Obchod asi OK, ale zboží - nefunkční šunt

Reakce obchodu Nemtoys

Po dohledání jsme zjistili, že se jedná o malé polystyrenové házecí letadélko , které patří mezi naše nejprodávanější produkty. Mrzí nás, že jste s výrobkem nespokojená. Ale mohla jste nám jej vrátit v zákonné lhůtě, nebo nás alespoň kontaktovat a sdělit vaše připomínky, určitě bychom se domluvili .

• Pravá ruka neví, co dělá levá ruka

Při objednání postavičky byla jedna skladem, za 2, 30 hod došel mejl, že už skladem není, že ji prodali v obchodě, že stavy zásob předělávají přes noc. Na dnešní dobu je to dost blbý způsob odepisování zásob. Nejsem první, kterému se tohle stalo. Proto obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu Nemtoys

S pánem jsme dlouze komunikovali a vůbec nedokázal pochopit, že o jednu poslední postavičku policisty, v hodnotě 150 Kč, můžou mít tentýž den zájem 2 zákazníci. A jelikož on se stal tím neuspokojeným, predikoval tuto negativní recenzi.

• Nebylo mi účtována doprava a balné
    • Kočárek jsem si objednala na balikovnu ale poslali mi ho jinde a musím ho vytáhnout přes celé město neodeslalali mi na adresu uvedenou balikovnu
    • Nejsem spokojena poslední kus kočárku cena 1999 Kč mohlo to být levnější
    • Obchod nic moc

Reakce obchodu Nemtoys

Vůbec nerozumíme Vaší nespokojenosti. Poptávala jste, jestli je kočárek houpací a když jsme Vám napsali, že ano, a že tento kočárek je poslední za tuto cenu, kočárek jste objednala. Bylo trošku zvláštní, když bydlíte v Havířově, že jste zvolila platbu bankovním převodem s tím, že si kočárek vyzvednete na prodejně v Domažlicích. Tak jsme se Vám snažlili dovolat, ale neúspěšně. Když jste obdržela potvrzení Vaší objednávky, poslala jste nám následující email: "Kočárek jsem si objednala na dobírku balík na poštu ne platbou předem ". Poptávali jsme adresu pošty, na kterou chcete zásilku doručit a zde je Vaše emailová odpověď: "Anglická 1198/13a, 736 01 Havířov, Šumbark - balík a poštu. ...( Adresa Vámi zvolené pošty i služby)
    "Prosím platba na dobírku z důvodu protože ve vašem e-shopu objednávám poprvé bohužel neznám vás e-shop děkují za pochopení s přátelským pozdravem Liliana D."
    Nikde žádná zmínka o dodání do Balíkovny . A jelikož jsme Vám poslali zásilku zdarma, tak nerozumíme tomu, proč jste si ji nenechala zaslat rovnou na adresu bydliště?
    Dále píštete, že nejste spokojena s cenou. Vybrala jste si TOP kočárek z naší nabídky a zároveň dostala informaci, že se v příštím naskladnění bude cena navyšovat. Rozhodnutí bylo pouze na Vás.
    Co ještě v tomto případě trošku zaráží, píšete recenzi, aniž byste si zásilku vyzvedla. Dle našich informací jste si prodloužila dobu vyzvednutí do 25.10.2022.
    Přidáno 26.10.2022 - Ačkoliv si paní prodloužila dobu uložení na poště, tak se nám zásilka dnes vrátila zpět.. NEVYZVEDNUTO.

• Hračka vypadá jako 150let stará

Reakce obchodu Nemtoys

Určitě dobře víte , že pokud s objednanou hračkou nejste spokojená nebo se Vám z nějakého důvodu přestala líbit , můžete ji v termínu 14 dnů bezproblémově vrátit. Jen nerozumíme tomu, když jste byla natolik nespokojená, proč jste se nám neozvala? Určitě bychom se domluvili.

napsali mi, že zboží není dostupné. Očekávala bych, že dostupnost v e-shopu se zobrazí hned

• dlouhá dodací doba, dodání bez komunikace

Reakce obchodu Nemtoys

Dodací doba se odvíjí od termínu, kdy je složen celkový obnos na náš účet. Pokud chcete mít objednané zboží u sebe co nejrychlej, je určitě lepší zvolit platbu dobírkou. Informace o dodání rozesílá automat a pravdou je, že upozornění na dodání občas spadne do spamu, případně do hromadné pošty.

Těžko mluvit o výhodách, zboží jsem objednala, bylo uvedeno, že mají více než 5 kusů a druhý den mi přišel mail, že už bohužel zboží není....

Reakce obchodu Nemtoys

V předvánoční době se někdy prostě stane, že na dané Lego přijde více objednávek. Obzvláště, když to Lego již nikde skladem není. Mrzí nás, že jsme Vám nemohli vyhovět, ale větší množství už jsme prostě skladem neměli.

ani po messíci zboží přes ujištování nedorazilo

Reakce obchodu Nemtoys

Ještě jednou se Vám omlouváme, paní Mošová. Váš balíček se záhadně ztratil. Vám doručen nebyl a k nám se nevrátil. Stále to řešíme s dopravcem. Nicméně stále platí naše nabídka, že po jeho dohledání a po Vašem stále trvajícím zájmu, zaplatíme poštovné za Vás.

• Až ve třetím e-mailu jsem se dozvěděla,
    • že zboží nedostanu.

nedoporučuji

Reakce obchodu Nemtoys

Ještě nikdy se nestalo, abychom ignorovali poptávkové maily od našich zákazníků.Natož od jednoho zákazníka třikrát urgovaný. V tomto případě si myslíme, že Vaše recenze je čistě účelová.

• nabízí zboží,které nemá....

Reakce obchodu Nemtoys

Občas se stane, že se jeden den dané zboží vyprodá a v e-shopu se to projeví až s určitým časovým odstupem. Za to se Vám omlouváme.

• na internetu bylo napsáno, že je zboží skladem, ale ve skutečnosti nebylo

pokud prodávající píše, že je zboží skladem, tak to neznamená, že tomu tak skutečně je

Reakce obchodu Nemtoys

Někdy se bohužel stává, že na poslední kusy přijde tentýž den více objednávek. A tudíž se na někoho nedostane. Proto Vás prostřednictvím e-mailu informujeme o tom , kdy bude dané zboží opět skladem.

S obchodem jsem nebyla spokojena, na stránkách měli uvedeno, že je zboží skladem, sice výprodej, ale skladem (méně než 10ks). Ozvali se až asi po 5 nebo 6 dnech, že zboží již nemají a doporučují objednávku stornovat. Za tu dobu, kterou jsem čekala jsem zatím mohla zboží objednat jinde nebo hledat jinou alternativu.

Reakce obchodu Nemtoys

Omlouváme se za chybu na systému, kdy se Vaše objednávka nenačetla. Nyní je již vše v pořádku.

• nedodají zboží

nakoupit jinde

Reakce obchodu Nemtoys

Ještě se nestalo, abychom vědomě nevychystali objednané zboží, vyjma objednávek posledních kusů staršího Lega, které popisujeme v předešlé recenzi