• špatná adresa na daňovém dokladu

na daňový doklad byla napsaná dodací adresa a k tomu DIČ
    z fakturační adresy. Tento doklad nelze použít.

• Avizují zboží skladem, přitom ho nemají.

• V eshopu uvádějí zboží s dodací lhůtou "do 30 dní", které však reálně nejsou schopni dodat.
    • Avizují, že v případě změny času dodání zboží, budou zákazníka obratem informovat na email. Není to pravda, vždy pouze odpověděli na můj emailový dotaz s tím, že naskladnění objednaného zboží odsunuli na další termín.
    • Nemají uveden kontaktní telefon, pouze kontaktní email.
    • Sami mi oznámili, že mám příště objednávat pouze zboží, které je skladem.

Pneumatiky jsem objednal 18.11. přes eshop. 23.11. jsem se emailem dotázal, kdy bude zboží skladem. Oznámili mi, že 30.11.
    4.12. jsem se dotázal, zda pneu již mají skladem, odpověď týž den, že nikoliv a že prověřují u dodavatele. 7.12. mi oznámili, že pneu budou 23.12.
    28.12. jsem se opět dotázal, zda jsou pneu skladem a protože žádná odpověď nedorazila, tak jsem objednal jinde a 29.12. jsem objednávku u této společnosti zrušil. Ten den mi odpověděli, že "obdrželi vyrozumění od výrobce, že toto zboží nemá na skladě a neustále odsouvá termín naskladnění z důvodu nedokončené výroby."
    Chápu tedy tak, že dle sdělení tohoto eshopu výrobce aktuálně pozastavil výrobu a ostatní eshopy, ve kterých již pneu mezitím byly dostupné (včetně toho, kde jsem následně objednal a okamžitě zboží v pořádku dorazilo), asi otevřely své tajné rezervní sklady s železnými zásobami pneumatik uschovanými pro případ, že výrobce náhodou pozastaví výrobu.
    Typické hození návnady s tím, že poté, co nejsou schopni objednané zboží dodat, nabízejí alternativní.

• rychle mě informovali, že pneumatiky nemůžou dodat.
    • Nabídli mi jiné pneu, ale jejich služeb jsem nevyužil.
    • na stránkách mají do 30 dnů skladem a není to pravda

Přijde mi, že většina obchodů se snaží být na Heurece nejlepší s cenou, ale pneumatiky nikdo není schopen zajistit.
    Objednával jsem pneumatiky 4x u různých eshopů se stejným výsledkem, takže mě už nebaví neaktuální stav prodávaných výrobků.

Těžko hodnotit obchod když zboží ještě nemám. Ale na druhou stranu jsem objednával gumy, které nebyli skladem a počítal jsem s tím že dodací lhůta bude 14 dní a víc. Co ale hodnotim negativně, je to, že obchod nenapíše ani čárku o tom, kdy jako bude zboží skladem, nebo kdy předpokládá naskladnění. Takže za mě obchod už příště asi ne

• Komunikace a reakce obchodu.
    • Ceny
    • Neumí dodat objednané zboží.
    • Snaží se prodat jinou značku (sra..u) jako nabízenou variantu.

V době objednání i v době plánované dostupnosti obchod dost výrazně posunul termín dodávky s tím, že se mi snažil jako alternativu objednat zboží, které by si člověk opravdu koupit nechtěl. Objednávku jsem zrušil.

Dodány pneumatiky 3 ks staré asi rok a čtvrtá dokonce o rok starší, tedy stará 2 roky. Předem jsem zjišťovala stáří a chtěla poslat všechny pneumatiky co nejnovější a se stejným DOT. Proto jsem pneumatiky vrátila......

V současné době vůbec nereagují na potvrzenou objednávku č.2419170 ze dne 28.12.2019 !!! Pneumatiky momentálně ještě nedorazily za objednávkovou cenu !!!!!!!!

• Neupozornění na automatické storno objednávky

Zrušili objednávku a nedali mi vědět dříve, než jsem si po více jak týdnu začal sám dotazovat.

• Prodali mně pneumatiku BF Goodrich 235/70/16 8 let starou za cenu (3588,-Kč.)nové. Nakonec mně nabídli slevu 5 %.

inzerce neodpovídala skutečnosti

• Zboží nebylo dodáno, obchod nedal zprávu, že zboží nemá

Nejdou schopni napsat za 24 hod jakou mají dodací lhutu

• Obchod zrušil objednávku, protože pneu nemohl dodat.

po 14 dnech kdy mi pneumatiky nedorazili a z obchodu jsem se dozvěděl ať mám strpení jsem objednávku zrušil

• nedoručili nic

• příznivá cena
    • komunikace se zákazníkem (odezva na email obratem)
    • opakovaně prodloužen termín dodání zboží

po opakovaně prodlouženém termínu dodání zboží objednávka z mojí strany zrušena

Doporučuji si pohlídat datum výroby pneu, obchod si pošle pneu s datem výroby jaké chce, ikdyž uvedete rok výroby, který požadujete. Podle následného emailu, usuzuji že se jedná o běžnou praktiku tohoto obchodu.

Nulová informace o stavu objednavky, objednal jsem 2 pneumatiky které "měli " skladem, dodnes na ně čekám.....

11 dní od objednávky nic nedorazilo, na dotaz po 8 dnech kdy dorazi / jestli dorazí zboží, že děkují za dotaz a dají vědět. Takže budu asi celou sezonu čekat na 1 pneumatiku na skútr.