• Vůbec nekomunikují
    • Nedoporučuji zde nakupovat

Zboží jsem již dávno vrátil, a dodnes mi nevrátili peníze. Budu postupovat přes ČOI a Slovenskou obchodní inspekci.

Spolehlivý obchod. Doporučuji.

• Nabízí zboží,které nemají a klidně si ho nechají zaplatit. A nyní nekomunikují.
    • Pisou doruceni 2-4 pracovní dny, zboží mi bez jediné zprávy odeslali až po 14 dnech a úplně jinou zasilkovou službou nez jsem zvolila.

Obchod nereaguje a zbozi preposila nekde z Polska

• Nabízejí zboží, které nemají na skladě a nekomunikují.

NABÍZEJÍ ZBOŽÍ, KTERÉ NEMAJÍ NA SKLADĚ A NEREAGUJÍ NA E-MAILY.
    Objednala jsem reproduktor. Měli 1 ks skladem.
    Na jiném e-shopu jsem si objednala druhý abych je měla do páru. (Jednalo se o doprodej ukončené série a nákup takhle po jednom kuse vyšel výrazně levněji než koupit někde pár). Přišlo mi potvrzení objednávky a faktura. Po cca týdnu mi oznámili, že zboží není na skladě. Na můj e-mail nereagovali a na slovenské telefonní číslo jsem nevolala. Jiný způsob komunikace není možný. Naštěstí jsem měla platit dobírkou, nevím, jak bych z nich pak dostávala peníze.

špátna komunikce,ale zboží dorazilo v pořádku

Zboží, které bylo v katalogu skladem nedodali. Po týdnu od nich přišel email, že položka je momentálně nedostupná a jako náhradu mi v tom samém mailu nabídli to samé zboží (které je údajně nedostupné), ale za výrazně vyšší cenu. Požádal jsem o refund - po týdnu se zeptali na účet, po dalších 10-ti dnech stále nic ... nikdy více.

Objednané zboží nebylo doručeno, nejsou vráceny peníze za zboží, celý měsíc obchod nekomunikuje ani telefonicky ani mailem.

Rychle dodání, dobrá komunikace.

: - )

• nedodané zboží
    • špatná komunikace

Již podruhé nedodali zboží a ani neodpovídají na zprávu. Zboží bylo údajně expedováno, ale žádné info od kurýra, takže zřejmě mylná informace. Dle mého názoru některé zboží ani nemají, navíc nabízejí za podezřele nízké ceny. Moc jsme se na zboží těšili a o to větší je to zklamání, zvlášť když se to stalo v krátké době již podruhé.

No prví mi nechtěli komunikovat psal sem volal a nic a kdy sem jin na psal že chci objednávku zruším po 5 email a nevím několik volání napsali že objednávka budou posilat

Hračky za přijatelné ceny.

Objednaná kanvica nám prišla očividne rozbalená a k tomu nefunkčná

• Pred 20 dny jsem si objednala pekárnu Unold,která byla na skladě,po upozornění víc jak týden,že nám nedošla se eshop ozval,že jim nedošla dodávka a příští bude až za dlouho,že nám peníze vrátí na náš účet.Ten eshop od nás obdržel ,poslední komunikace byla před týdnem?? i po naléhání a dodnes/20.4./nemáme ani pekárnu a ani peníze/přes 2500 kč!!!/Jsem velmi zklamaná z tohoto jednání v této době

Nespolehlivost!!!!

Velmi,velmi dlouhá dodací lhůta.Objednávku jsem zrušil.

Objednávka i doručení vpořádku, jen chybí český návod a doklad o koupi. Ani faktura ani potvrzený záruční list. Mám obavu, že kdyby se s tím něco stalo bude problém to reklamovat.

• Neměli přehled o dostupnosti svého produktu
    • Dosud ještě ani nepřišli peníze zpět

Obchod proběhl bez problémů, doručeno kurýrem, vše v pořádku