vše ok

• Drahá doprava. Váha neodpovídala drahé dopravě. Nadváženo o 5.5kg

Reakce obchodu Nejlevnější krby.cz

Dobrý den, doprava zboží byla za 250Kč. S cenou dopravy jste byl seznámen a tato cena je uvedena nejen v košíku při finalizaci objednávky, ale i v popisu položky na e-shopu. Kategorie se jmenuje "balíky a zboží 8-25kg + skla pod kamna", z čehož vyplývá, že u skel pod kamna nerozhoduje hmotnost. I přesto objednané zboží do této váhové kategorie patří, protože má dle výrobce hmotnost brutto 8kg. Kdyby bylo nadváženo o 5,5kg, znamenalo by to dle Vašeho popisu, že tvrzené sklo o rozměru 1000x550x6mm i s obalem váží 2,5kg, což je nemožné. Pokud náhodou spedice označila zboží jinou hmotnostní kategorií, tak o tom nejsme informováni a nemá to žádný vztah k ceně dopravy, kterou jsme Vám účtovali.

o.k.

spokojenost s rychlostí vyřízení a dodaní zboži

• výhodná cena, milé a vstřícné jednání, vše proběhlo podle dohody

Tento internetový obchod všem doporučuji, protože má, jak jsem uvedl výše výhodnou cenu, milé a vstřícné jednání a vše proběhlo podle dohody. Navíc kamna mi dodali na chalupu v přesně definovaný den a dokonce i hodinu. Jsem opravdu mimořádně spokojen a děkuji.

• velmi rychlé dodání

• rychlé dodání, zboží komplet

• Výborná komunikace
    • Vše, jak bylo domluveno
    • Nemožnost si prohlédnout zboží

Vše bez problému.

Velmi dobrá komunikace

• Akční zboží

• Zboží placené předem přes sliby prodejce nedorazilo. Nedostatečná komunikace. Nedporučuji.

Nespolehlivý preodejce, zboží přes sliby nedorazilo ve slíbený termín, ani v následný slíbený termín, prodejce se vymlouvá, že zásilka byla dvěmi kurýrními společnostmi odmítnuta (???). Nedoporučuji.

Reakce obchodu Nejlevnější krby.cz

Dobrý den, jak jsem již psala a volala a několikrát se omlouvala, není to naše chyba. Nevím co víc už bych měla dělat. Donutit řidiče, vyhrožovat mu?? Zboží jsme dali spedici GSL a ta nám ho vrátila, protože nesmějí přepravovat hořlaviny a Vámi objednané zboží byly biolíhy, tzn. hořlavina. Druhá spedice to stejné. Třetí spedice zboží naložila a v pátek Vám doručovala. Vy jste v pátek psal, že toto zboží nechcete, a my jsme Vám obratem vystavili dobropis a následující pracovní den odeslali zpět i peníze.
    Nechtěli jsme Vás nijak oklamat nebo se vymlouvat. Biolíhy máme vždy skladem na prodejně. Bohužel s řidičem spedice nebylo možné se domluvit. Ještě jednou se Vám omlouváme.

• široký sortiment,
    • velmi příznivé ceny,
    • přehlednost
    • rychlost dodání

široký sortiment,
    velmi příznivé ceny,
    přehlednost
    rychlost dodání

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Objednání z domova
    • dobrá cena
    • rychlá doprava
    • nevýhodou obchodu je asi posílání rour jiným dopravcem,i když dorazily dřív než kamna

znova bych opakovala výhody obchodu,určitě bych doporučila takový nákup,jen si nejsem jistá reklamací v případě potřeby,není doklad nebo stačí jen faktura u objednávky?Ale doufám,že to nebudeme potřebovat.

• Zboží levnější než jinde.
    • Kvalitní dopravce - ochotný a komunikativní řidič.
    • -

Nákup proběhl v pořádku.

• Cena,rychlost

• rychlé vyřízení, ochota,

• velký výběr daného druhu zboží
    • žádné info o stavu vyřízení objednávky, fakturační údaje zaslány až za 4 dny a rovnou s informacemi o expedici zboží, nefunční tel. kontakt uvedený v objednávce

Nakupoval jsem v obchodě poprvé - zboží je kvalitní a za dobré ceny. Chtělo by to jen vylepšik komunikaci obchodu se zákazníkem.