• nejnižší ceny na trhu
    • skladová dostupnost
    • vstřícnost zaměstnanců
    • velký výběr lampiček

Vše v naprostém pořádku. Lampičky fungují a jsou krásné. Obchod mohu jen doporučit.

• dobrá kvalita a přijatelné ceny
    • nevím o ničem

dobrá kvalita a přijatelná cena

mohla jsem si vybrat lampu pohodlně z domova.

• levnější cena výrobku oproti jiným eshopům

• Dobrá cena.
    • Pomalejší doprava

Při nejlepší ceně v ČR lze i přihmouřit oko nad pomalou dopravou-zboží bylo mimo ČR.

Vše bylo jak má být

• kvalitní a moc hezké zboží
    • zákaznická podpora
    • velmi nízké ceny

Opravdu vstřícná zákaznická podpora. S nákupem dobře poradí. Zboží došlo rychle a v pořádku. Je ještě mnohem hezčí, než na fotce. Jsem nadšená. Obchod mohu jen doporučit!

• Já stále čekám,čekám,čekám.Objednávka i expedice byly potvrzeny, ale pošťák Pet stále nepřichází.Možná lampu přiveze Santa na saních?!

Reakce obchodu Nejlampy

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši recenzi.
    Bohužel v systému Vaši objednávku neevidujeme, můžete nám prosím zaslat číslo objednávky, abychom mohli vzniklou situaci prověřit?
    Děkujeme.

Tým nejlampy

• Výhodná cena lampy, bezproblémové dodání, poštovné zdarma.
    • Nevím o žádných.

Doporučuji.

• tovar, ktorý som nemohla inde zohnat
    • nedalo sa objednat na slovensko a vas slovensky obchod danny tovar, ktory som chcela neponukal, ale ochota zamestnancov vsetko vyriesila

velmi dobra komunikacia s personalom , ochota pri rieseni vyskytnutia nepredvidanych problemov. Hodnotim velmi pozitivne

• Zásuvky nejsou dle našich norem. Nemají zemnící kolík. Telefonicky jsem kolík ověřoval, přesto dorazily zásuvky bez.
    • Proberu to s elektrikářem a dle toho se rozhodnu.

• Nízké ceny.

První zásilka dorazila s poškozeným stínítkem (světlo nebylo zabaleno v bublinkové fólii, jen obloženo vzduchovými polštářky) následná reklamace byla prodejcem neprodleně vyřešena zasláním nového světla, tentokrát již bylo světlo lépe zabaleno a bylo doručeno bez poškození. Takže obchod doporučuji, už jen z důvodu vstřícného přístupu při reklamaci.

Kupoval som dve svietidla do obyvaku, Na tomto eshope mali mnou vybrane svietidla levnejsi o cca 700,-/kus co je uzasna uspora

Naprostá spokojenost