• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nabízi pod hlavičkou českého obchodu levné zboží z polska

celkem nic moc,domníval jsem se že obchod má kvalitni české zboží a chlubí se názvem že jsou schopni nabízet zboží levně ale pravda je ta že jsou levní jen proto,že nabízí levné zboží z polska,nic nemaji skladem,vše na objednávku,takže min.2x cesta na prodejnu a ještě slibují dodáni do 2-3 dnů,skutečnost u mne byla vic než týden.

• Jediná výhoda cena!
    • Dodání místo 14 dnů více než 6týdnů. Zboží dodáno na dvakrát. Zmatky při druhém dodání, účtované poštovné, které následně vrátily.

Obchod bych doporučila pouze jako pomstu dalším nakupujícím.
    Jedinou výhodou byla cena, kdo bude spěchat na zboží bude dloooooouho čekat.

• nic ještě nemám!!!
    • v dosahu bydliště a osobní odběr, velmi dobrá obsluha, návrh a výpočet obkladu za přijatelnou cenu.
    • objednávka zrušena,druh zboží, který nebyl na jeden chybějící druh nebyl na skladě, ani ve výrobě.Všechny druhy objednaného zboží se nám podařilo sehnat na internetu u jiné firmy.Zboží jsme měli doma 3.den.

Myslím si, že kdyby někdo zvedl telefon a zboží, které chybělo objednal u jiného dodavatele a dodávku tak zkompletoval, tak zboží bylo nakoupeno u vás a objednávka nemusela být Vámi zrušena.

• nízká cena, která je vykoupena totální neschopností týkající se všeho.
    • Komunikace na velmi nízké úrovni, absence informace o stavu objednávky, zavádějící informace o dodávce zboží, mají 5 prac. dnů, čekám 14 dní a nic.

Zboží mám sice objednáno o zhruba 15% výhodněji než je nabídka z kamenného obchodu, ale zatím mi nedorazilo, takže nemůžu posoudit jestli je to výhodné, nebo ne.
    Nulová komunikace. Pokud se mi podaří z nich zboží vymlátit, bude to určitě naposledy, co u nich nakupuji.

• Unikátní zboží
    • DOPRAVA - účtovat si cca 600 kč za dopravu ne tak velkého a těžkého balčku, byť je vlastní, je nehoráznost. Proč nespolupracují s nějakou logistickou firmou? Vždyť už i Tomáškovi křížaly se posílají pomoci externí firmy.

Dobrý ale jen v případě osobního odběru.

• ochotné zaměstnance, vzorková prodejna, přehledný web
    • dodací lhůta - slíbeno 5-10 dní, nakonec to budou tři týdny!!!!

vzhledemk tomu, že zboží ještě nedorazilo a nemohu si udělat názor na kvalitu dodávky ani na to, zda se bude jednat o vícero šarží s odlišnostmi odstínu(akoliv předpokládám, že to by si obchod neměl dovolit dodat) nemám závěrečný názor.

• nízká cena
    • Chaos ve skladu.Dodány dvě balení jiného odstínu dlažby
    • neschopnoust nakládky palety do auta
    • 90%balení rozlepeno spatným skladováním argument prodejce (je to stavební materiál)jestě se divil že mám připomínky.

Nemít domluveného obladače vubec obklad v tomto stavu nepřeberu.

• velký výběr
    • možnost prohlídky na prodejně
    • na stránkách byla uvedena dodací lhůta 5 dnů, dodnes mám ale neurčitý příslib, že mi zboží možná bude dodáno nejdřív až po 15 pracovních dnech
    • zmatek v komunikaci, po telefonu mi potvrdili bez ověření, že mi zboží dorazí po 12 dnech a řidič mi zavolá čas doručení. Řidič se neozval a dodávka údajně vůbec nejela. Domluvený obkladač už má jinou práci a koupelna jen tak brzo obložená nebude.

Mám smíšené pocity. Na prodejně bezva, zboží super, ale ta doprava mi plány hodně zkomplikovala.

• Dorazila aspoň část objednávky :)
    • Hlavně to, že slibují expedici do 5 dnů. Čekám na zbytek objednávky už tři týdny!!! Nejlepší na tom je, že už mi radši ani nezvedají telefon!!!!

Reakce obchodu Nejlevnejsi-obklady.cz

Dobrý den paní Robová,

jménem celé firmy nejlevnejsi-obklady.cz se Vám omlouváme za opožděnou dodávku mozaiky. Víme , že díky tomu máte velice dlouho rozpracovanou a nedokončenou koupelnu . Dle aktuálních informací je mozaika vyrobená až dnes a ve středu 18.12.2013 Vám ji dovezeme v 10 hodin.

Na celou zakázku Vám dáme dodatečný bonus 1500Kč.

Ještě jednou se Vám moc omlouváme.

• cenu
    • nepřehledné stránky, pokud nevíte, co chcete, tak to nenajdete...

• Dlouhá dodací lhůta

• je v blízkosti bydliště, vzorkovna
    • naprostý chaos ve skladě, nedodání zboží ve stanovený termín

pokud nespěcháte na zboží, tak určitě nevidím žádný problém v prodeji. Horší jsou sliby a potom vykrucování, když zboží člověk potřebuje rychle a čekají na něj i řemeslníci. SLibují dodání rychlé, ale nakonec tak rychlé být aní nemůže.

• Absolutně ani 1 jediná kladná výhoda.
    • Tento obchod nenabízí absolutně žádné výhody, jde o to, že dochází ke klamání zákazníka. Objednal jsem si Lícovky Cloud Brown Duro 24.5x6.58x0.74 cm strukturovaná.
    • 1) Zboží vypadá úplně jinak ve skutečnosti, než na ilustračních obrázcích !!! Je veliká škoda, že sem nemohu vložit jejich ilustrační obrázek a fotografii ty hnědé hrůzy, co jsem obdržel.
    • 2)Zboží mi přivezli ve 21:00 večer, to bylo jediné jejich štěstí, že jsem na to neviděl, jinak by si lícovky vezli rovnou zpět do Pardubic.

Nedoporučuju nikomu tady nakupovat, já jsem takhle přes internet nakupoval poprvé a naposledy. Příště si radši pár korun připlatím a koupím si produkt osobně, abych věděl, jak ve skutečnosti vypadá. Tady jsem obdržel absolutně něco jiného, než prezentovali na svých ilustračních obrázcích.

Reakce obchodu Nejlevnejsi-obklady.cz

Dobrý den pane Škop,

za chybně prezentovanou fotografii produktu lícovka Cloud Brown Duro se Vám omlouváme. Nabízíme Vám možnost vrácení materiálu zpět naší firmě. S tím, že Vám vrátíme celou zaplacenou částku jak za zboží ,tak i za dopravu.

Ještě jednou se Vám omlouváme za způsobené komplikace.

• NOVINKA byla ve skutečnosti VÝPRODEJ!!!

• špatná komunikace,dlouhé dodací lhůty,neinformovanost zákazníka

• komunikace doprava

• nefunguje doprava!
    • není možné, aby mi někdo jen tak za hodinu zavolal, že jede. potřebuji si určovat, kdy mají přijet.
    • Další otrava je, že není možné platit bankovním převodem. Dopravce mi tudíž nemůže složit dlažbu na pozemek, když tam moji lidé nejsou.

Pokud si pro to můžete dojet, nejspíš v pořádku.

pokud jste odkázáni na přepravce, je to fakt nešikovné.

• To fakt nevím! Zpočátku jsem si myslel, že to je konkurenceschopná cena a rozumná dodací lhůta, ... ALE ...
    • špatná komunikace, pokud chcete vědet, co se děje s vaší objednávkou, musíte se starat sám ...

První objednávka za dobrou cenu, ale bez jakékoliv odezvy ... nedošel ani potvrzovací email. Druhá objednávka téhož zboží až po telefonátu na kontaktní centrum, cena ale už navýšena o cca 30procent. Avizovaná dodací lhůta 5dnů nedodržena, další telefonát do firmy po cca 10 dnech s tím, že možná příští týden... doposud nedodáno a můj nasmlouvaný řemeslník je pryč ...! Poslední pokus mě čeká v úterý, to je po 3 týdnech od prvního kontaktu s firmou...

Nedoporučuji, existuje silná konkurence a o zákazníka se musí bojovat férovou hrou a dodržováním alespoň vlastních pravidel!