Rychlá reakce, vše v pořádku připraveno. Zboží dobře zabaleno.

• Seřízení kol před dodávkou
    • Příjemná komunikace

• Vstřícná komunikace
    • Pěkně zabaleno po seřízení
    • Rychlé doručení

• Rychlé dodání (následující den po objednání byl balík doručen).
    • Vše úhledně zabaleno.
    • Rychlá odezva na telefonický dotaz.

• Včetně nářadí
    • Dobře zabalené

Super

Výborná podpora a servis po telefonu

• Rychlé vyřízení
    • Kolo bylo dodáno již seřízené

Vše super

• Nakupuji opakovaně, líbí se mi vstřícný přístup i ve chvíli, kdy se vše úplně nepodaří.
    • ...protože nakonec se to podaří :)

• Rychlost dodani, kvalitni produkty, uzitecne recenze

Kolo nam bohuzel dorazilo se spatne serizenou prehazovackou, ale to vyresi kazdy cykloservis za par stovek.

• Najdete zde vlastní recenze dětských kol, to mi pomohlo v rozhodování
    • Doprava a seřízení v ceně

Rychlé doručení, vše jak popsáno.

• Rychle odeslani, skvělý stav zbozi

• sortiment

prima

• Snadná montáž po doručení

Rychla dodaci doba, vyborna kvalita prodavanych produktu, zakaznicka podpora obchod rozhodne doporucuji!

Obchod údajně dodává seřízená kola. Přední bylo nasazeno proti směru otáčení a špatně brzdila brzda. Blatníky nebylo možné namontovat dle návodu a s dodanými šrouby. Na maily nikdo nereagoval.

Reakce obchodu Neobyčejně

bohužel jste nás kontaktoval pouze emailem v době naší dovolené, takže jsme hned nezareagovali. Na telefonu jsme ale pořád a rádi bychom se vám věnovali.
    Příslušenství jde v pořádku namontovat, pouze jste dle vašeho emailu neměl doma správné nářadí a tak jste využil služeb cykloservisu v místě vašeho bydliště, což je někdy regulérní možnost.
    Jak s vámi telefonicky mluvil náš cykloservis, kolo vám přišlo seřízené. Vlivem dopravy se může stát, že se změní poměr sil v brzdách a při roztočení pneu velmi mírně drhla přední brzda. Když se to stane, vždy jsme to vyřešili na dálku poradou po telefonu.
    Omlouváme se za to, že vzorek přední pneu měl obrácenou směrovost. Toto kolo chodí sestavené od výrobce včetně obou pneu, zařadili jste tedy do naší kontroly i tuto záležitost, je vidět, že i výrobce se může výjimečně splést. Jako omluvu jsme vám poslali dárek.
    Sice jste náš obchod nedoporučil, ale ultralehké kolo i doplňky i dárky (naše vychytávky v ceně 600 Kč) jste si ponechal, přestože jste měl možnost výrobek vrátit. Jistě jste ocenil, že jsme době, kdy je po celý rok akutní nedostatek ultralehkých kol, pro vás dokázali kolo zajistit obratem.
    S pozdravem, Eva Šenkyříková, Neobycejne.cz

• Perfektni obchod, krasne popsane zbozi moc doporucuji.

• Rychlost dorucenia

V krabici neboli nalepky, mohli by kontrolovat kompletnost produktu, ak ho napr. Niekto vratil a posielaju inemu zakaznikovi, produkt sme si napriek tomu nechali.

Reakce obchodu Neobyčejně

děkuji za vaší zprávu. O tom, že vám u odstrkovadla chyběly od výrobce samolepky, se dozvídáme až teď z vaší recenze, stačilo nám zavolat nebo napsat, vyreklamovali bychom to u výrobce - zavoláme vám a samolepky vám od výrobce dopošleme.
    Zboží, které jste dostali, bylo kompletně nové, jen tam z výroby zapomněli přidat v továrně do krabice ty 2 samolepky, za to se Vám omlouváme a problém s vámi dořešíme.
    Přeji hezký den, Eva Šenkyříková

Nejlepsi obchod pro detska kola, helmy a doplnky, kupujeme tu vse uz 8 let.

Reakce obchodu Neobyčejně

Moc děkujeme za pochvalu, za vaší důvěru a budeme se těšit příště:-). Hezké léto, Eva Šenkyříková, Neobyčejně.cz