• Dárečky součástí balíčku
    • Úžasná kvalita
    • Super ceny
    • Široký sortiment
    • Detailní popis produktu, korálků a k čemu slouží

Nemá jedinou chybičku

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za nádherné hodnocení a za to, že jste si dala práci s vyjmenováním tolika výhod, hned nám to zlepšilo konec týdne! Ještě jednou děkujeme a i Vám přejeme krásné prožití víkendu!

• rychlost doručení
    • kvalita produktů
    • velký výběr

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za nádherné hodnocení a vyjmenování výhod. Na cestě jsou opět nějaké novinky, takže je na co se těšit :)

Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám krásný den!

• Velký výběr

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za krásné hodnocení i recenzi, v příštím roce se nám snad podaří trošku zvětšit sklad, abychom mohli výběr dále rozšiřovat.

Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den!

• spciálizovaný sortiment zboží
    • solidní ceny
    • dobrý přepravce

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za nádherné hodnocení a označení výhod. Navzdory názvu jsme se rozhodli, že nebudeme tlačit na cenu, ale pokusíme se nabídnout kvalitní zboží za dostupnou cenu. Obzvláště u minerálů jsme často sami mile překvapeni, jak jsou korálky pěknější i přes lehce vyšší cenu v porovnání s horší kvalitou.

Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den!

• perfektně zabalené zboží, docela velký výběr

Doporučuji, perfektně zabalené zboží, docela velký výběr

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za nádherné hodnocení a krásnou recenzi, těší nás Vaše pochvala.
    Výběr se budeme snažit dále rozšiřovat, aby bylo stále možné vybírat z aktuálních novinek.

Přejeme Vám krásný prodloužený víkend!

• extra rychlé dodání
    • velký výběr zboží
    • mohlo by být kapánek levnější, ale jinak o žádné nevím

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za hodnocení i recenzi, ceny se snažíme držet na stejné úrovni a nezdražovat (i přesto, že jsme plátci DPH jsme cenu nenavyšovali), ale u některého zboží to bohužel nejde :( Registrovaným zákazníkům se ale načítá sleva až 15%

Ještě jednou děkujeme za hodnocení i cenné informace a přejeme krásný pátek!

• Rozsáhlá nabídka sortimentu

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za krásnou recenzi i hodnocení!
    Sortiment se snažíme nejen udržovat, ale nadále rozšiřovat - takže děkujeme, Vaše reakce nás proto velmi těší.

• Velký výběr
    • Super ceny
    • Přehledné webové stránky
    • Skvělá a rychlá komunikace s eshopem
    • Bleskové dodání objednávky
    • Krásně a přehledně zabaleno

Úžasný e-shop s krásným zbožím.Rychlost odeslání až neuvěřitelná.Komuniksce s eshopem na 200%

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

moc Vám děkujeme za překrásný výčet pozitiv, to nám udělalo velkou radost! Těší nás, že jste byla spokojená a bereme to jako závazek do budoucna, aby to tak bylo i nadále!
    Přejeme Vám krásný den!

• Bleskové dodání, dárek k objednávce, velký výběr produktů. Našla jsem vše, co jsem potřebovala na jednom místě

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za krásné hodnocení a recenzi! Moc nás těší, že Vám výběr vyhovoval a uděláme maximum pro to, aby to tak bylo i nadále!