Objednala jsem si legíny a bohužel přišly nedošité. Zkrátka každá nohavice jiná.

Rychlé dodání! Spolehlivý obchod!

Spokojenost.

Rychlost dodání.

Legíny se po pár nošení hodně vytáhly. První den mi byly dost těsně a po pár dnech nošení mi padají, že se v nich nedá chvíli jít bez neustálého tahání nahoru.

• rychlé vyřízení objednávky, zboží je kvalitní a pěkné, naprostá spokojenost, určitě budu využívat tento obchod i nadále

• Rychlost doručení
    • Filtrovala jsem produkty podle možnosti "Skladem" a vícero z nich byly kompletně vyprodány.

Každopádně nabídka obchodu je skvělá, legíny co jsem zakoupila rovněž. určitě znovu někdy nakoupím. Drobnost, kterou jsem vytkla se stát může..

• Rychle dodání ,super zboži

Zboží mi bylo v pořádku ,ale nebyla to mocca barva,kterou jsem objednávala,tak mohu dát pouze částečnou spokojenost.

• Rychle dodání

první nákup, spokojenost

• Přehledný výběr, rychlé zaslání.

Vše v pohodě, doporučuji.

• Super jednání a richle dodání,a zboží super

Nic

• Spolehlivost, rychlost, kvalitní zboží, které odpovídá obrázku a popisu.

• Oblečení vypadá lépe na fotkách

Legíny jsem před pěti dny vracela, ještě se mi nikdo neozval, nevím jestli jim zboží bylo doručeno ani mi nebyli vráceny peníze.

Reakce obchodu nejLegíny.cz

všechny balíky, které přijmeme evidujeme a maximálně do 14 dní vracíme peníze. O tom, že byl váš požadavek vyřešen a peníze převedeny vás budeme informovat emailem. Pokud potřebujete vědět, kdy přesně byl balík doručen, zjistíte dle sledování dopravce, přes kterého jste posílala balík.
    Nakoupila jste u nás už 4x a z toho 3x zboží vracela, tak nás překvapilo, že teď napíšete negativní hodnocení, když už u nás proces vracení znáte.

Super

• spolehlivost