Dobrý

• Skvělá komunikace
    • Dobré ceny

Zboží mi bylo doručeno až po mém dotazu,po třech dnech od objednání,v jaké fázi moje objednávka je.Bylo mi odpovězeno,že jsem neuhradila při převodu na účet cenu za dopravu.Nebylo pravda,objednávka byla celá předem zaplacená.Následující den ráno mi zboží přišlo.Bez slova,omlouváme se,stalo se nedorozumění.Na kvalitu zboží to nemělo vliv,spíše ta nešťastná komunikace.

i kdyz obchod nabizel kryt skladem, tak ho porad neposilal. No nacez jsem vznesl dotaz a operatorka mi sdelila po tel.., ze udajne to byl posl..kus, a ze byl poskrabany, tak proto ho neposilali. Mohli mi to, ale dat vedet!!

• špičková rychlost - jeden den objednáno, již druhý den zvonil pošťák s balíčkem na dobírku

• Velice rychlé a solidni jednání

• Nereaguji na maily, zbozi dorazilo po mesici (naramek nebyl skladem), nicmene najhorsi je , ze poslali spatny naramek a na maily vobec nereaguji
    • komunikace

Reakce obchodu NejKryty.cz

ano, bohužel došlo k chybě a poslali jsme jiné zboží, za což jsme se omluvili a peníze Vám byly okamžitě vráceny včetně poštovného.
    Na telefonu jsme dostupní Po - Pá od 9:00 do 18:00 a na emaily odpovídáme zpravidla ihned, nejdéle však do 3 pracovních dnů.

Ještě jednou se moc omlouváme za komplikace. Věříme, že nás pochopíte.

S pozdravem,

Martin