• Přehledné stránky, dobré ceny a rychlost dodání

Ze šesti skleněných částí lustru přišly 2 rozbité, škoda. V krabici by to asi chtělo sklo víc zajistit, aby se díly nemohly hýbat. Reklamace vyřízena bez potížé. Lustry odpovídají vyobrazení v e-shopu.

• Z šesti světel dorazilo jedno mírně mechanicky poškozeno a z přibalených 12 úsporných žárovek byly 3 rozbité a 1 nefunkční. Po nafocení a odeslání emailu s reklamací se obratem druhý den ozvala telefonicky pracovnice e-shopu a navrhla korektní finanční kompenzaci, kterou mi obratem odeslali na účet. Předpokládám, že k poškození došlo nešetrnou přepravou, takže nepřičítám k tíži prodávajícího.

• Zbozi bylo v zastaralych krabicich,i uvnitr se jednalo nejake stare kusy svetel sice asi nepouzivane ale nekvalitni

Reakce obchodu Nejlampy

velice nás mrzí Vaše nespokojenost se zaslaným zbožím.
    Můžeme Vás ujistit, že všechno zboží je nové a v neporušených krabicích.
    Může se stát, že při přepravě dojde k poškození krabice, toto již ovlivnit nemůžeme.
    Pokud je nějaká vada na zboží, kontaktujte nás prosím,
    abychom mohli případný problém vyřešit.

Děkujeme za pochopení
    tým nejlampy

• Cena, kvalita dodani zbozi

Naprosto úžasný přístup při vyřizování objednávky. Opravdu mne moc potěšila nevídaná vstřícnost zástupců eshopu Nejlampy. Moc děkuji!!! Jiří Ondrušák

• Lepší ceny

• rychlost dodání

Zboží mi přišlo neuvěřitelně rychle

• dobrá cena
    • přehledný obchod
    • dobrá orientace

Toto byl můj první nákup, ale pokud budu něco shánět, určitě sem zavítám

- Dobrá cena u zboží, které jsem sháněl
    - Vše ostatní fungovalo, jak má

Zboží dorazilo v pořádku, funguje, jak má, takže není co vytknout. Jen, týdenní dodací lhůta mi přijde dlouhá, když je zboží skladem a platila jsem předem kartou. Ale částečně to bylo zřejmě způsobeno volným pátkem a také Českou poštou (PPL, nebo DPD bývají rychlejší). Takže nevytýkám nic.

• Cena za zboží
    • velký výběr sortimentu

za mě spokojenost. Jindy zboží výjde z ciziny levnějc než tady u nás v ČR.

• ochotně a rychle odpovídají na maily
    • dobré ceny

• Přehledné webové stránky, perfektní komunikace obchodu, rychlé doručení zboží.

• Rychle,prehledne

Přehledné,komunikativní,rychlé a levné. Doporučuji.

Do obchodu jsme se dostali z porovnávače cen. Obchod nabízel produkt, který se nám dlouhodobě líbil, za neuvěřitelnou cenu. Od objednání zboží jsme očekávali, že obchod z objednávky "uteče". Neudělali to. Dodrželi slovo a produkt nám dodali za slíbenou cenu bez dalších podmínek. Při vybalování a montáži jsme měli dojem, že zboží již bylo instalováno a pravděpodobně vystaveno po nějakou dobu v showroomu. Jednotlivé součásti byly v krabicích možná poskládány jinak než z výroby, nicméně, byly kompletní a vše bylo v perfektním stavu. Takže,... klobouk dolů :)

Reakce obchodu Nejlampy

Děkujeme za Vaši reakci a jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojeni.
    U některého typu zboží, které je vždy zcela nové, rozdělujeme zboží z důvodu bezpečnosti při přepravě do více krabic. Snažíme se takto předcházet poškození zboží během přepravy.

• - dobrá cena
    • - rychlé dodání
    • - výrobek přesně dle inzerce dle mých představ

• velmi vstřícný zákaznický servis - problém v zakázce ihned vyřízen

• Dobrá komunikace - automatické informace o stavu objednávky
    • rychlé a bezproblémové vyřízení
    • bezpečné balení
    • chybějící český návod u tohoto typu výrobku nevadí, obrázky dostačující
    • bezkonkurenční cena
    • všechno zcela vpořádku