• Objednal jsem PPR PN10 a kolega dostal PN16, který mají kdekoliv v mém bydlišti.

Za mě super přístup. Objednala jsem trampolínu ale nevšimla jsem si, že je na dotaz a není skladem. Samozřejmě jsem ji i hned zaplatila:) Obchod mě upozornil emailem a druhý den jsem měla i peníze zpět na účtu.
    Takže ponaučení pro příště, pořádně číst:)))

Neuznali mi reklamaci. Zboží bylo převzato a při rozbalovaní jsme zjistili, že jsou zničené perodrážky a navíc jedno promáčknutí bylo z vnitřní strany, uvnitř balení, kam ani nebylo vidět bez rozdělení desek . Takže mám dva balíky zničené na vyhození!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Nákup po druhé a naposledy... Nic se nezměnilo.
    • Uhrazeno ihned po nákupu, po 14. dnech opět výzva k platbě? LOL

• Levné
    • Příšerně dlohá čekací lhůta

Kohout jsem tady objednal 23. 4, protože ho měli v eshopu skladem. Skladem ale vůbec nebyl, jen mě nalákali abych koupil u nich. Pak přišel mail, že do cca 30. 4. by ho mohli naskladnit, ale nic jako neslibujou. Dneska je pátýho a kde nic tu nic, komunikace žádná, Objednávku asi zruším a koupím jinde, kde ten kohout mají opravdu skladem a nedělají si z lidí kozy.

• Zboží bylo inzerováno na stránkách. Několik dní po objednání se se mnou obchod spojil že se již tento model nevyrábí a objednávka tak byla zrušena.
  • Dne 12.10.2018 objednano15.10 zaplaceno dnes je22.10. zbozi jeste nedorazilo!!!

• Platba předem,aniž bych věděla,zdá je zboží skladem

Nevýhoda

• takhle dlouho na baterii jsem jaktěživ nečekal

• Zboží na internetu bylo na skladě, ale do dneška se nic neděje. Tak nevím.

• dlouho nic - stále v nabídce a následně po cca 14 dnech napsali, že nám objednané zboží nedoručí ?!

Raději ne

• Posílají jen kurýrem a proto jsem nespokojen. Měli by posílat i poštou.

Reakce obchodu nejlevnejsiTZB.cz

dokud nezačne Česká pošta, zejména ve větších městech, doručovat balíky přímo na adresu k našim zákazníkům (ne jen na pobočku pošty), odmítáme s Českou poštou jakýkoli druh spolupráce. Doporučujeme Vám zakoupit Vámi poptávané zboží u některého z našich konkurentů.

S pozdravem,
    Lukáš Gruber

stále čekám..................

• Nebyly schopni dodat ani do několika termínů zboží a při posledním dotazu ani neodpověděli, zboží jsem do 3 dnů dostal z jiného eshopu

• dodání

Strašně dlouhá dodací lhůta,raději se podívat jinde mě tlačil čas.
    DPD mělo dovézt již v pátek a to 5.5 ,ale řidič svévolně dovezl až v úterý. a nechápu
    Díky tomu jsou i velmi negativní reakce.
    Jinak zboží bylo uvedeno skladem a stejně přišlo pozdě. Nikdo mě nekontaktoval zda-li budu čekat!

• Bez problémů odstoupí od smlouvy.
    • Na den přesně vrátí peníze dle Obchodního zákoníku (ovšem ani o den dřív!)
    • Uvádí skladem zboží, které na skladě vůbec nemá a musí ho objednat.
    • Nedodrží dohodnutý termín dodání a sám neinformuje zákazníka o zprodlení.
    • Následné nové termíny dodání opět nedodrží a zákazníka neinformuje.
    • Po vypovězení smlouvy vrátí peníze na účet přesně po 14 dnech dle Obchodního zákoníku, což znamená, že aniž by dodal zboží, cca 5 týdnů využívá vaše peníze - neseriózní, překážka nebyla na straně objednatele.

Nejprve si e-mailem zjistit, jestli je zboží opravdu skladem a platbu uskutečnit raději na dobírku.

• Přehlednost stránek
    • dodržování termínu
    • Oproti jiným obchodům jsem nepostřehl nic výjimečného.
    • dlouhá doba dodávky (zatím spíše nedodávky)
    • komunikace se zákazníkem

nedoporučuji