• nakoupil v obchodě NejKam.cz před 1 měsícem

Vstřícný přístup, rychlé jednání

• nakoupil v obchodě NejKam.cz před 3 měsíci

• Super zboží, perfektní funkčnost, profesionální poradenství a ochota.
  • nakoupil v obchodě NejKam.cz před 3 měsíci

vse ok

• nakoupil v obchodě NejKam.cz před 5 měsíci

• Plná spokojenost
    • Nemám
  • nakoupil v obchodě NejKam.cz před 4 měsíci

• Vysoká kvalita, profesionální poradenství. Doporučuji.

Děkujeme ;-)

• nakoupil v obchodě NejKam.cz před 6 měsíci

• úplňe spokojný

Ochota technika,po telefone,bez problémov.Problém vyriešený.
    Spokojný.

• nakoupil v obchodě NejKam.cz před 6 měsíci

• ok
  • nakoupil v obchodě NejKam.cz před 7 měsíci

• zboží dorazilo v pořádku, vše funkční, snadná instalace,
    • pouze bych doporučil zakoupit kamery z rozlišením 5mpx
  • nakoupil v obchodě NejKam.cz před 8 měsíci

Online chat podpora

• Nevyřizují oprávněné reklamace

V obchodě jsem zakoupil kamerový set.Bohužel.Po namontování jedna kamera bliká.Odeslán email s prosbou o radu.Bez odpovědi.Po telefonické domluvě odeslána kamera k reklamaci.Poštovné 110 Kč.Měsíc bez kontaktu ze strany prodejce.Po mém kontaktování prodejce jen výmluvy.Nedošel email s záznamem poruchy a.t.d.Po vypršení zákone lhůty pro reklamaci mě byla zaslána kamera zpět.Údajně vyměněna elektronika kamery.A výsledek:kamera ihned po namontování bliká a bliká.Shrnutí náklady na reklamaci 110 Kč.Měsíc bez kamery.Opravdu varuji před nákupem v tomto obchodě.

Reakce obchodu NejKam.cz

Děkujeme zákazníkovi za názor. Z naší strany nedošlo k žádnému pochybení. Vše bylo vyřízeno v souladu s obchodními podmínkami a naše nasazení bylo v tomto případě nadstandardní, ostatně jako vždy, pokud něco s našimi zákazníky řešíme. Víme, že reklamace je nepříjemnou záležitostí, ale chyby se občas vyskytnou snad všude a nejdůležitější je vždy jejich řešení. Povaha této poruchy, kterou zákazník popisuje, vyžadovala dlouhodobé testování. Nejedná se o chybu jde/nejde a proto nejsme schopni okamžitě odhalit příčinu, zejména pak, když se kamera při testování chová po celou dobu a za všech podmínek zcela korektně. I přes to jsme se rozhodli pro její výměnu, abychom vyloučili možnou příčinu v samotném zařízení. Je zcela na místě a logické se domnívat, že pokud kamera bliká a bliká i po výměně, je příčina nejspíše jinde. Bohužel toto se nám i přes všechnu snahu a nasazení nepodařilo zákazníkovi vysvětlit a ten se po první reklamaci odhodlal odvolat na ČOI a znalecký posudek. S čímž nemáme žádný problém a tuto volbu respektujeme. Pravděpodobně je to rychlejší a levnější řešení než konstruktivní debata s našimi techniky, kteří byli a jsou připraveni kdykoliv s čímkoliv komukoliv poradit. Přeji panu Petrovi vše dobré. Za tým Nejkam.cz Ladislav Jenšík.

• nakoupil v obchodě NejKam.cz před 9 měsíci

• Při nákupu pořadí.
  • nakoupil v obchodě NejKam.cz před 1 rokem

Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• dobré ceny

100 % spokojenost

• nakoupil v obchodě NejKam.cz před 1 rokem

• on-line komunikace a technická podpora
    • velice vstřícné jednání
    • nabídka kvalitního zboží
  • nakoupil v obchodě NejKam.cz před 1 rokem

• rychlá a profesionální komunikace
  • nakoupil v obchodě NejKam.cz před 1 rokem

• Perfektní servis, komunikace a doručovací doba. Dobré ceny!
  • nakoupil v obchodě NejKam.cz před 1 rokem

• 1. Komunikace, naprosto skvělá komunikace prostřednictvím chatu. Opakovaně jsem obchod kontaktoval v rozmezí 1 týdne s žádostí o radu a opakovaně, velmi vstřícně, mi bylo zodpovězeno vše co jsem chtěl a věřte, že jsem se ptal hodně.
    • 2. Znalost nabízeného produktu a doporučení vhodného řešení k mému dotazu. Doporučení bylo naprosto profesionální(nevtíravé), konečné rozhodnutí bylo ponecháno na mé osobě.
    • 3. Sortiment a ceny

Za mě osobně mohu jen doporučit.

Reakce obchodu NejKam.cz

Moc děkujeme našemu zákazníkovi za recenzi. Jenšík L.

• nakoupil v obchodě NejKam.cz před 2 lety

• Dobré ceny a rychlé dodání.