• Široký sortiment

Rychle dodání

• Velká nabídka zboží, rychlost

• Široký srotiment
    • Dobré ceny

Objednal jsem zboží a zaplatil. Po té jsem obdržel email, že zboží není.

• příprava k převzetí obratem

• i v době oběda funkční..

• v době oběda se ten člověk zvedne a vydá zboží...božíííííí

• Je to první nákup, takže těžko hodnotit. Snad jen výhodné ceny.
  • We have received twice damaged goods. Because the second time we missed opening the packaging and did not notice the damage we did not write a protocol. The company referred to this fact as insufficient to honour our claim. Hiding behind the legal language vs believing your customer is truly unprofessional and disrespectful especially for good worth 5.000 kc which the company managed to save with this treatment. Extremely disappointing.

Objednal jsem a došlo brzo.

• Žádná nevýhoda nebyla zaznamenána

Stejnou značku elektrického průtokového ohřívače jsem již v minulosti používal s plnou spokojeností. Proto jsem teď zase hledal již osvědčený výrobek. Nutno říci, že i cenově byla nabídka velmi výhodná a kompletní i s armaturou. Řada nabídek předkládá zboží s nedostatečným popisem a kupující je vystaven problému, že zakoupí něco, co nemůže použít. Tomu jsem se chtěl vyhnout a zvolil jsem již osvědčený výrobek.

Výborná komunikace. Ochota. Super přístup i při řešení komplikace na moji straně. Doporučuji!

• Snadné vyhledávání,
    • Detailní popis produktu

Vše proběhlo rychle, dobrá komunikace.

• Je funkční ko

• Nízký cena
    • Bleskové zaslani
    • Vstřícnější jednani
    • Kvalitní zboží

Nemám žádnou špatnou zkušenost.

Prodávají zboží,které nemají skladem. Zboží jsem hned zaplatila a po pár minutách přišla zpráva, že zboží není skladem. Chtěla jsem vrátit peníze,hned, čekala jsem 10 dní a musela napsat 3 urgence. Přijde mi to jak jako vrchol neslušnosti. Vždy odpověděli, že urgovali účetní oddělení a peníze můžu očekávat.... nedoporučuji, neseriózní e-shop.

Obchod super rychle připraveno a vyskladněno. Velká chyba je doprava toptrans to je katastrofa. Doporučil bych obchodu buďto dát na výběr i jinou nebo úplně změnit firmu. Už sem chtěl nepřevzít zásilku a jít si to koupit jinám.