Těžko hodnotit obchod když zboží ještě nemám. Ale na druhou stranu jsem objednával gumy, které nebyli skladem a počítal jsem s tím že dodací lhůta bude 14 dní a víc. Co ale hodnotim negativně, je to, že obchod nenapíše ani čárku o tom, kdy jako bude zboží skladem, nebo kdy předpokládá naskladnění. Takže za mě obchod už příště asi ne

• Solidní jednání.

• Komunikace a reakce obchodu.
    • Ceny
    • Neumí dodat objednané zboží.
    • Snaží se prodat jinou značku (sra..u) jako nabízenou variantu.

V době objednání i v době plánované dostupnosti obchod dost výrazně posunul termín dodávky s tím, že se mi snažil jako alternativu objednat zboží, které by si člověk opravdu koupit nechtěl. Objednávku jsem zrušil.

Dodány pneumatiky 3 ks staré asi rok a čtvrtá dokonce o rok starší, tedy stará 2 roky. Předem jsem zjišťovala stáří a chtěla poslat všechny pneumatiky co nejnovější a se stejným DOT. Proto jsem pneumatiky vrátila......

Vzhledem k tomu, že na stránce udávali, že zboží je skladem, tak jsem objednal co jsem potřeboval. Po třech dnes jsem volal do firmy, jak jsou na tom mé objednané pneumatiky, pán mi sdělil, že skladem nejsou a řeší se daná situace, a že následující den dostanu vyrozumění. Pan byl ochotný a vstřícný. Následující den mail došel s pozitivním oznámením. Cca do 7 pracovních dnů, jsem měl pneumatiky doma. Komunikace na jedničku, ochota za jedna, děkuji, doporučuji.

Příjemné jednání.

• zboží objednáno v odpoledních hodinách, doručeno druhý den

Rychlost vyřízení objednávky

V současné době vůbec nereagují na potvrzenou objednávku č.2419170 ze dne 28.12.2019 !!! Pneumatiky momentálně ještě nedorazily za objednávkovou cenu !!!!!!!!

• Rychlost dodávky

• Rychlost, cena, prehlednost stranek

• Moje zkušenosti jsou jen ty nejlepší. I když byly na skladě jen tři pneumatiky a dodání by se prodloužilo na 5-7 dní. Obchod ,,zakouzlil'' a do tří dnů mi doručili všechny čtyři.
    • Doprava také perfektní, Zpráva o přijetí zásilky, pak který den bude doručeno. Den dopředu doba dodání a to v rozmezí jedné hodiny. Žádné čekání celé odpoledne. Za mě palec nahoru. Byl to v tomto obchodě můj první nákup, ale věřím, že to nebyla vyjímka.
    • Nic.

Spokojenost a na základě mého, sice prvního a zatím jediného nákupu, bych ale i tak mohl jen doporučit.

• ceny
    • velké množství pneu skladem

Docela brzo hodnotit, jen ted jsem je nahodil...

• fajn ceny

• obratem mi dodali pneumatiky, u kterých byla poznámka, že budou naskladněny do 30 dní :-DDDD

• rychlost doručení

Zboží doručeno bez problémů až do domu

• Rychlé dodání, maximální spokojenost

Vše bez problémů.

• Rychlá komunikace

Na skladě byly 2ks pneu, na info mailu jsem dostal odpověď, že u dodavatele by měly být za 2 dny. Udělal jsem proto objednávku. Během pár minut jsem se dozvěděl, od jiného zaměstnance, pneu budou nejdříve na konci roku. Storno objednávky během chvíle vyřízeno.
    I přesto, že jsem nenakoupil pro dobrou a rychlou komunikaci mohu doporučit.

• Neupozornění na automatické storno objednávky

Zrušili objednávku a nedali mi vědět dříve, než jsem si po více jak týdnu začal sám dotazovat.