• Ceny lepší než jinde
    • Pomalejší komunikace
    • Pomalejší doručení
    • Nedodrzen termín

zatím nevím, mám ho pár dnů

• Sortiment

Spokojenost.

dobrá komunikace, rychlá dodávka

• dlha doba dodania (cca 2 tyzdne a az po upozorneni z mojej strany)
    • viacere polozky boli po expiracii
    • nespravne dodane polozky
    • zavadzanie obchodu (mnohe polozky neboli skladom)
    • ...

Rozhodne tento obchod neodporucam! Online nakujem casto, ale toto bola jednoznacne moja najhorsia skusenost. Arogantna komunikacia, zavadzanie zakaznika (viacero poloziek nebolo skladom a boli vylucene z objednavky az po zaplateni), niektore dodane produkty boli expiracii (povovodny datum spotreby bol zosuchany a prelepeny novou nalepkou!)

Reakce obchodu Nestonej.cz

Hezký den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaší recenzi.

Mrzí nás, že náš eshop nedoporučujete. Vše jsme prověřil a chtěl bych tímto doplnit a upřesnit Vámi uvedené údaje:
    ad1) dlouhá doba dodání - ano máte pravdu, evidujeme chybu při párování platby na objednávku - došlo zde ke zdržení a zároveň k nezarezervování některých položek, které jsme pak museli dobropisovat a vrátit peníze - za toto zdržení se Vám omluvila kolegyně na zákaznickém servise a obratem jsme Vám vrátili peníze za nedodané zboží
    ad2) položky po expiraci - po kontrole jsem dohledal 1 položku po datu minimální trvanlivosti, omlouváme se
    Ad3) neprávně dodaná položky - proces expedice jsem prošel a nezjistil chybu - vše zkontrolováno 2x přes čtečky a vyexpedováno přesně dle objednávky

Po úplnost doplním, že jste v našem on-line systému https://www.nestonej.cz/vraceni-a-reklamace/ nezaložila reklamaci, ale vratku a jako důvod vrácení některých položek jste uvedla "pozdní doručení" - tuto vratku jsme rychle vyřešili dle Vašich požadavků.

Děkujeme za pochopení a věříme, že nám dáte ještě šanci napravit pověst a Váš další nákup proběhne k Vaší 100% spokojenosti.

Krásný a pohodový den přeje za tým Nestonej.cz

Petr

V tomto obchodě jsem už několikrát nakupovala a jsem velmi spokojená.

Děkuji za rychlé vyřízení objednávky, s nákupem jsem spokojený.

obchod proběhl bez problému

• Skutečně rychlé dodání

vše OK

• S obchodem jsem spokojen.

• Rychlé doručení zboží

• objednání z pohodlí domova, co běžně není v obchodě
    • delší čekání na doručení, asi už koncem listopadu víc lidí objednává vánoční dárky.

• Skvělá komunikace, rychlost dodání

Spolehlivě a rychle doručeno

vše ok

• už je to více jak jeden a půl týdne a zaplacené zboží nepřišlo i když jsem zboží urgoval

už vícekrát v tomto obchodě nic nekoupím

Reakce obchodu Nestonej.cz

Hezký den, vážený zákazníku,

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu. Vážíme si každé recenze, která je pro nás vždy motivací pro zlepšování našich služeb.

Vaši objednávku jsou prověřil a zjistil 1 denní zpoždění oproti lhůtě, kterou uvádíme na eshopu. Zpoždění, které uvádíte bylo způsobeno tím, že jste si vybral platbu předem přes bankovní účet - objednávka čekala na příchozí platbu od 13/11, dne 15/11 jsme posílali připomenutí platby a objednávka byla uhrazena dne 16/11 - odesláno bylo o 2 pracovní dny později - balíček je nyní na cestě k Vám.

Na zkvalitnění našich služeb neustále pracujeme a proto pevně věřím, že s námi budete mít do budoucna jen pozitivní zkušenosti a to ve všech ohledech.

Krásný a pohodový den za tým nestonej.cz přeje

Petr

• Bleskové doručení, dobré ceny
    • Velký výběr sortimentu

• Rychlé vyřízení objednávky.

Rychlé dodání, slušná cena.