Už nikdy!!!

Vážení zákazníci,
    zde se jedná o fakt, že se nám do přepravy dostalo zboží, které bylo opravdu 3 roky od data výroby. Zde si asi VIF vyčistil sklad a výrobu po inventurách, jinak nevíme, a k nám to poslali. Nás tedy překvapilo, co nám chtěl zákazník sdělit touto recenzí. Po zaslání fotek se opravdu toto potvrdilo, což nás zaráží, protože bereme mnohdy výrobci ze skladu palety ještě teplé z linky. Nyní např. prodáváme výrobu z 11/2023 .... U olejů a aditiv se ovšem nehraje na 2 letou záruční lhůtu, jelikož upotřebitelnost těchto kapalin je 5 let. Se zákazníkem jsme se spojili a věc se snažili vyjasnit. Hezký den všem. Tým NEJLEVNĚJŠÍ-ADITIVA.

Objednával jsem čtyři věci dorazilo pouze jedno.

Reakce obchodu NEJLEVNEJSI-ADITIVA.cz

Zde došlo bohužel k obyčejné lidské chybě. Dost nás udivuje, že nám zákazník nedá prostor to nějak napravit nebo se k tomu vyjádřit, ale ihned píše nedoporučující recenzi ..... Samozřejmě tento případ prověříme a vyřešíme. Všem našim spokojeným zákazníkům přejeme hezké dny.

• Velký výběr
    • Ceny

Objednávka zaplacena předem, potvrzení o zaplacení dorazilo avšak ani po týdnu nepřichází informace, kdy bude možné zboží vyzvednout na pobočce.

Reakce obchodu NEJLEVNEJSI-ADITIVA.cz

Ano, toto je bohužel chyba na naší straně, zákazníka jsem si napřed označili v IS jako informovaného o připravenosti k osobnímu odběru, bohužel následně jsme se se zákazníkem nespojili právě díky předchozímu označení "Vyřízeno" a tímto vzniklo toto nedopatření. Již jsem se zákazníkem hovořili, zboží předáváme a v našem systému zavedeme opatření, aby se toto již neopakovalo. Omlouváme se.
    Tým NEJLEVNEJSI-ADITIVA.CZ

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Nevím,zda to bylo způsobeno přepravou,ale 1 plechovka objednaného zboží byla dost otlučená a pomačkaná.Naštěstí nevytekla.Zvenčí nebyl obal poškozený ani např.prošlápnutý, když jsem viděla,jak je se zásilka mi zacházeno u různých dopravců.
    • Nedostatečně zabaleno k přepravě.

Reakce obchodu NEJLEVNEJSI-ADITIVA.cz

Vážená paní, děkujeme Vám za recenzí, i když nás tedy velice zarmoutila. Ale rádi se k ní vyjádříme.

Dopravci v dnešní době hrnou zásilky doslova pluhem, aby zvládli vyřídit tu neskutečnou balíkovou nadílku. Bohužel se za této situace chovají k zásilkám, jako by v nich byly špalky dřeva. My balíme dle odsouhlasených postupů od dopravců, čímž nám oni garantují, že zásilku nepoškodí. My věnujeme opravdu nemalé prostředky na to, abychom zajistili maximální zabezpečení přepravovaného zboží. Bohužel, pokud jsou u dopravců zaměstnáni lidi, kterým je jedno, že na obalech máme výstražný nápis křehké, potom je naše balení do několika ochranných vrstev stejně marné. Když se nechce dělat věci zodpovědně, tak to vždy něco nevydrží ... Navíc pevnost dnešních plechovek VIF je na velkou diskuzi, tu zmáčkneme jedním prstem .... Zkuste si někdy něco křehkého poslat pomocí dopravce, možná byste byla nemile překvapena, co dorazí a to se můžete snažit sebevíc. A kolik jim za tu super službu ještě zaplatíte ... a nikdo s Vámi škodu řešit nebude. Děkujeme Vám za pochopení.

• SPATNE

Vážení zákazníci,
    Zde se jednalo o to, že dopravce DPD ztratil zásilku, se zákazníkem jsme ve spojení, a byly jsme i před udělením této recenze...., situaci řešíme, tak tomu moc nerozumíme, proč toto vzniklo. Zákazníkovi posíláme dnes nový balíček bez ohledu na to, jak se dohledá původní zásilka, to si již s dopravcem vyřešíme později. V dnešní době to není jednoduché s dopravci, mají zátěž vyšší, než kdykoliv o vánocích v předešlých letech, proto je to s nimi bohužel takto zoufalé, nakonec je to negativní pro obchod, co to poslal hned druhý den po objednání ....

Tým obchodu Red Rider

Proč jsem spamován dotazníkem, na který opravdu nejsem zvědavý? Příště nakoupím kdekoli jinde.

Vážení zákazníci,
    každý NAKUPUJÍCÍ má volbu na konci objednávky se NEPŘIHLÁSIT k odběru novinek a jiných sdělení, mimo jiné se to týká i dotazníků k nakupům .. Zde tak učiněno nebylo, proto byl dotazník zaslán. Mimochodem, tento dotazník nezasíláme my, ale přímo společnost Heureka.cz My nezasíláme nikomu žádné nabídky ani jiná sdělení!

Obchod NEJLEVNEJSI-ADITIVA.CZ

• Všechny 3 plechovky 500 ml byli pomačkané už od dodavatele, vrchní balení poškozeno nebylo.. Obsah nevytékal,tak jsem to neřešil, příště objednám jinde.

Reakce obchodu NEJLEVNEJSI-ADITIVA.cz

K této recenzi se po telefonickém projednání se zákazníkem rádi vyjádříme. Jak jsme již i telefonicky vysvětlili, jsme přímý velkoobchodní distributor výrobce VIF s.r.o., tudíž k nám chodí zboží na paletách, kde toto uvedené poškození nehrozí. Tím tedy vyjadřujeme nesouhlas s tvrzením, že to takto odešlo již od nás. 3 ks plechovek aditiv VIF byly v balíčku položeny vedle sebe, obaleny výplní, kartonem a fólií. Balíček dostal určitě ránu z boční úzké strany, což vedlo ke střetu obsahu a tím se tenké stěny obalů do sebe zamáčkly díky pevnějším okrajovým lemům. Bohužel neurvalému chování dopravců nezabrání ani sebelepší zabalení, když bude chtít někdo balíček poškodit, tak se mu to prostě povede ..., nebo stačí, aby na balíček padlo něco těžšího. Toto je dílo dopravce Zásilkovna. I tak se omlouváme za komplikace a mrzí nás Vaše nedoporučení.

Obchod NEJLEVNEJSI-ADITIVA.CZ

• Zbytečně drahé za dodání do zásilkovny i za platbu po doručení

Reakce obchodu NEJLEVNEJSI-ADITIVA.cz

K tomuto zareagujeme, už z potřeby, zde sdělit informace trochu více pochopitelné. Zákazník si objednal zboží za 48 Kč, dopravní náklady včetně poplatku za dobírku činily 90 Kč, což si myslíme, že je cena za dopravu a doběrečné v dnešní době více než slušná! Nejednalo se o Zásilkovnu, ale o výdejní místo In Time .. Asi by bylo vhodnější si objednat aditiv více a pak se náklady rapidně sníží k jednomu kusu. Doba se dost změnila, zákazníkovi bychom doporučili si zkusit nějaký balík poslat sám na vlastní náklady a uvidí, kolik ho to bude stát. Z dopravy nemáme ani korunu, spíše naopak ji ještě dotujeme, abychom byli k zákazníkům co nejvíce fér. Asi tak ...
    Obchod NEJLEVNEJSI-ADITIVA.CZ

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nejsem spokojen mate špatneho dopravce.

Nedopoeučuju

Vážení zákazníci,
    bohužel nejsme jako obchodník schopni ovlivnit činnost doručující dopravní společnosti, v tomto případě DPD, kde zřejmě selhávala komunikace mezi kurýrem a příjemcem. Průběh zásilky budeme řešit jako reklamaci u dopravce. Apelujeme na ostatní nakupující, aby v případě potíží s dopravcem nejprve kontaktovali nás, abychom dopravce dotlačili ke splnění svých povinností vyplývajících ze smluvního vztahu.

Děkujeme. Obchod NEJLEVNEJSI-ADITIVA.CZ

Bohužel místo tablet dorazil rozdrcený prášek.

Vážený zákazníku,
    My předáváme zboží dopravcům vždy v bezvadném stavu, bohužel u dopravců jsou dnes zaměstnání lidé, kteří se k balíkům obecně chovají velice hrubě, díky tomu zboží a pověst odesilatelů na to nejvíce trpí. Obchodník je nedoporučen ...., každý rozumný člověk si na toto musí udělat vlastní názor, kde je příčina nespokojenosti zákazníka. S tímto my naděláme pramálo, přepravci by si měli svého personálu více všímat a začít řešit chování svých "házečů" se zbožím.

Za komplikace se tímto omlouváme, stížnost postoupíme společnosti zajišťující tuto konkétní položku.
    Obchod NEJLEVNEJSI-ADITIVA.CZ

• Popiska a návod jsou klamavé a nepravdivé /odměrka na baňce neodpovídá skutečnosti./20ml/ATD

Vážení zákazníci,

Chyba v tomto případě spočívá na záměně etiket z výroby VIF, kde se bohužel textace pro balení 500 ml dostala na malá balení 125 ml. Stejný aditiv v těchto 2 baleních má bohužel rozdílnou koncentraci a dávkování - proto zde zákazník uvádí, to co uvádí ............ !!!! - někdy by bylo určitě lepší zvednout telefon a řešit to trochu normálním způsobem, než nedoporučením obchodu, který fakt nemá u léta prodávaného sortimentu čas číst popisy zboží na obalech. Informace na našich stránkách jsou v pořádku. S výrobcem si to vyjasníme. Děkujeme všem za pochopení.

Obchod NEJLEVNEJSI-ADITIVA.CZ

• Zboží zakoupeno, dodáno. Po rozbalení zjištěno, ze u poloviny dodaných balení neni datum výroby/ záruky. Nelze tedy dohledat jestli nejde o prošlé zboží!

Reakce obchodu NEJLEVNEJSI-ADITIVA.cz

Vysvětlení pro všechny, zákazníka jsem již kontaktovali telefonicky.
    Bohužel až tímto nestandardním upozorněním jsme zjistili, že nastala u výrobce VIF chyba v potisku obalu malých aditiv, kde datum výroby skutečně není vytisklé celé, je tam neúplný údaj o roku výroby. Příště bychom rádi apelovali na zákazníky, aby nás kontaktovali předem telefonicky. Touto recenzí je poškozen obchodník, který posílá originální balení z VIF, my jsme od něj nedoporučení, přičemž hlavní podíl chyby je na výrobě daného produktu. Jelikož odebíráme každý sortiment aditiv VIF paletově, mohli jsem si potvrdit na naší zásobě, že je to skutečně tak, jak zde uvádí náš zákazník. Budeme tedy informovat výrobce VIF a vyžádáme si výměnu zboží. Na závěr ujišťujeme všechny zákazníky, že odebíráme VIFu produkty takřka přímo z linky, takže u nás prošlé zboží opravdu nenajdete nikdy. Obchod NEJLEVNEJSI-ADITIVA.CZ