• chybí český návod, kamna vážící cca 180 kg složená před domem

Reakce obchodu Nejlevnější krby.cz

Pokud u zboží chyběl český návod, stačilo napsat e-mail či zavolat a poslali bychom jej, nikdo si však nestěžoval. A že byla kamna složena před domem? To je u spedičních společností obvyklé a upozorňujeme na to i v obchodních podmínkách. Ale snad se Vám díky této negativní recenzi ulevilo, za to jsme rádi.

• Zboží placené předem přes sliby prodejce nedorazilo. Nedostatečná komunikace. Nedporučuji.

Nespolehlivý preodejce, zboží přes sliby nedorazilo ve slíbený termín, ani v následný slíbený termín, prodejce se vymlouvá, že zásilka byla dvěmi kurýrními společnostmi odmítnuta (???). Nedoporučuji.

Reakce obchodu Nejlevnější krby.cz

Dobrý den, jak jsem již psala a volala a několikrát se omlouvala, není to naše chyba. Nevím co víc už bych měla dělat. Donutit řidiče, vyhrožovat mu?? Zboží jsme dali spedici GSL a ta nám ho vrátila, protože nesmějí přepravovat hořlaviny a Vámi objednané zboží byly biolíhy, tzn. hořlavina. Druhá spedice to stejné. Třetí spedice zboží naložila a v pátek Vám doručovala. Vy jste v pátek psal, že toto zboží nechcete, a my jsme Vám obratem vystavili dobropis a následující pracovní den odeslali zpět i peníze.
    Nechtěli jsme Vás nijak oklamat nebo se vymlouvat. Biolíhy máme vždy skladem na prodejně. Bohužel s řidičem spedice nebylo možné se domluvit. Ještě jednou se Vám omlouváme.

• neuvádí pravdivé údaje o dostupnosti zboží