• Dárečky součástí balíčku
    • Úžasná kvalita
    • Super ceny
    • Široký sortiment
    • Detailní popis produktu, korálků a k čemu slouží

Nemá jedinou chybičku

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za nádherné hodnocení a za to, že jste si dala práci s vyjmenováním tolika výhod, hned nám to zlepšilo konec týdne! Ještě jednou děkujeme a i Vám přejeme krásné prožití víkendu!

• rychlé doručení
    • hezky zabaleno
    • mini Haribo jako bonus

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za nádherné hodnocení, mini Haribo jsou pro nás taková malá vzpomínka, kterou jsme obnovili. Jsme moc rádi, že Vám udělala radost a děkujeme i za pochválení balení - na tom si také dáváme záležet :)

Přejeme Vám krásný víkend!

Vše v pořádku,

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za nádherné hodnocení i recenzi, těší nás, že bylo vše v pořádku a vynasnažíme se i příště :)

• Rychlost doručení

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za nádherné hodnocení i recenzi, děláme maximum pro to, aby Vaše objednávky byly na cestě vždy co nejdříve.
    Přejeme Vám klidný zbytek neděle!

• Spolehlivost
    • Dobrá cena a vždy dáreček navíc

Nakupuji zde opakovaně a vždy maximální spokojenost. Zboží odpovídá popisu, vždy jsem dostala malou pozornost navíc. Rychlé doručení.

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za nádherné hodnocení a krásnou recenzi. Velice si vážíme zákazníků, kteří u nás nakupují opakovaně, jako Vy - jste pro nás motivací a zároveň zpětnou vazbou pro to, abychom si Vaši přízeň udrželi nejen na jeden nákup, ale právě dlouhodobě.

Ještě jednou děkujeme a budeme se snažit, aby jste i při příštích nákupech měla důvod k tak krásným recenzím :)

• Dáreček, jenž mě mile překvapil

ÚŽASNÉ!!!

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za velmi pěkné hodnocení i recenzi a uděláme vše pro to, aby byl i nadále důvod nás tak pěkně chválit :)

• rychlost doručení
    • kvalita produktů
    • velký výběr

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za nádherné hodnocení a vyjmenování výhod. Na cestě jsou opět nějaké novinky, takže je na co se těšit :)

Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám krásný den!

• rychlé doručení, skvělé zabalení objednávky

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za nádherné hodnocení i recenzi, moc nás těší Vaše pochvala balení - dáváme si záležet na kvalitě, vzhledu i ekologickému dopadu, proto je vše recyklovatelné :)

Děkujeme a přejeme krásný večer!

• Spokojenost s balíčkem
    • Vše vždy naprosto v pořádku
    • Žádné nejsou

Velice ráda tady opakovaně nakupuji.
    Vždy jsem naprosto spokojená.
    Též i s doručením.

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za nádherné hodnocení a fantastickou recenzi! Uděláme vše pro to, aby jste i nadále byla spokojená - kdyby tomu tak náhodou někdy nebylo, neváhejte nás kontaktovat a my se napravíme :)

• Bezkonkurencni cena
    • Rychle dodani

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za nádherné hodnocení a krásnou recenzi - cenu se snažíme držet i přes komplikace dnešní doby :)
    Přejeme Vám krásný den!

• Rychlé dodání, pečlivě zabalené, velká spokojenost

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za nádherné hodnocení a krásnou recenzi, jsme moc rádi, obzvlášť proto, že na rychlosti si dáváme záležet, balíme do recyklovatelných obalů a používáme výplň, kterou můžete dát do bio odpadu :)

Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám krásný den!

• Rychlé dodání, pečlivě zabalené, velká spokojenost.

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za nádherné hodnocení i krásná slova - Lucinky byly rády!
    I Vám přejeme šťastný nový rok!

• rychlé odeslání
    • ochotny zákaznický servis, který mi do objednávky bez problému přidal další dvě drobnosti a nijak se tím odeslání nezdrželo, neb jsem to řešila téměř okamžitě

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za nádherné hodnocení a krásnou recenzi - jsme moc rádi, že se podařilo zboží přiobjednat, protože máte pravdu - snažíme se o co nejrychlejší expedici :)

Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný předvánoční čas!

• Nejrychlejsi dodani
    • Bezkonkurencni ceny

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za nádherné hodnocení i označení výhod - navzdory obecnému zdražování držíme ceny na stejných úrovních. Využíváme výhod dodavatelů a nepromítáme je do vlastního zisku, ale do udržitelné ceny a nového zboží.

Přejeme Vám krásný předvánoční čas!

• průběžné informování o stavu objednávky
    • malý dárek

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za pěkné hodnocení a krásnou recenzi, objednávky se snažíme posílat co nejdříve a díky tomu, že máme vše skladem, může nastat zdržení jen v dopravě (což by v této zimní době nebylo s podivem), naštěstí se ale zatím vše daří.

Ještě jednou tedy děkujeme a uděláme maximum pro to, abychom příště získali i poslední polovinu hvězdičky!

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za krásné hodnocení a komentář, i v současné předvánoční době se snažíme všechny objednávky odesílat co nejrychleji to jde :)

• Velký výběr

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za krásné hodnocení i recenzi, v příštím roce se nám snad podaří trošku zvětšit sklad, abychom mohli výběr dále rozšiřovat.

Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den!

• Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

děkujeme za pěkné hodnocení, i přes aktuální větší vytížení se snažíme zboží odesílat co nejdříve.
    Přejeme Vám pěkný den!

• dostupnost

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za nádherné hodnocení a krásnou recenzi, veškeré zboží máme skladem a snažíme se jej odesílat co nejdříve to jde - takže děkujeme za pochvalu!
    Přejeme Vám krásný večer!

• velmi rychlé doručení, krásné balení

Reakce obchodu Nejlevnejsikoralky.cz

velice děkujeme za pěkné hodnocení a krásnou pochvalu, na balení si dáváme záležet :)
    Přejeme krásný týden!