• Špatný drodukt

Obchod možná OK

Objednala jsem si legíny a bohužel přišly nedošité. Zkrátka každá nohavice jiná.

Legíny se po pár nošení hodně vytáhly. První den mi byly dost těsně a po pár dnech nošení mi padají, že se v nich nedá chvíli jít bez neustálého tahání nahoru.

• Oblečení vypadá lépe na fotkách

Legíny jsem před pěti dny vracela, ještě se mi nikdo neozval, nevím jestli jim zboží bylo doručeno ani mi nebyli vráceny peníze.

Reakce obchodu nejLegíny.cz

všechny balíky, které přijmeme evidujeme a maximálně do 14 dní vracíme peníze. O tom, že byl váš požadavek vyřešen a peníze převedeny vás budeme informovat emailem. Pokud potřebujete vědět, kdy přesně byl balík doručen, zjistíte dle sledování dopravce, přes kterého jste posílala balík.
    Nakoupila jste u nás už 4x a z toho 3x zboží vracela, tak nás překvapilo, že teď napíšete negativní hodnocení, když už u nás proces vracení znáte.

Kvalita zboží - materiál v pořádku. Bohužel mám porpvé legíny na sobě . Mají široký pas, guma se mi úplně shrnula a nejde narovnat, tudíž tlačí a dělá nehezky hrbolatý pas. Už bych nezakoupila

• Objednané zboží přišlo pozdě

Po zaplacené objednávce mi byl poslán mail,že nemají zboží na skladě,takže bude zpoždění objednávky

Legíny jsou teplé a pěkné, ale kvalita šití je špatná. Mám dvoje. Jedny se začaly párat po prvním nošení, druhé po měsíci. Navíc hned po rozbalení mi vypadala třetina kamínků.

• Sptna kvalita zbozi

Bohuzel, kozenkove leginy, ktere jsem si objednala pod stromecek, jsem mela dvakrat na sobe a kozenka se zacla trhat. Jsou svetle, takze to jde dost videt, muzu je pomalu vyhodit. Velice nekvalitni zbozi, vim, ze tento material nevydrzi veky, ale mam takove leginy i z jineho obchodu, a ty drzi uz dva roky..

Reakce obchodu nejLegíny.cz

mrzí mě, že jste obdržela vadné legíny. Legíny můžete standardně reklamovat. Stačilo by, kdybyste využila náš online formulář pro reklamace nebo nám poslala fotografii vady na email. V tomto případě obratem posíláme nové legíny. Vy jste nás ale vůbec nekontaktovala, jen píšete hodnocení u nás na webu a zde.

Martin Krupička

• Není dostatečná informace, jak zboží vrátit.

Reakce obchodu nejLegíny.cz

pro vrácení zboží se u nás využívá přehledný online formulář, ve kterém jsou veškeré informace a pokyny pro vrácení. U vás byl problém, že jste chtěla zboží vrátit přes Zásilkovnu, ale balíček jste šla odnést na GLS Parcel Shop.

• Foto neodpovídaji skutečností
  • Ne prilis vzhledne a velikost S spise velikost L

Legíny byly velikost M ale obléká je moje dcera která má velikost S , XS. Velikost M to rozhodně nebyla!!

Na fotografii vypadaly legíny lépe než ve skutečnosti.

• Dodané zboží neodpovídá předchozí reklamě

Reakce obchodu nejLegíny.cz

podle vašeho vyjádření bohužel nevíme s čím přesně nejste spokojená. Kdybyste se nám ozvala, mohli jsme problém vyřešit. Legíny buď vyměnit za jiný model, případně vám vrátit peníze.
    Nejleginy.cz

Velikosti spodního prádla Victoria's secret neodpovídají těm světovým, křivý střih kalhotek, velikost M odpovídá L. Prádlo jsem nakupovala vždy v UK a Francii a vždy mi sedělo. Z tohoto e-shopu ne, nedoporučuji.

Reakce obchodu nejLegíny.cz

spodní prádlo Victorias Secret dovážíme přímo z USA. Nabízíme více modelů a střihů, které mají lehce odlišné míry. Za rok se u nás protočí cca 150 nových modelů. Nelze tedy jednoduše říci, že velikost našeho spodního prádla neodpovídá velikosti prádla, které jste koupila před rokem v UK atd.
    Nejleginy.cz

• - tabulka velikostí neodpovídá, běžně kupuji S nebo XS , zboží zde zakoupené vel.S bylo malé
    • nelze zakoupit nafocený set - sportovní legíny + podprsenka
    • není adekvátní náhrada tak, aby k sobě ladilo

Reakce obchodu nejLegíny.cz

myslím si, že není vhodné hodnotit co máme a nemáme v nabídce. Sportovní podprsenku k zakoupeným sportovním legínám nemáme v nabídce, protože nejsme spokojeni s její kvalitou.
    Co se týče velikosti druhých legín - to je individuální věc, neboť stovkám zákaznic před vámi velikost S seděla dobře. Legíny jsme vám vyměnili za větší velikost a bezplatně zase odeslali na vaší adresu.
    Nejleginy.cz

• Legíny jsou příjemné na dotek i nošení. Nejsou průhledné.
    • Bohužel mi přišli na 2 místech s dírou.

dlouhé dodací lhůty

• Přehledný eshop a nízké ceny
    • Kabelka Guess , která mi přišla byla bohužel fake

Reakce obchodu nejLegíny.cz

veškeré zboží, které prodáváme je originál a jelikož nakupujeme přímo od výrobců v USA, jeho původ garantujeme.
    I když jsme paní ukázali naše interní dokumenty jako např. objednávku u dodavatele, tak stejně sem napsala tuto lež. Je nám to líto, ale tuto pomluvu budeme muset řešit právní cestou.

Za Nejleginy.cz
    Ing. Martin Krupička, Ph.D.

Nekvalitní zboží, velmi sklamaná, jinak obchod vše ok doprava