katastrofa. žiadna komunikácia, telefon nikto nedvíha.

• Po domluvně na prodejně byla do druhého dne dlažba zdražena
    • Nedoručili v domluveném termínu, ani v náhradních
    • Velice neprofesionální komunikace, jeden neví, co dělá druhý

Nedoporučuji. Zejména z důvodu komunikace obchodu se zákazníkem. Doručení se opozdilo o 14 dní, stále jen slibovali, nebyly schopni dodržet dolmluvené termíny (dny, časy, nic).
    I přes název domény cena rozhodně není nejlevnější, zejména pokud jsme se domluvili na prodejně na ceně, druhý den uděláme objednávku a ejhle, je to o 50 kč na m2 dražší, na což nás ani neupozorní. Takové jednání opravdu nepochopím.

Zboží bylo uvedeno skladem, dodání do 5 dnů, ale ve skutečnosti zboží nemají a ani neznají případnou dostupnost!

• Zboží objednano před 10ní, Zatím nedoručeno.Ozval se jen počitač ,že je objednavka přijata a ve vyřizovaní. A to jsem si myslela ,že dnes budu mít vydlažděno.

Klamavé informace o dodávkách zboží !

Zlákala mě cena, proti konkurenční nabídce poloviční. Objednáno 24.4. slíbený termín dodání 2.5. Dnes je 10.5. a zboží nemám.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nízká cena, široký sortiment
    • Expediční lhůta uvedena na webových stránkách neodpovídá skutečnosti!

• dobra domluva a rada

Po 10 dnech žádná odezva , žádná komunikace.

• _ _
    • Dlouhá dodací doba.

Hodnotím záporně , v nabídce byla dodací lhůta do 5 dnů a zboží došlo po opakovaném urgování až za 16 dnů !!!!! Nedoporučuji !!!

Objednávka z 21.8. 2016 stále nevyřízena , za skoro 3 týdny od objednávky ani jediná zpráva o stavu objednávky - obchod nekomunikuje .. nedoporučuji

Reakce obchodu Nejlevnejsi-obklady.cz

Vaše zakázka byla připravena k odběru na prodejně od 25.8., což jsou 4 pracovní dny od přijetí objednávky. Bohužel se nám nepodařilo se s Vámi na uvedených kontaktech spojit, což se dle aktuálních informací z pobočky podařilo až nyní a zakázka byla dořešena k Vaší spokojenosti.
    Děkujeme a za vzniklé komplikace se omlouváme.

• Klame zákazníka

Vyhněte se obloukem

Vážený pane Matocho,
    Vaše "recenze" má bohužel nulovou hodnotu, jelikož jste se neobtěžoval sdělit, v čem klameme zákazníka? Respektive v čem jsme oklamali Vás? Mrzí nás, že jste z nějakého důvodu zjevně nespokojený, ale vzhledem k tomu, že jsme Vám dodali zboží přesně dle domluvy, v termínu a bez zjevných, skrytých, či jakýchkoliv jiných vad, tak se s Vaší "kritikou" nemůžeme ztotožnit a důrazně se ohrazujeme vůči Vašemu neopodstatněnému nařčení z klamání zákazníků.
    Tým NEJLEVNEJSI-OBKLADY.cz

• slušné ceny, ne ovšem nejlevnější
    • kvalita odpovídá cenám

Na web stránkách je napsáno, že zboží dorazí do 5 dnů. Já mám objednáno již 10 dnů, zboží dosud nemám. A to jsem zde zboží objednala právě pro slíbené rychlé doručení :(

• Komunikace pod psa.Naprostý chaos.

Do pondělka ani náznak komunikace,na tel dotaz přislíbena dodávka ve středu.Ve středu samozřejmě nic,opět bez komunikace.Po mém telefonátu v 10:00 dohodnuta dodávka na17/18.6.v 16:15 zlatý hřeb:sms od přepravce "dodáme ve čtvrtek"
    Opět nemožná komunikace.Jediné pozitivum je,že dlažba je doma.

• Lež ze strany prodávajícího - nesplnění akce,
    • která mě byla zaslána mailem.

Nevěřte tomu, co vám přijde v mailu. Asi před dvěma roky jsem koupil na pobočce v Pardubicích obklady a dlažbu do koupelen a na záchod. Nýní jsem se sem vrátil pro dlažbu. Po zakoupení jsem obdržel klamný mail, že v akci dostanu lepidlo zdarma. Po zavolání na pobočku začaly výmluvy a žádné lepidlo jsem nedostal. Proto tento obchod nikomu nedoporučuji.

• velky vyber a dobre ceny
    • adresa obchodu nebyla
    • spravna

malo chybelo ke spokojenosti

Reakce obchodu Nejlevnejsi-obklady.cz

Vážená paní Laurence, mrzí nás, pokud jste měla problém najít naši prodejnu v Praze na ulici Poděbradská 9b, nicméně adresy všech našich provozoven jsou uvedené samozřejmě zcela správně.

Tým NEJLEVNEJSI-OBKLADY.cz

• Ochota prodejce v kamene prodejne semtin je katastrofalni. Arogantni jednani a spoluprace pri nakladce strasne.

Arogantni prodejce v kamenem obchode semtin, absolutni neochota. Zbozi bylo v roztrhanych a mokrych obalech. Kdybych nemel zaplaceno predem, neprevzal bych. Prodejce zacal pomahat s prebalenim zbozi az pod vyhruzkou zaporneho hodnoceni obchodu.

Vážený pane Lohniský,
    mrzí nás Vaše negativní zkušenost, nicméně dovolte, abychom přednesli náš pohled na věc.
    Je zcela běžné pro většinu výrobců i prodejců obkladů a dlažby, že z kapacitních důvodů je výprodejový artikl skladován venku v zafoliovaných paletách a ač se to stává velmi zřídka, tak některé kartony mohou být vlhké, což na jakost a hodnotu dlažby nemá žádný vliv.
    Vaše hodnocení prodejce jako arogantního a neochotného člověka příkře kontrastuje s drtivou většinou hodnocení i zde na heurece, kde je naopak prodejce oceňován za svou ochotu, profesionalitu a vstřícnost a stovky jeho spokojených zákazníků jsou toho důkazem. Osobní antipatie je subjektivní veličina a každý má právo na názor, byť je kritický a negativní. Každý může udělat chybu a my se z chyb snažíme poučit a neustále zkvalitňovat naše služby. V tomto případě s Vámi ale nemůžeme souhlasit.
    Kolektiv pracovníků
    NEJLEVNEJSI-OBKLADY.cz

• nízké ceny
    • slušný výběr
    • nedostatečná komunikace

Na objednávku jsme čekali dva týdny a když dorazila, cena byla vyšší. Ukázalo se, že jeden druh dlažby dodavatel nahradil jiným a ve větším množství, aniž by mne předem informoval. Dlažba naštěstí ladí s ostatními dekory, takže ho nebudeme vracet, ale ten netransparentní přístup mi vadí.

• Slíbeno doručení do pěti dnů, zatím jsem zboží nedostala-po deseti dnech.