• 18.01 objednaval 25.01 nemám nic, ani email od kúrýra aby je na česte

Zboží po 12tí dnech nedorazilo, přestože platba proběhla :(
    Žádná odezva na dotaz, kdy zboží dorazí.

20.11. Jsem objednala zboží a přišel pouze potvrzovací e-mail
    24.11. Stále se nic neděje, žádné vyjádření proč,co a jak
    A vzhledem k tomu, ze jsem ten protein potřebovala docela rychle - napsala jsem, ze nevím kde je problém ale ze objednávku rusim a zboží si koupím jinde
    Opět bez odpovědi!

• Bohuzel spolecnost nedorucila veskere zbozi
    • Dluzi mi pres 3000Kc 3 mesice a nemaji se k tomu preplatek za nedodane zbozi vratit
    • Pokazde neco nekam predali a nic se nedeje a nebo maji dovolene

Na oko komunikuji, ale je to pokazde jen vymluva. Nejprve ze to predavaji ucetni, pote ze jsou dovolene atd atd... nakonec se ptaji jak to vlastne cele vzniklo, protoze si to uz nikdo ani nepamatuje. Predpokladam ze bude nutne podat trestni oznameni. Docela smutny pribeh, kdyz jsem byl zakaznikem od jejich prebrendovani z fsport asi 13 let.

Po týdnu od objednání se nic neděje (zboží vedeno skladem).Na písemné dotazy nikdo neodpovídá.Rozhodně nedoporučuji něco platit předem !
    Objednávku samozřejmě zruším.

• Zboží nebylo skladem, eshp nabídl jiné zboží,odmítla jsem, dosud mi peníze nebyly vráceny. Volala jsem, pán jen řekl, že mu mám mail posla znovu, víc se neptal, psala jsem další emaily, reakce nulová. Týden od zaplacení a žádné řešení.

Nedoporučuji. Nespolehlivý eshop. Opět budu dnes 27.7.2023 volat, jinak dávám k řešení jinam. Vit.C jsem měla objednaný pro malou dcerku, peníze nazbyt opravdu nemáme. Je to špatná zkušenost.

Objednáno, zaplaceno a týden ticho po pěšině. Budu muset se jim ozvat...

• Dobré ceny
    • Nedostupnost

Sice mají dobré ceny, ale zboží, které uvádí skladem vlastně nemají a nutí nějaké jiné značky. Pochopil bych to třeba nedostupnost u jednoho produktu, ale objednal jsem 3 a nebyl ani jeden, tedy velké zklamání..

• Ceny
    • Nekomunikují
    • Špatně zabalené zboží

Zboží dorazilo po týdnu jiným, než objednaným způsobem. V krabici chyběla jakákoli tlumicí výplň mezi zbožím. Došlo k poškození odměrky na víčku nápoje. Reakce obchodu na e-mail žádná.

Nepřišlo přesně objednané zboží.

• Cena zboží
    • Rozhodně nevolit osobní odběr!
    • Expedice zboží žalostně pomalá!
    • Komunikace s obchodem zavádějící!

Rozhodně nedoporučuji!! Potřeboval jsem objednávku co nejdříve, proto jsem naivně, že vše urychlím, zvolil osobní odběr poblíž bydliště, v Kuřimi. Vše se tvářilo naprosto v pořádku, než jsem obdržel sms, kde stálo, že je objednávka připravena k vyzvednutí od 8mi do 13ti h?! Absolutně nereálná věc, pro pracujícího člověka, najít si v téhle době čas! Kdyby to alespoň bylo uvedeno při výběru, ale není! Další věc, expedice objednávky, která se dá zvládnout za pár hodin trvala několik dní. Poslední, co bych rád zmínil. Způsob platby hotově, ale nikde v objednávce to není uvedeno. Je to důležitá informace a člověka to mate, spolu s pomalou expedicí si člověk myslí, že čekáte než to bude zaplaceno! Navíc tomu nepřispívá fakt, že do všech svých mailů cpete číslo účtu! Člověk si pak myslí, že u vás jiný způsob platby, než převodem na účet není!!!! Jediná kladná věc na tomto obchodě je cena zboží.

• Objednané zboží dorazilo v pořádku
    • 8.11.2022 jsem vznesl dotaz na alternativu k nedostupnému zboží a dodnes 16.11.2022 nemám odpověď, asi nepotřebují kšefty
    • Ač se tváří jako f-sport v novém webu, tak nemám pocit že tomu tak je, menší nabídka zboží a výrazně vyšší ceny

• Na stránkách píšou expedice 1-2 dny. Dnes je to pátý den a objednávka stále nedorazila. Na dotazy emailem nereagují.