefunguje komunikace,zřejmě bych zde nenakupoval.

Reakce obchodu NEUBOX

vaše objednávka přišla pouze s dopravou bez objednání zboží.
    Pokud jste pouze zkoušel nechápu proč. Pokud jste si chtěl objednat stačilo napsat e-mail. Naše firma by situaci řešila. Může se stát že u 15000položek může být chyba ta se daří opravit pokud máme zpětnou vazbu od zákazníka a ne hned špatnou reakci.Děkuji Neuwirth

• Pokud si pracovníci obchodu vybírají dovolenou, měli by zajistit služby obchodu tak, aby to nevypadalo že přestal existovat!

Možná, že funguje dobře, ale v období dovolených je naprosto nespolehlivý!

Reakce obchodu NEUBOX

Zákazník již obdržel požadované zboží.