• Nekompletní zboží

Dobrý den

Zboží bylo odesláno následující pracovní den po objednání, přesně tak jak bylo uvedeno v objednávce a KOMPLETNÍ !

Marian Blažko-jednatel

Obchod od objednavky nereaguje.

Vážený pane Toman

U Vámi objednaného zboží bylo jasně uvedeno expedice do 10pracovních dnů, což je dnes a také dnes by zboží bylo odeslané.
    Není pravda, že by jste nebyl informován.
    Vzhledem k aktuální situaci jsou bohužel termíny dodání u některého zboží delší, za což ale my nemůžeme!

Tyto dotazníky jsou automaticky generované společností Heureka bez ohledu na termíny dodání.

Mrzí nás Vaše absolutní nepochopení aktuální situace....

MBTerm-krby s.r.o.

uz je to par tydnu a zbozi zatim nedorazilo... O to by ani tak neslo, ale komunikace obchod/ zakaznik je nulova.. Az to prijde, muzou si to nechat...

Dobrý den
    Objednala jste si speciální redukci.
    11.12. jsme Vám zaslali potvrzení objednávky s termínem dodání 4.1.2019, vzhledem k Vánočním svátkům a inventuře není v naších silách toto vyrobit rychleji...o tomto jste byla řádně a včas informována!

Vaše nekorektní a zbytečně poškozující recenze nás velice mrzí....
    MBTerm-krby s.r.o.

• zboží výborně zabaleno proti poškození
    • doprava do DPD depa
    • nepředání zboží do Uloženky

Vážený pane Kolovrat
    Nemáme od Vás žádnou informaci o nějakých problémech s doručením přepravní společností DPD.
    Zboží od nás odešlo hned následující pracovní den po objednání. Pokud by jste nás kontaktoval s případným problémem, ihned bychom toto u DPD řešili.

Naše služby byly na 100% a nemáte důvod nás nedoporučovat.

Dle výpisu DPD jste 2x změnil termín dodání a následně jste si zadal dodání zboží na ParceShop!

Vaše neobjektivní a zbytečně poškozující recenze nás velice mrzí, příště doporučuji kazit hodnocení skutečnému viníkovi.

MBTerm-krby s.r.o.

• Zboží jsme objednali 17.12. Ve středu 20.12 jsme volali kdy zboží dorazí. Bylo nám řečeno že zboží ve středu odesilají. Zboži nedorazilo a ani žádné info o předání zboží dopravci jsme nedostali. Zřejmě si z nás prodejce udělal ,,Dobrý den''

Vážená paní Zamazalová z Jihlavy

Zboží Vám bylo odeslané 20.12. s dodání 21.12. Českou poštou
    Do dnešního dne nemáme žádnou zprávu o jejím nedoručení.

Místo zbytečných pomluv na internetu stačilo zvednout telefon a zavolat nebo napsat email.

Je možné, že se zásilka ztratila tak jak tisíce jiných (viz reportáže v televizi)...jednoduchší je ale pro Vás poškodit seriozní firmu než si zjistit skutečný stav...

Vaše neobjetivní recenze nás velice mrzí

MBTerm-krby s.r.o.

• Zboží nevypadá tak jak je prezentováno na fotce uvedené v e-shopu. Barva i provedení jsou jiné.

Dobrý den paní "ANONYM" Hrušková z Dolních Břežan

Vaše hodnocení je naprosto LŽIVÉ !!!

Objednala jste si proutěný koš na dřevo, který je v přírodní barvě a naprosto souhlasí s obrázkem na eshopu!

...nejste od konkurence??

..jinak si nedovedu vysvětlit vaše úmyslné poškozování dobrého jména naší společnosti!

• Po

Po tydnu sem volal do obchodu a ani nevedeli o me objednavce.

Vážený pane Bříza z Hlinska

Z důvodu Vaší chyby při zadávání objednávky nebyla tato objednávka importována do systému.
    Po Vaším zavolání byla obratem vyřízená a zboží jste měl následující den doručené.

Vaše NEOBJEKTIVNÍ recenze nás velice mrzí!

MBTerm-krby s.r.o.

• Po potvrzení objednávky nikdo nekomunikuje, a zboží dosut nepřišlo.

ásilku očekávat 14. 4. zrušil jsem proto pobyt na Vysočině a na 14.4. jsem čekal v Klatovec h, kam zásilka změřovala. Druhým emailem jste mě 14.4. oznámili, že mám čekat zásilku 18.4. tak to není nijak zajímavé a seriozní jednání,
    Nic moc, protože mě přišel první email, že mám z František Bureš

Vážený pane Bureš

Zboží bylo odesláno dle potvrzení objednávky v termínu a to 13.4.2017

Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.

• zboží jsem objednal a ani po 10 dnech nedošlo

Vážená paní Janošková
    Máte objednaný regulátor tahu. Byla jste informována o zpoždění dodávky zapříčiněné výrobcem. Bohužel toto nemůžeme vždy ovlivnit.
    Vaše hodnocení nás mrzí, protože objektivně nehodnotí naší firmu ale výrobce, hodnocení ovšem kazí nám...

• nevím
    • Žádná komunikace,dlouhá doba dodání.

Na zboží uvedené jako skladem jsem čekal téměř dva týdny.

Viz. email ze dne 6.10.2015:

Dobrý den pane Hejčík
    Každý týden navážíme zboží (nerez) ve čtvrtek.
    Vaše objednávka byla ve středu, tudíž nám to již výrobce nemohl nachystat.
    Další zboží budeme posílat tento čtvrtek-doručení v pátek.
    Tyto komponenty máme běžně na skladě, bohužel se zrovna vyprodali.
    Za zpoždění se omlouváme a nabízíme Vám registraci s velkoobchodními slevami 16-30% dle sortimentu.
    Pro zařazení do velkoobchodu mi pošlete Vaše IČ, sleva se pak bude počítat i zpětně na tuto objednávku.