• rychlé jednání

Rychlé dodání
    Ochota při řešení reklamace (poškození zboží dopravou)

• Nízká cena v porovnání s ostatními e-shopy

Trochu vázne komunikace

• Osobní odběr
    • Zpoplatněno osobní vyzvednutí

velice vstřícné jednání, ochota vyhovět.

• nízké ceny
    • výborná komunikace obchodu

• Excellent communication
    • Prompt responses

• Bezproblémová komunikace

• Stoprocentní splnéní požadavku.

Rychlé vyřízení nákupu.

• Dobrá komunikace
    • Skladem zboží je (eshop) - není (automatická zpráva po objednání) - vlastně je (odpověď na dotaz). Toto je vzorek poskytnuté informace k objednávce.

Zatím nejsou procesně nepřipraveni na osobní odběry zboží, osobní odběr je zpoplatněný. Přes zadaný osobní odběr zboží stejně poslali kurýrem, naprosto nevhodně.

Ještě nevyzkoušeno

• Nekomunikuje

Zboží jsem dostal, mělo být skladem ale nebylo v dostatečném množství. To bych i pochopil, ale když jsem zaslal dotaz, kdy tedy doručí zboží, tak jsem nedostal žádnou odpověď.

Reakce obchodu NETRA.CZ

rádi bychom se Vám tímto omluvili za komplikace spojené s Vaší objednávkou v našem e-shopu.

Bohužel i nás v březnu dostihl koronavirus a byli jsme personálně oslabeni, zejména v podpoře zákazníků. Soustředili jsme vše na vyřizování objednávek. U Vámi objednaného zboží jsme měli skladem 1 kus, Vy jste objednal 10, což jsme museli doobjednat a dodání nakonec trvalo déle, než mělo, ale bohužel opět kvůli koronaviru dnes dodací lhůty dodavatelů nejsou vždy úplně spolehlivé. Nicméně ano, měli jsme Vás o termínu lépe informovat. Velice nás mrzí, pokud jsme Vám tímto pochybením způsobili nějaké nepříjemnosti. Přijměte prosím naši omluvu.

S přáním příjemného dne
    tým NETRA.cz

• neberou mi telefon, a můj výrobek sice přišel v dobrém stavu, ale je nefunkční, nemám od nich žádnou odezvu.

Reakce obchodu NETRA.CZ

Bohužel už i nás v březnu dostihl koronavirus a byli jsme personálně oslabení, nicméně nepřijatý hovor od Vás máme v historii volání jen jeden, stačilo by napsat e-mail a obratem bychom se Vám věnovali a řešili reklamaci.

S přáním příjemného dne
    tým NETRA.cz

• Velice rychlé dodání, určitě doporučuji.
    • -

• levný, rychlý, spolehlivý

• Rychlost vyřízení objednávky.

• rychle a přehledně vše na jednom místě.

Využila jsem poprvé a byla jsem spokojená.

• Dobré ceny a komnikace