Obchod dobrý, kurýrní služba asi tak nedošel vůbec informační email s číslem balíku a že byl převzat PPL, tak jak to chodí tradičně, nevím kde se stala chyba, ale výsledek byl, že sem musel vše vytelefonovat a nahánět balík, než aby balík naháněl mě! Kdo udělal chybu nevím, ale stalo se mi to poprvé to nakupuji dost často přes net.

Reakce obchodu nejkam.cz

Dobrý den, děkujeme za reakci. Bohužel kvalitu služeb přepravní společnosti není v našich silách ovlivnit. Za hodnocení každopádně děkujeme a celou záležitost budeme řešit s obchodním zástupcem PPL.

• komunikace
    • servis

Ochota, vstřícnost, rychlé dodání, doporučuji.

• - Maximálně přehledné stránky firmy, detailní technické informace, spousta fotografií a návodů.
    • - Doba dodání zboží < 24 hodin.
    • - Rychlá komunikace se specialisty z obchodu.
    • - Jednoznačně nejlepší internetový obchod, na který jsem za posledních 10 let narazil.

Jednoznačně doporučuji, velice důvěryhodný obchod, není třeba vůbec žádných obav z nákupu zde.

• - rychlé dodání zboží
    • - velmi dobrá komunikace s obchodem

obchod doporučuji

• Ochota komunikovat !
    • Spolehlivost
    • zatím jsem žádné nepocítil

Všem ho vřele doporučuji.Jedná se o obchod , který je dlouhé roky na trhu a je spolehlivý což u některých nebývá.

• Perfektní webové stránky,
    • našla jsem přesně to, co jsem hledala,
    • přijatelné ceny.

Nákup proběhl bez problémů a rychle,
    jsem spokojená, vřele doporučuji.

• Kvalitní zařízení,výborná komunikace obchodu

Profesionální obchod s kvalitním sortimentem

Vše ok.

• Perfektní přístup a zodpovězení technických otázek po telefonu.

Jeden den jsem zboží objednal a druhý den dopoledne jsem jej měl v ruce na druhém konci republiky. Dotazy týkající se parametrů mi zodpověděli po telefonu a vysvětlili co jsem potřeboval. Když bylo něco potřeba ověřit zda to tak je, tak na počkání ověřili fyzicky. Takže rozhodně doporučuji.

• Rychlost, blízkost, poradí.

Prostě fungující a bezproblémový obchod.

• Rozumné ceny
    • Široká nabídka
    • Jednání
    • Lidský faktor

Při odesílání zboží se vloudila chybička a balík přišel na dobírku přes to že by již zaplacen předem. Obchod se omluvil a vše napravil, jednání proběhlo rychle a korektně.

• maj tam trochu bordel
    • nejdřív objednávka přijata- pak zrušena- pak vyexpedována a předána ppl.

Reakce obchodu nejkam.cz

Omluvme se za dezinformaci, systém nedopatřením vygeneroval špatný email. Za celý tým NejKam.cz se omlouváme.

Rodiče si již u Vás zakoupili kam. systém byli spokojeni tak na jejich doporučení jsem si zde kamery zakoupila doporučuji dál. Hlavní výhody kvalita za rozumnou cenu a montáž zvládne i laik

• ochota, korektnost, nadstardantní přehled v oboru, kvalita, cena
    • za léta spolupráce jsem se se žádnou slabinou nesetkal

Vřele doporučuji

• Kvalitní servis, přehlednost, aktuálnost
    • Způsob platby - uvítal bych alespoň platby online kartou nebo na fakturu i za jiných podmínek, než je uvedeno. Mám odzkoušeno, že jde o spolehlivý obchod, avšak platba předem zdržuje expedici. Dobírka je pro mne nepraktická.

Velmi kvalitní, spolehlivý - doporučuji

Reakce obchodu nejkam.cz

Děkujeme za reakci, shodou okolností v současnosti pracujeme na možnosti online platby kartou. Předpokládáme, že do 17.5.2013 bude tato možnost na našem eshopu k dispozici.

• Kvalitní zboží a odborné poradenství