• nakoupil v obchodě NETRA.CZ před 3 měsíci

doručení obratem, bezproblémová komunikace, příznivé ceny

• nakoupil v obchodě NETRA.CZ před 5 měsíci

• Velmi milá a komunikativní podpora, která mi poradila s výběrem!

Reakce obchodu NETRA.CZ

děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme velice rádi za vaši pozitivní zkušenost s naším e-shopem.

• Rychlé doručení zboží
    • Široký sortiment
    • Reagují na e-maily velmi rychle

Za mě bezproblémový nákup, určitě tam někdy znovu nakoupím.

• nakoupil v obchodě NETRA.CZ před 6 měsíci

• Skvělá komunikace, slečna na podpoře mi ochotně se vším pomohla a poradila.
    • Rychle dodání zboží.
    • Pečlivé balení.

Určitě doporučuji nakoupit na tomto eshopu, služby jsou kvalitou na nejvyšší úrovni a zároveň mají na spoustu produktů zajímavé ceny.

• Široký sortiment
    • Rychlé doručení

• odporucam kvalita
    • dodrzali termin

Reakce obchodu NETRA.CZ

děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme velice rádi za pozitivní zkušenost s naším e-shopem a za každého spokojeného zákazníka.

VŠECHNO V POŘÁDKU.

Reakce obchodu NETRA.CZ

děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme velice rádi za pozitivní zkušenost s naším e-shopem.

• nakoupil v obchodě NETRA.CZ před 1 rokem

Opakované nákupy bez jakýchkoliv problémů, rychle, kvalitně a za rozumnou cenu.

Reakce obchodu NETRA.CZ

děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme velice rádi za tak pozitivní zkušenost s naším e-shopem.

• nakoupil v obchodě NETRA.CZ před 1 rokem

Spolehlivost, komunikují i v případě problému, reklamace vyřízena brzy a ke mé spokojenosti

• nakoupil v obchodě NETRA.CZ před 1 rokem

Nedoporučuji, nekomunikují, neodpovídají na email, není možné získat doklad o koupi.

Reakce obchodu NETRA.CZ

rádi bychom se Vám tímto omluvili za případné komplikace spojené s Vaší objednávkou v našem e-shopu. Doklad o koupi by měl být vždy fyzicky přibalen k zásilce, bohužel vzhledem k nárustu objednávek v probíhající vánoční sezóně, která byla navíc v poslední době provázena technickými problémy na naší straně, došlo zřejmě k pochybení a tento doklad přibalen nebyl. Zašleme vám jej tedy neprodleně elektronicky. Velice nás mrzí, pokud jsme Vám tímto pochybením způsobili nějaké nepříjemnosti. Přijměte prosím naši omluvu.

• Nepravdivé informace - zboží uváděná skladem k dispozici nemají
    • Vůbec nekomunikují - už dvakrát mi bylo slíbeno, že kolegyňka zavolá a nic, nereagují ani na email.

Určitě nedoporučuji, moje zatím nejhorší zkušenost s eshopem, ještě že jsem neplatila zboží dopředu. Zboží jsem objednala 1. listopadu, mělo být skladem a expedice do dvou dnů, když jsem se ozvala, tak mi bylo sděleno, že určitě do 10 dnů a pak už přestali reagovat. Bohužel jsem bez dárku pro syna.

Reakce obchodu NETRA.CZ

děkujeme za Vaši reakci. Velice nás mrzí komplikace, které jsme Vám způsobili ve spojitosti s Vaší objednávkou. V poslední době jsme bohužel zaznamenali technické problémy, které ve spojení s prudkým nárustem počtu objednávek na začátku sezóny vyústily v tuto nepříjemnou zkušenost. Rádi bychom se Vám tímto upřímně omluvili za způsobené komplikace.
    V současné době by již mělo být vše napraveno a funkční, takže věřím, že pokud se rozhodnete znovu objednat v našem e-shopu, bude tato zkušenost výrazně příjemnější.

tým NETRA.cz

• Nemají zboží, ačkoliv ho inzerují jako dostupné skladem.

Zklamání. Nemají zboží, ačkoliv ho inzerují jako dostupné skladem.

Reakce obchodu NETRA.CZ

především bychom se Vám chtěli omluvit za komplikace s Vaší objednávkou. Tyto komplikace byly způsobeny technickými problémy s načítáním informací o dostupnosti zboží, které jsme v poslední době prožívali. Nyní by již mělo být vše v pořádku, za nepřesné informace o Vámi zvoleném zboží se přesto zpětně omlouváme.

tým NETRA.cz

• Nedodrzeli dobu dodani. Po urgenci nebyla ani odpoved. Po 8 dnech se nic nedeje

Nedoporucuji

Reakce obchodu NETRA.CZ

nedodržení doby dodání u Vaší objednávky bylo způsobeno především technickými problémy s načítáním informací o dostupnosti zboží, které u našeho e-shopu několikrát nastaly. Velice nás mrzí případné nepříjemnosti spojené s pozdním dodáním Vámi objednaného zboží. Chyba byla nyní opravena, a věříme, že se v budoucnu již nebude opakovat. Přijměte prosím naši omluvu.

• nakoupil v obchodě NETRA.CZ před 2 lety

Rychlé doručení zásilkovnou, levné, bez problému

• Nedodržují garantovanou dobu dodání, až po telefonické urgenci předali zboží přepravci, takže nemám zboží ani po pěti dnech od objednání. Tento obchod NEDOPORUČUJI !!!

OBCHOD NEDOPORUČUJI !!!

Reakce obchodu NETRA.CZ

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás mrzí komplikace, které provázely Vaši objednávku. Nedávno jsme zaznamenali technické problémy, které vyústily v tuto nepříjemnou zkušenost. Rádi bychom se Vám tímto upřímně omluvili za pozdní doručení Vaší objednávky.

• nakoupil v obchodě NETRA.CZ před 2 lety

• Výborná komunikace. Ochotně a rádi poradí při výběru zboží.
    • Filtrování zboží na webových stránkách.
  • nakoupil v obchodě NETRA.CZ před 2 lety

• obchod je zatim ve vsem naprosto perfektni
    • nejvetsi vyhodou je pro me doprava - blizka pobocka zasilkovny

rozhodne doporucuji
    toto je muj 2.nakup, zatim, poprve zbozi v zadnem mem oblibenem obchode nemeli, podruhe uz byl NETRA moji 1.volbou

• Levné ceny
    • Méně přehledný web

Je to dobrý internetový obchod a doporučuji ho všem, kteří chtějí ušetřit nějakou tu korunu..

• přehled - komunikace - nákup u odborníků
    • zatím neznám

bezproblémový nákup vše OK

• nakoupil v obchodě NETRA.CZ před 2 lety

• Přestože bylo zboží zaplaceno převodem, proběhla transakce rychlr
    • Chybí možnost platby kartou

Mohu doporučit